Zondag 5e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 FC Drunen 0 0 0 0 0 0 0  
2 EDN '56 0 0 0 0 0 0 0  
3 Essche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 Gloria UC 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Irene 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV LSV Boxtel 0 0 0 0 0 0 0  
7 Ollandia 0 0 0 0 0 0 0  
8 OVV '67 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Riel 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV SVG 0 0 0 0 0 0 0  
11 SVSOS 0 0 0 0 0 0 0  
12 Tuldania 0 0 0 0 0 0 0  
13 White Boys The 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. FC Drunen2. EDN '563. Essche Boys4. Gloria UC5. VV Irene6. VV LSV Boxtel7. Ollandia8. OVV '679. VV Riel10. VV SVG11. SVSOS12. Tuldania13. White Boys The
1. FC Drunen  7 apr19 mei18 nov 9 dec25 nov27 jan30 sep10 mrt24 mrt21 apr10 feb14 okt
2. EDN '5616 dec 10 feb24 mrt26 mei10 mrt14 apr12 mei30 sep 2 dec 7 okt28 okt27 jan
3. Essche Boys 7 okt23 sep 14 apr 2 dec17 feb16 dec18 nov24 mrt12 mei26 mei27 jan28 okt
4. Gloria UC 3 feb20 jan 9 dec  4 nov21 apr30 sep10 feb19 mei17 mrt21 okt14 okt25 nov
5. VV Irene14 apr14 okt21 apr27 jan 19 mei28 okt24 mrt18 nov16 dec25 nov10 mrt30 sep
6. VV LSV Boxtel12 mei21 okt30 sep 2 dec 7 okt 10 feb14 apr16 dec26 mei17 mrt24 mrt18 nov
7. Ollandia 4 nov 9 dec 7 apr17 feb17 mrt23 sep 21 okt14 okt 3 feb20 jan21 apr19 mei
8. OVV '6717 feb25 nov 3 feb23 sep20 jan 9 dec10 mrt 28 okt 4 nov 7 apr19 mei21 apr
9. VV Riel21 okt17 feb20 jan 7 okt 3 feb 7 apr26 mei17 mrt 23 sep 4 nov25 nov 9 dec
10. VV SVG20 jan21 apr25 nov28 okt 7 apr14 okt18 nov27 jan10 feb  9 dec30 sep10 mrt
11. SVSOS 2 dec19 mei14 okt10 mrt12 mei28 okt24 mrt16 dec27 jan14 apr 18 nov10 feb
12. Tuldania23 sep17 mrt 4 nov26 mei21 okt20 jan 2 dec 7 okt12 mei17 feb 3 feb  7 apr
13. White Boys The26 mei 4 nov17 mrt12 mei17 feb 3 feb 7 okt 2 dec14 apr21 okt23 sep16 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie