Zondag 5e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Nieuw Borgvliet 16 13 2 1 41 68 16  
2 SV Sluis 16 13 2 1 41 59 18  
3 VIVOO 16 11 2 3 35 49 24  
4 RKVV Rimboe 16 10 2 4 32 44 19  
5 NVS 17 9 5 3 32 39 20  
6 Lepelstraatse Boys 16 8 2 6 26 45 34  
7 VV Hoofdplaat 16 7 1 8 22 41 42  
8 Corn Boys 16 6 3 7 21 23 40  
9 SDO '63 13 6 1 6 19 35 28  
10 VV Graauw 16 4 4 8 16 18 32  
11 Aardenburg 16 4 1 11 13 27 50  
12 VV Sluiskil 15 2 4 9 8 18 38 -2
13 VV Schoondijke 16 1 1 14 4 10 81  
14 FC Moerstraten 15 0 2 13 2 13 47  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
110
Totaal aantal doelpunten
489
Totaal aantal doelpunten (thuis)
273
Totaal aantal doelpunten (uit)
216
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,45
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,48
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,96
Grootste overwinning (thuis) 
Nieuw Borgvliet - Schoondijke (11 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Schoondijke - Sluis (2 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Schoondijke - Sluis (2 - 10)



Zondag 5e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Aardenburg2. Corn Boys3. VV Graauw4. VV Hoofdplaat5. Lepelstraatse Boys6. FC Moerstraten7. Nieuw Borgvliet8. NVS9. RKVV Rimboe10. VV Schoondijke11. SDO '6312. SV Sluis13. VV Sluiskil14. VIVOO
1. Aardenburg 0 - 10 - 23 - 51 - 41 - 014 apr26 mei0 - 15 - 11 - 512 mei20 jan7 - 4
2. Corn Boys3 - 2 3 - 214 apr26 mei2 - 10 - 60 - 210 feb2 - 012 mei24 mrt1 - 11 - 3
3. VV Graauw 7 apr1 - 1 0 - 30 - 120 jan12 mei0 - 52 - 11 - 12 - 126 mei 9 dec2 - 4
4. VV Hoofdplaat19 mei2 - 321 apr 4 - 26 - 22 - 73 - 3 7 apr4 - 12 - 31 - 35 - 020 jan
5. Lepelstraatse Boys3 - 23 - 210 mrt4 - 0 19 mei1 - 414 apr21 apr8 - 024 mrt3 - 310 feb0 - 1
6. FC Moerstraten1 - 32 - 224 mrt10 feb0 - 6 0 - 312 mei1 - 326 mei14 apr23 dec1 - 10 - 4
7. Nieuw Borgvliet8 - 04 - 12 - 126 mei7 - 1 7 apr 1 - 120 jan11 - 04 - 20 - 221 apr2 - 2
8. NVS3 - 0 7 apr6 - 12 - 01 - 14 - 310 mrt 19 mei24 mrt3 - 10 - 11 - 121 apr
9. RKVV Rimboe7 - 06 - 00 - 02 - 03 - 22 - 024 mrt1 - 2 12 mei4 - 114 apr4 - 226 mei
10. VV Schoondijke10 mrt21 apr0 - 11 - 4 7 apr1 - 010 feb31 mrt0 - 5 0 - 22 - 1019 mei1 - 5
11. SDO '6321 apr5 - 119 mei10 mrt20 jan 9 dec1 - 42 - 2 3 feb10 - 1 0 - 32 - 1 7 apr
12. SV Sluis2 - 220 jan2 - 16 - 05 - 221 apr19 mei2 - 13 - 210 - 010 feb  7 apr5 - 3
13. VV Sluiskil24 mrt 3 feb14 apr12 mei1 - 43 - 22 - 31 - 22 - 23 - 126 mei0 - 2 0 - 4
14. VIVOO10 feb19 mei2 - 224 mrt12 mei6 - 00 - 22 - 14 - 114 apr16 dec1 - 04 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie