Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ASH 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Brakel 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Groot Ammers 0 0 0 0 0 0 0  
4 Herovina 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Kerkwijk 0 0 0 0 0 0 0  
6 Leerdam Sport '55 0 0 0 0 0 0 0  
7 Lekvogels 0 0 0 0 0 0 0  
8 MVV '58 0 0 0 0 0 0 0  
9 SV Noordeloos 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Rhelico 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKVSC 0 0 0 0 0 0 0  
12 SVS '65 0 0 0 0 0 0 0  
13 Well 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zuilichem 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASH2. VV Brakel3. VV Groot Ammers4. Herovina5. VV Kerkwijk6. Leerdam Sport '557. Lekvogels8. MVV '589. SV Noordeloos10. VV Rhelico11. RKVSC12. SVS '6513. Well14. VV Zuilichem
1. ASH 24 nov16 feb 8 dec 6 apr 3 nov22 sep 2 feb19 jan18 mei20 apr13 okt 9 mrt27 okt
2. VV Brakel11 mei 15 dec 9 mrt 6 okt 1 dec23 mrt 9 feb25 mei27 okt26 jan17 nov13 apr29 sep
3. VV Groot Ammers29 sep 6 apr 24 nov20 apr23 mrt17 nov18 mei 8 dec 9 feb13 okt27 okt26 jan 9 mrt
4. Herovina13 apr20 okt11 mei 16 mrt25 mei 1 dec29 sep 6 okt23 mrt17 nov26 jan 9 feb15 dec
5. VV Kerkwijk15 dec18 mei 1 dec27 okt 13 apr 9 mrt13 okt11 mei17 nov 9 feb29 sep23 mrt26 jan
6. Leerdam Sport '5526 jan20 apr19 jan13 okt 8 dec 27 okt24 nov 6 apr29 sep 9 mrt18 mei17 nov 9 feb
7. Lekvogels 9 feb19 jan 2 feb20 apr20 okt16 mrt  8 dec 3 nov13 okt24 nov 6 apr29 sep18 mei
8. MVV '5817 nov22 sep 6 okt16 feb25 mei11 mei13 apr  1 dec26 jan27 okt 9 mrt15 dec23 mrt
9. SV Noordeloos23 mrt13 okt13 apr18 mei24 nov15 dec26 jan20 apr  9 mrt29 sep 9 feb27 okt17 nov
10. VV Rhelico 6 okt16 mrt22 sep19 jan 2 feb16 feb25 mei 3 nov20 okt  6 apr 8 dec 1 dec11 mei
11. RKVSC 1 dec 3 nov25 mei 2 feb22 sep20 okt11 mei16 mrt16 feb15 dec 19 jan 6 okt13 apr
12. SVS '6525 mei 2 feb16 mrt 3 nov16 feb 6 okt15 dec20 okt22 sep13 apr23 mrt 11 mei 1 dec
13. Well20 okt 8 dec 3 nov22 sep19 jan 2 feb16 feb 6 apr16 mrt20 apr18 mei24 nov 13 okt
14. VV Zuilichem16 mrt16 feb20 okt 6 apr 3 nov22 sep 6 okt19 jan 2 feb24 nov 8 dec20 apr25 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie