Zondag 2e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Eindhoven AV 20 12 5 3 41 50 24  
2 SV Someren 20 10 3 7 33 34 27  
3 RKVVO 22 9 6 7 33 29 23  
4 Marvilde 20 10 2 8 32 45 34  
5 Wilhelmina '08 19 9 4 6 31 35 28  
6 RKSV Mierlo-Hout 20 9 3 8 30 39 33  
7 EFC 19 9 2 8 29 32 24  
8 Braakhuizen 21 7 8 6 29 28 30  
9 Hilvaria 19 7 4 8 25 40 39  
10 Rood Wit V 21 6 6 9 24 22 35  
11 Beerse Boys 21 6 5 10 23 30 39  
12 RPC 21 5 7 9 22 33 49  
13 Bladella 21 3 11 7 20 26 41  
14 VV Gestel 20 5 4 11 19 22 39  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
142
Totaal aantal doelpunten
465
Totaal aantal doelpunten (thuis)
264
Totaal aantal doelpunten (uit)
201
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,27
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,86
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,42
Grootste overwinning (thuis) 
Marvilde - Beerse Boys (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
RPC - Wilhelmina '08 (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
Eindhoven AV - Marvilde (3 - 6)
Rood Wit V - Hilvaria (3 - 6)
RPC - Wilhelmina '08 (1 - 8)



Zondag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beerse Boys2. Bladella3. Braakhuizen4. EFC5. FC Eindhoven AV6. VV Gestel7. Hilvaria8. Marvilde9. RKSV Mierlo-Hout10. RKVVO11. Rood Wit V12. RPC13. SV Someren14. Wilhelmina '08
1. Beerse Boys 3 - 10 - 126 mei1 - 21 - 10 - 312 mei2 - 13 - 03 - 02 - 21 - 30 - 1
2. Bladella21 apr 1 - 12 - 21 - 12 - 21 - 52 - 319 mei0 - 03 - 12 - 11 - 12 - 2
3. Braakhuizen19 mei2 - 2 21 apr1 - 42 - 03 - 11 - 03 - 01 - 10 - 02 - 110 mrt1 - 0
4. EFC1 - 212 mei2 - 1 1 - 019 mei20 apr2 - 24 - 00 - 22 - 028 apr3 - 03 - 0
5. FC Eindhoven AV5 - 23 - 02 - 2 3 feb 3 - 05 - 23 - 620 apr2 - 01 - 126 mei12 mei3 - 0
6. VV Gestel1 - 326 mei0 - 02 - 10 - 4 1 - 31 - 428 apr12 mei2 - 15 - 11 - 01 - 4
7. Hilvaria3 - 31 - 226 mei0 - 23 - 12 - 1 3 - 00 - 20 - 228 apr12 mei1 - 11 - 1
8. Marvilde6 - 03 - 02 - 01 - 51 - 321 apr10 mrt 4 - 10 - 319 mei2 - 31 - 25 - 0
9. RKSV Mierlo-Hout1 - 12 - 212 mei3 - 00 - 23 - 15 - 126 mei 3 - 25 - 01 - 41 - 24 - 1
10. RKVVO2 - 00 - 04 - 01 - 219 mei1 - 121 apr3 - 02 - 1 0 - 20 - 01 - 31 - 0
11. Rood Wit V1 - 03 - 02 - 22 - 01 - 10 - 13 - 61 - 10 - 326 mei 2 - 02 - 112 mei
12. RPC2 - 21 - 12 - 22 - 11 - 43 - 13 - 31 - 321 apr3 - 10 - 0 19 mei1 - 8
13. SV Someren28 apr4 - 14 - 22 - 11 - 11 - 03 - 20 - 11 - 21 - 221 apr3 - 1 26 mei
14. Wilhelmina '082 - 120 apr2 - 12 - 021 apr23 dec19 mei28 apr1 - 11 - 14 - 04 - 12 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie