Zondag 1e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Alverna 0 0 0 0 0 0 0  
2 Best Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Brabantia 0 0 0 0 0 0 0  
4 HVCH 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Juliana '31 0 0 0 0 0 0 0  
6 SV Leones 0 0 0 0 0 0 0  
7 Nemelaer 0 0 0 0 0 0 0  
8 Oirschot Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKSV Prinses Irene 0 0 0 0 0 0 0  
10 Rhode 0 0 0 0 0 0 0  
11 FC Tilburg 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV TOP 0 0 0 0 0 0 0  
13 SC Woezik 0 0 0 0 0 0 0  
14 SC 't Zand 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 1e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alverna2. Best Vooruit3. VV Brabantia4. HVCH5. SV Juliana '316. SV Leones7. Nemelaer8. Oirschot Vooruit9. RKSV Prinses Irene10. Rhode11. FC Tilburg12. SV TOP13. SC Woezik14. SC 't Zand
1. VV Alverna 27 jan16 dec14 apr26 mei28 okt24 mrt 2 dec10 mrt18 nov12 mei 7 okt17 feb23 sep
2. Best Vooruit 4 nov  2 dec26 mei 3 feb 7 apr12 mei21 okt 9 dec 7 okt17 feb23 sep20 jan17 mrt
3. VV Brabantia 7 apr21 apr 17 feb20 jan19 mei14 okt17 mrt25 nov21 okt 3 feb 4 nov23 sep 9 dec
4. HVCH 9 dec14 okt30 sep 21 okt25 nov19 mei 4 nov 7 apr10 feb17 mrt 3 feb21 apr20 jan
5. SV Juliana '3114 okt18 nov24 mrt10 mrt 10 feb27 jan12 mei30 sep16 dec14 apr 2 dec28 okt19 mei
6. SV Leones17 mrt16 dec 7 okt12 mei23 sep 14 apr17 feb20 jan 2 dec21 okt26 mei 3 feb 4 nov
7. Nemelaer20 jan25 nov26 mei 7 okt 4 nov 9 dec  3 feb21 apr17 mrt23 sep21 okt 7 apr17 feb
8. Oirschot Vooruit21 apr10 mrt28 okt27 jan25 nov30 sep18 nov 10 feb24 mrt16 dec14 apr19 mei14 okt
9. RKSV Prinses Irene21 okt14 apr12 mei16 dec17 feb24 mrt 2 dec23 sep 26 mei 7 okt17 mrt 4 nov 3 feb
10. Rhode 3 feb19 mei10 mrt23 sep 7 apr21 apr28 okt20 jan14 okt  4 nov17 feb 9 dec25 nov
11. FC Tilburg25 nov30 sep18 nov28 okt 9 dec10 mrt10 feb 7 apr19 mei27 jan 20 jan14 okt21 apr
12. SV TOP19 mei10 feb27 jan18 nov21 apr14 okt10 mrt 9 dec28 okt30 sep24 mrt 25 nov 7 apr
13. SC Woezik30 sep24 mrt10 feb 2 dec17 mrt18 nov16 dec 7 okt27 jan14 apr26 mei12 mei 21 okt
14. SC 't Zand10 feb28 okt14 apr24 mrt 7 okt27 jan30 sep26 mei18 nov12 mei 2 dec16 dec10 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie