Zondag 5e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV BZS 0 0 0 0 0 0 0  
2 DESO 0 0 0 0 0 0 0  
3 DSS '14 0 0 0 0 0 0 0  
4 SV Heerewaarden 0 0 0 0 0 0 0  
5 HRC '14 0 0 0 0 0 0 0  
6 Maaskantse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV MEC '07 0 0 0 0 0 0 0  
8 MOSA '14 0 0 0 0 0 0 0  
9 OKSV 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Ophemert 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Ruwaard 0 0 0 0 0 0 0  
12 SBV 0 0 0 0 0 0 0  
13 SCZ 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Wadenoijen 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV BZS2. DESO3. DSS '144. SV Heerewaarden5. HRC '146. Maaskantse Boys7. SV MEC '078. MOSA '149. OKSV10. VV Ophemert11. SV Ruwaard12. SBV13. SCZ14. VV Wadenoijen
1. VV BZS 10 feb14 okt17 mrt25 nov20 jan 9 dec19 mei21 apr21 okt30 sep 4 nov 3 feb 7 apr
2. DESO23 sep 19 mei 4 nov21 apr25 nov 3 feb28 okt 9 dec 7 apr10 mrt20 jan17 feb14 okt
3. DSS '1426 mei 7 okt 17 feb 7 apr17 mrt 4 nov12 mei20 jan 3 feb 2 dec21 okt23 sep 9 dec
4. SV Heerewaarden28 okt27 jan30 sep 10 mrt21 apr25 nov10 feb14 okt 9 dec18 nov 7 apr20 jan19 mei
5. HRC '1412 mei 2 dec16 dec21 okt  4 nov17 mrt14 apr 3 feb23 sep 7 okt17 feb26 mei20 jan
6. Maaskantse Boys24 mrt12 mei28 okt 2 dec27 jan 10 feb30 sep10 mrt 7 okt14 apr26 mei16 dec18 nov
7. SV MEC '0714 apr18 nov27 jan12 mei28 okt23 sep 24 mrt17 feb26 mei16 dec 2 dec 7 okt10 mrt
8. MOSA '14 7 okt17 mrt25 nov23 sep 9 dec17 feb20 jan  7 apr 4 nov26 mei 3 feb21 okt21 apr
9. OKSV 2 dec14 apr24 mrt26 mei18 nov21 okt30 sep16 dec 17 mrt10 feb 7 okt12 mei27 jan
10. VV Ophemert10 mrt16 dec18 nov14 apr10 feb19 mei14 okt27 jan28 okt 24 mrt12 mei 2 dec30 sep
11. SV Ruwaard17 feb21 okt21 apr 3 feb19 mei 9 dec 7 apr14 okt23 sep20 jan 17 mrt 4 nov25 nov
12. SBV27 jan24 mrt10 mrt16 dec30 sep14 okt21 apr18 nov19 mei25 nov28 okt 14 apr10 feb
13. SCZ18 nov30 sep10 feb24 mrt14 okt 7 apr19 mei10 mrt25 nov21 apr27 jan 9 dec 28 okt
14. VV Wadenoijen16 dec26 mei14 apr 7 okt24 mrt 3 feb21 okt 2 dec 4 nov17 feb12 mei23 sep17 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie