Zondag 1e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC Woezik 4 2 2 0 8 11 4  
2 SV Juliana '31 4 2 2 0 8 11 5  
3 SV TOP 4 2 2 0 8 7 5  
4 Oirschot Vooruit 4 1 3 0 6 7 6  
5 VV Brabantia 4 2 0 2 6 8 9  
6 Nemelaer 4 2 0 2 6 7 8  
7 Best Vooruit 4 1 2 1 5 6 5  
8 SV Leones 4 1 2 1 5 6 6  
9 Rhode 4 1 2 1 5 6 6  
10 SC 't Zand 4 1 2 1 5 6 7  
11 FC Tilburg 4 1 1 2 4 6 7  
12 RKSV Prinses Irene 4 1 1 2 4 6 9  
13 VV Alverna 4 1 1 2 4 5 9  
14 HVCH 4 0 0 4 0 3 9  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
28
Totaal aantal doelpunten
95
Totaal aantal doelpunten (thuis)
54
Totaal aantal doelpunten (uit)
41
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,39
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,93
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,46
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Juliana '31 - Prinses Irene (4 - 1)
Woezik - Alverna (4 - 1)
Juliana '31 - Alverna (3 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Brabantia - Woezik (1 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Brabantia - Woezik (1 - 5)



Zondag 1e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alverna2. Best Vooruit3. VV Brabantia4. HVCH5. SV Juliana '316. SV Leones7. Nemelaer8. Oirschot Vooruit9. RKSV Prinses Irene10. Rhode11. FC Tilburg12. SV TOP13. SC Woezik14. SC 't Zand
1. VV Alverna 27 jan16 dec14 apr26 mei28 okt24 mrt 2 dec10 mrt18 nov12 mei2 - 217 feb2 - 0
2. Best Vooruit 4 nov  2 dec26 mei 3 feb 7 apr12 mei21 okt 9 dec1 - 117 feb1 - 120 jan17 mrt
3. VV Brabantia 7 apr21 apr 17 feb20 jan19 mei3 - 117 mrt25 nov21 okt 3 feb 4 nov1 - 5 9 dec
4. HVCH 9 dec0 - 21 - 3 21 okt25 nov19 mei 4 nov 7 apr10 feb17 mrt 3 feb21 apr20 jan
5. SV Juliana '313 - 018 nov24 mrt10 mrt 10 feb27 jan12 mei4 - 116 dec14 apr 2 dec28 okt19 mei
6. SV Leones17 mrt16 dec2 - 112 mei2 - 2 14 apr17 feb20 jan 2 dec21 okt26 mei 3 feb 4 nov
7. Nemelaer20 jan25 nov26 mei2 - 1 4 nov 9 dec  3 feb21 apr17 mrt3 - 221 okt 7 apr17 feb
8. Oirschot Vooruit21 apr10 mrt28 okt27 jan25 nov1 - 118 nov 10 feb24 mrt16 dec14 apr19 mei2 - 2
9. RKSV Prinses Irene21 okt14 apr12 mei16 dec17 feb24 mrt 2 dec2 - 3 26 mei1 - 017 mrt 4 nov 3 feb
10. Rhode 3 feb19 mei10 mrt2 - 1 7 apr21 apr28 okt20 jan2 - 2  4 nov17 feb 9 dec25 nov
11. FC Tilburg25 nov3 - 218 nov28 okt 9 dec10 mrt10 feb 7 apr19 mei27 jan 20 jan1 - 121 apr
12. SV TOP19 mei10 feb27 jan18 nov21 apr2 - 110 mrt 9 dec28 okt2 - 124 mrt 25 nov 7 apr
13. SC Woezik4 - 124 mrt10 feb 2 dec17 mrt18 nov16 dec1 - 127 jan14 apr26 mei12 mei 21 okt
14. SC 't Zand10 feb28 okt14 apr24 mrt2 - 227 jan2 - 126 mei18 nov12 mei 2 dec16 dec10 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie