Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC EMMA 5 4 1 0 13 25 8  
2 VV DSE 5 4 1 0 13 14 4  
3 VV Noordhoek 5 3 2 0 11 12 4  
4 VV Wernhout 5 3 1 1 10 9 9  
5 SV Sprundel 5 3 0 2 9 17 6  
6 BSC 5 2 2 1 8 13 8  
7 GSC/ODS 5 2 1 2 7 6 6  
8 DIOZ 5 2 1 2 7 10 14  
9 VV Grenswachters 5 2 0 3 6 14 16  
10 VV Achtmaal 5 2 0 3 6 8 15  
11 VV RSV 5 1 1 3 4 11 15  
12 NSV 5 1 1 3 4 8 13  
13 GESTA 5 0 1 4 1 4 15  
14 HSC '28 5 0 0 5 0 6 24  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
35
Totaal aantal doelpunten
157
Totaal aantal doelpunten (thuis)
90
Totaal aantal doelpunten (uit)
67
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,49
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,57
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,91
Grootste overwinning (thuis) 
 
Sprundel - GESTA (8 - 1)
EMMA SC - HSC '28 (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
 
 
RSV - BSC (1 - 4)
Achtmaal - BSC (1 - 4)
Achtmaal - Grenswachters (1 - 4)
Wernhout - Noordhoek (1 - 4)
HSC '28 - DSE (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
EMMA SC - Grenswachters (7 - 2)
HSC '28 - Achtmaal (4 - 5)
Sprundel - GESTA (8 - 1)



Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Achtmaal2. BSC3. DIOZ4. VV DSE5. SC EMMA6. GESTA7. VV Grenswachters8. GSC/ODS9. HSC '2810. VV Noordhoek11. NSV12. VV RSV13. SV Sprundel14. VV Wernhout
1. VV Achtmaal 1 - 420 jan 2 dec14 apr 4 nov1 - 41 - 026 mei17 feb16 dec12 mei17 mrt 3 feb
2. BSC19 mei 25 nov1 - 23 - 3 9 dec 3 feb20 jan 4 nov17 mrt21 apr17 feb 7 apr1 - 1
3. DIOZ24 mrt12 mei 26 mei 2 dec 3 feb3 - 217 feb17 mrt2 - 214 apr16 dec2 - 3 4 nov
4. VV DSE21 apr10 mrt5 - 0 28 okt25 nov 4 nov 7 apr17 feb20 jan19 mei3 - 2 3 feb 9 dec
5. SC EMMA 9 dec26 mei21 apr17 mrt 17 feb7 - 2 4 nov7 - 0 3 feb25 nov5 - 220 jan 7 apr
6. GESTA27 jan14 apr18 nov12 mei1 - 3  2 dec1 - 216 dec26 mei28 okt24 mrt10 feb10 mrt
7. VV Grenswachters10 mrt18 nov19 mei27 jan10 feb21 apr  9 dec20 jan 7 apr3 - 128 okt25 nov3 - 4
8. GSC/ODS10 feb24 mrt2 - 316 dec27 jan19 mei14 apr  2 dec12 mei18 nov10 mrt1 - 028 okt
9. HSC '284 - 527 jan28 okt0 - 310 mrt 7 apr24 mrt21 apr  9 dec10 feb18 nov19 mei25 nov
10. VV Noordhoek3 - 028 okt10 feb24 mrt18 nov1 - 116 dec25 nov14 apr 10 mrt27 jan21 apr19 mei
11. NSV 7 apr 2 dec 9 dec1 - 112 mei17 mrt17 feb 3 feb4 - 20 - 2 26 mei 4 nov20 jan
12. VV RSV25 nov1 - 4 7 apr10 feb19 mei20 jan17 mrt1 - 1 3 feb 4 nov5 - 2  9 dec21 apr
13. SV Sprundel28 okt16 dec10 mrt18 nov24 mrt8 - 112 mei26 mei5 - 0 2 dec27 jan14 apr 17 feb
14. VV Wernhout18 nov10 feb27 jan14 apr16 dec1 - 026 mei17 mrt12 mei1 - 424 mrt 2 dec2 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie