Zaterdag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Alliance 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Bergen 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV DOSKO 0 0 0 0 0 0 0  
4 DVO '60 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Internos 0 0 0 0 0 0 0  
6 Olympia '60 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV ONI 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Oosterhout 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Peursum 0 0 0 0 0 0 0  
10 The Gunners 0 0 0 0 0 0 0  
11 TSVV Merlijn 0 0 0 0 0 0 0  
12 Unitas '30 0 0 0 0 0 0 0  
13 Willem II 0 0 0 0 0 0 0  
14 SC 't Zand 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Alliance2. FC Bergen3. SV DOSKO4. DVO '605. VV Internos6. Olympia '607. VV ONI8. VV Oosterhout9. VV Peursum10. The Gunners11. TSVV Merlijn12. Unitas '3013. Willem II14. SC 't Zand
1. Alliance 23 mrt15 dec25 mei17 nov 1 dec16 feb13 apr22 sep 9 mrt26 jan27 okt11 mei 6 okt
2. FC Bergen19 jan 25 mei 3 nov16 mrt 2 feb 6 apr 6 okt16 feb20 apr24 nov 8 dec22 sep20 okt
3. SV DOSKO 6 apr13 okt 19 jan20 okt16 mrt22 sep16 feb 8 dec24 nov20 apr18 mei 2 feb 3 nov
4. DVO '6013 okt26 jan23 mrt 15 dec11 mei27 okt 9 mrt18 mei29 sep17 nov 9 feb13 apr 1 dec
5. VV Internos 2 feb27 okt 9 mrt 6 apr 19 jan 8 dec22 sep24 nov13 okt18 mei20 apr 3 nov16 feb
6. Olympia '6020 apr17 nov27 okt24 nov23 mrt 18 mei26 jan13 okt 9 feb 9 mrt29 sep15 dec13 apr
7. VV ONI29 sep15 dec 9 feb16 mrt13 apr 6 okt  1 dec20 okt26 jan23 mrt17 nov25 mei11 mei
8. VV Oosterhout 8 dec18 mei29 sep20 okt 9 feb 3 nov20 apr 19 jan 6 apr13 okt24 nov16 mrt 2 feb
9. VV Peursum 9 feb29 sep13 apr 6 okt11 mei25 mei 9 mrt23 mrt 17 nov27 okt26 jan 1 dec15 dec
10. The Gunners20 okt 1 dec11 mei16 feb25 mei22 sep 3 nov15 dec 2 feb 13 apr23 mrt 6 okt16 mrt
11. TSVV Merlijn 3 nov11 mei 1 dec 2 feb 6 okt20 okt19 jan25 mei16 mrt 8 dec  6 apr16 feb22 sep
12. Unitas '3016 mrt13 apr 6 okt22 sep 1 dec16 feb 2 feb11 mei 3 nov19 jan15 dec 20 okt25 mei
13. Willem II24 nov 9 feb17 nov 8 dec26 jan 6 apr13 okt27 okt20 apr18 mei29 sep 9 mrt 19 jan
14. SC 't Zand18 mei 9 mrt26 jan20 apr29 sep 8 dec24 nov17 nov 6 apr27 okt 9 feb13 okt23 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie