Zondag 2e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Eindhoven AV 10 7 2 1 23 27 8  
2 SV Someren 11 5 2 4 17 19 15  
3 EFC 10 5 1 4 16 20 11  
4 Wilhelmina '08 10 4 4 2 16 21 16  
5 Braakhuizen 10 4 4 2 16 17 13  
6 Marvilde 11 5 1 5 16 25 20  
7 Rood Wit V 10 4 2 4 14 10 13  
8 Hilvaria 11 4 2 5 14 21 21  
9 RKVVO 11 3 4 4 13 11 14  
10 RPC 11 3 4 4 13 19 27  
11 VV Gestel 10 3 3 4 12 12 19  
12 RKSV Mierlo-Hout 11 3 3 5 12 18 23  
13 Beerse Boys 11 3 3 5 12 14 22  
14 Bladella 11 0 7 4 7 14 26  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
74
Totaal aantal doelpunten
248
Totaal aantal doelpunten (thuis)
139
Totaal aantal doelpunten (uit)
109
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,35
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,88
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,47
Grootste overwinning (thuis) 
Marvilde - Beerse Boys (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
RPC - Wilhelmina '08 (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
RPC - Wilhelmina '08 (1 - 8)



Zondag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beerse Boys2. Bladella3. Braakhuizen4. EFC5. FC Eindhoven AV6. VV Gestel7. Hilvaria8. Marvilde9. RKSV Mierlo-Hout10. RKVVO11. Rood Wit V12. RPC13. SV Someren14. Wilhelmina '08
1. Beerse Boys 3 - 10 - 126 mei27 jan1 - 10 - 312 mei17 feb3 - 010 mrt14 apr24 mrt16 dec
2. Bladella21 apr 14 apr2 - 210 mrt2 - 21 - 516 dec19 mei24 mrt10 feb27 jan1 - 12 - 2
3. Braakhuizen19 mei2 - 2 21 apr10 feb 7 apr3 - 124 mrt3 - 01 - 10 - 02 - 110 mrt27 jan
4. EFC1 - 212 mei 2 dec 1 - 019 mei10 feb14 apr4 - 016 dec2 - 010 mrt27 jan24 mrt
5. FC Eindhoven AV5 - 23 - 02 - 2 3 feb 17 mrt 7 apr17 feb20 jan2 - 0 9 dec26 mei12 mei3 - 0
6. VV Gestel10 feb26 mei16 dec2 - 10 - 4 27 jan1 - 410 mrt12 mei2 - 124 mrt1 - 014 apr
7. Hilvaria17 mrt17 feb26 mei0 - 216 dec2 - 1 3 - 0 3 feb0 - 220 jan12 mei14 apr1 - 1
8. Marvilde6 - 0 7 apr20 jan1 - 51 - 321 apr10 mrt 4 - 127 jan19 mei2 - 310 feb5 - 0
9. RKSV Mierlo-Hout1 - 12 - 212 mei17 mrt24 mrt3 - 15 - 126 mei 14 apr27 jan1 - 416 dec10 feb
10. RKVVO 3 feb20 jan17 feb 7 apr19 mei1 - 121 apr3 - 02 - 1 0 - 20 - 01 - 310 mrt
11. Rood Wit V1 - 03 - 017 mrt17 feb14 apr 3 feb24 mrt1 - 10 - 326 mei 16 dec2 - 112 mei
12. RPC2 - 21 - 1 3 feb2 - 11 - 420 jan3 - 317 mrt21 apr10 feb 7 apr 19 mei1 - 8
13. SV Someren20 jan 3 feb4 - 22 - 11 - 117 feb3 - 20 - 1 7 apr17 mrt21 apr3 - 1 26 mei
14. Wilhelmina '08 7 apr17 mrt2 - 120 jan21 apr 9 dec19 mei 3 feb1 - 11 - 14 - 017 feb2 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie