Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV De Alblas 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Alblasserdam 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Ameide 0 0 0 0 0 0 0  
4 Arkel 0 0 0 0 0 0 0  
5 Groote Lindt 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Hardinxveld 0 0 0 0 0 0 0  
7 IFC 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Meerkerk 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Schelluinen 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Streefkerk 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV SVW 0 0 0 0 0 0 0  
12 Unitas 0 0 0 0 0 0 0  
13 VVAC 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV De Zwerver 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV De Alblas2. VV Alblasserdam3. VV Ameide4. Arkel5. Groote Lindt6. VV Hardinxveld7. IFC8. SV Meerkerk9. VV Schelluinen10. VV Streefkerk11. VV SVW12. Unitas13. VVAC14. VV De Zwerver
1. VV De Alblas 23 mrt26 jan15 dec 9 feb 9 mrt 1 dec27 okt17 nov18 mei29 sep11 mei13 apr13 okt
2. VV Alblasserdam19 jan 13 okt20 okt18 mei16 feb 3 nov22 sep20 apr 8 dec24 nov16 mrt 2 feb 6 apr
3. VV Ameide 3 nov25 mei 16 mrt 8 dec 6 okt20 okt 6 apr24 nov16 feb20 apr 2 feb22 sep19 jan
4. Arkel 6 apr 9 mrt27 okt 20 apr22 sep16 feb 8 dec18 mei24 nov13 okt19 jan 3 nov 2 feb
5. Groote Lindt22 sep 6 okt13 apr 1 dec 11 mei25 mei 2 feb15 dec 3 nov19 jan16 feb20 okt16 mrt
6. VV Hardinxveld20 okt29 sep18 mei 9 feb24 nov  2 feb20 apr13 okt19 jan 6 apr 3 nov16 mrt 8 dec
7. IFC20 apr26 jan 9 mrt29 sep13 okt17 nov 24 nov 9 feb 6 apr27 okt 8 dec23 mrt18 mei
8. SV Meerkerk16 mrt 9 feb15 dec13 apr17 nov 1 dec11 mei 23 mrt20 okt26 jan 6 okt25 mei29 sep
9. VV Schelluinen 2 feb 1 dec11 mei 6 okt 6 apr25 mei22 sep19 jan 16 mrt 8 dec20 okt16 feb 3 nov
10. VV Streefkerk 6 okt13 apr29 sep11 mei26 jan23 mrt15 dec 9 mrt27 okt 17 nov25 mei 1 dec 9 feb
11. VV SVW16 feb11 mei 1 dec25 mei23 mrt15 dec16 mrt 3 nov13 apr 2 feb 22 sep 6 okt20 okt
12. Unitas24 nov27 okt17 nov23 mrt29 sep26 jan13 apr18 mei 9 mrt13 okt 9 feb 15 dec20 apr
13. VVAC 8 dec17 nov 9 feb26 jan 9 mrt27 okt19 jan13 okt29 sep20 apr18 mei 6 apr 24 nov
14. VV De Zwerver25 mei15 dec23 mrt17 nov27 okt13 apr 6 okt16 feb26 jan22 sep 9 mrt 1 dec11 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie