Zondag 5e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Aardenburg 0 0 0 0 0 0 0  
2 Corn Boys 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Graauw 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Hoofdplaat 0 0 0 0 0 0 0  
5 Lepelstraatse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Moerstraten 0 0 0 0 0 0 0  
7 Nieuw Borgvliet 0 0 0 0 0 0 0  
8 NVS 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKVV Rimboe 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Schoondijke 0 0 0 0 0 0 0  
11 SDO '63 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Sluis 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Sluiskil 0 0 0 0 0 0 0  
14 VIVOO 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Aardenburg2. Corn Boys3. VV Graauw4. VV Hoofdplaat5. Lepelstraatse Boys6. FC Moerstraten7. Nieuw Borgvliet8. NVS9. RKVV Rimboe10. VV Schoondijke11. SDO '6312. SV Sluis13. VV Sluiskil14. VIVOO
1. Aardenburg  4 nov16 dec 7 okt17 feb 3 feb14 apr26 mei17 mrt21 okt 2 dec12 mei20 jan23 sep
2. Corn Boys27 jan 28 okt14 apr26 mei10 mrt30 sep16 dec10 feb 2 dec12 mei24 mrt18 nov 7 okt
3. VV Graauw 7 apr17 mrt  2 dec21 okt20 jan12 mei23 sep 4 nov17 feb 7 okt26 mei 9 dec 3 feb
4. VV Hoofdplaat19 mei 9 dec21 apr 17 mrt23 sep14 okt 4 nov 7 apr 3 feb21 okt17 feb25 nov20 jan
5. Lepelstraatse Boys30 sep14 okt10 mrt28 okt 19 mei18 nov14 apr21 apr16 dec24 mrt27 jan10 feb25 nov
6. FC Moerstraten18 nov21 okt24 mrt10 feb 7 okt 16 dec12 mei30 sep26 mei14 apr 2 dec27 jan17 mrt
7. Nieuw Borgvliet 9 dec17 feb25 nov26 mei 3 feb 7 apr 21 okt20 jan23 sep17 mrt 7 okt21 apr 4 nov
8. NVS14 okt 7 apr10 feb27 jan 9 dec25 nov10 mrt 19 mei24 mrt30 sep18 nov28 okt21 apr
9. RKVV Rimboe28 okt23 sep27 jan16 dec 2 dec17 feb24 mrt 7 okt 12 mei18 nov14 apr10 mrt26 mei
10. VV Schoondijke10 mrt21 apr30 sep18 nov 7 apr14 okt10 feb20 jan25 nov 27 jan28 okt19 mei 9 dec
11. SDO '6321 apr25 nov19 mei10 mrt20 jan 9 dec28 okt17 feb 3 feb 4 nov 23 sep14 okt 7 apr
12. SV Sluis25 nov20 jan14 okt30 sep 4 nov21 apr19 mei 3 feb 9 dec17 mrt10 feb  7 apr21 okt
13. VV Sluiskil24 mrt 3 feb14 apr12 mei23 sep 4 nov 2 dec17 mrt21 okt 7 okt26 mei16 dec 17 feb
14. VIVOO10 feb19 mei18 nov24 mrt12 mei28 okt27 jan 2 dec14 okt14 apr16 dec10 mrt30 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie