Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SC EMMA 10 8 2 0 26 40 13  
2 SV Sprundel 11 6 2 3 20 32 13  
3 BSC 10 5 4 1 19 25 14  
4 VV DSE 11 6 1 4 19 22 20  
5 VV RSV 10 5 1 4 16 19 19  
6 VV Noordhoek 11 4 4 3 16 18 13  
7 VV Wernhout 10 4 2 4 14 16 17  
8 GSC/ODS 11 4 2 5 14 16 17  
9 GESTA 11 3 4 4 13 20 24  
10 VV Achtmaal 11 4 1 6 13 16 26  
11 NSV 10 3 1 6 10 15 28  
12 DIOZ 10 2 3 5 9 17 25  
13 VV Grenswachters 11 2 3 6 9 19 25  
14 HSC '28 11 3 0 8 9 19 40  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
74
Totaal aantal doelpunten
294
Totaal aantal doelpunten (thuis)
170
Totaal aantal doelpunten (uit)
124
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,97
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,30
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,68
Grootste overwinning (thuis) 
 
Sprundel - GESTA (8 - 1)
EMMA SC - HSC '28 (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
NSV - Sprundel (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
EMMA SC - Grenswachters (7 - 2)
HSC '28 - Achtmaal (4 - 5)
Sprundel - GESTA (8 - 1)



Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Achtmaal2. BSC3. DIOZ4. VV DSE5. SC EMMA6. GESTA7. VV Grenswachters8. GSC/ODS9. HSC '2810. VV Noordhoek11. NSV12. VV RSV13. SV Sprundel14. VV Wernhout
1. VV Achtmaal 1 - 420 jan4 - 114 apr1 - 11 - 41 - 026 mei17 feb16 dec12 mei17 mrt 3 feb
2. BSC19 mei 2 - 21 - 23 - 32 - 2 3 feb20 jan4 - 117 mrt21 apr17 feb 7 apr1 - 1
3. DIOZ24 mrt12 mei 26 mei 2 dec 3 feb3 - 217 feb17 mrt2 - 214 apr16 dec2 - 31 - 1
4. VV DSE21 apr10 mrt5 - 0 2 - 30 - 32 - 0 7 apr17 feb20 jan19 mei3 - 2 3 feb2 - 1
5. SC EMMA4 - 026 mei21 apr17 mrt 17 feb7 - 24 - 17 - 0 3 feb3 - 15 - 220 jan 7 apr
6. GESTA27 jan14 apr4 - 312 mei1 - 3 1 - 11 - 216 dec26 mei5 - 224 mrt10 feb10 mrt
7. VV Grenswachters10 mrt1 - 219 mei27 jan10 feb21 apr 1 - 120 jan 7 apr3 - 11 - 21 - 13 - 4
8. GSC/ODS10 feb24 mrt2 - 316 dec27 jan19 mei14 apr 5 - 212 mei1 - 210 mrt1 - 01 - 0
9. HSC '284 - 527 jan3 - 10 - 310 mrt 7 apr24 mrt21 apr 2 - 110 feb1 - 219 mei4 - 3
10. VV Noordhoek3 - 00 - 210 feb24 mrt1 - 11 - 116 dec2 - 114 apr 10 mrt27 jan21 apr19 mei
11. NSV 7 apr 2 dec1 - 01 - 112 mei17 mrt17 feb 3 feb4 - 20 - 2 26 mei1 - 620 jan
12. VV RSV2 - 01 - 4 7 apr10 feb19 mei20 jan17 mrt1 - 1 3 feb2 - 15 - 2 0 - 121 apr
13. SV Sprundel1 - 316 dec10 mrt5 - 124 mrt8 - 112 mei26 mei5 - 01 - 127 jan14 apr 17 feb
14. VV Wernhout2 - 010 feb27 jan14 apr16 dec1 - 026 mei17 mrt12 mei1 - 424 mrt23 dec2 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie