Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Audacia 0 0 0 0 0 0 0  
2 Blauw Wit '81 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV CHC 0 0 0 0 0 0 0  
4 Den Dungen 0 0 0 0 0 0 0  
5 SC Elshout 0 0 0 0 0 0 0  
6 GSBW 0 0 0 0 0 0 0  
7 HHC '09 0 0 0 0 0 0 0  
8 Jong Brabant 0 0 0 0 0 0 0  
9 Oisterwijk 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Reeshof 0 0 0 0 0 0 0  
11 TSV Gudok 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Viola 0 0 0 0 0 0 0  
13 Were Di 0 0 0 0 0 0 0  
14 WSJ 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Audacia2. Blauw Wit '813. SV CHC4. Den Dungen5. SC Elshout6. GSBW7. HHC '098. Jong Brabant9. Oisterwijk10. SV Reeshof11. TSV Gudok12. VV Viola13. Were Di14. WSJ
1. Audacia 23 sep17 feb12 mei16 dec 4 nov 2 dec 3 feb 7 okt17 mrt26 mei14 apr21 okt20 jan
2. Blauw Wit '8110 feb 12 mei10 mrt18 nov19 mei16 dec28 okt24 mrt14 okt 2 dec27 jan14 apr30 sep
3. SV CHC30 sep25 nov 27 jan10 mrt14 okt24 mrt19 mei28 okt21 apr14 apr18 nov16 dec10 feb
4. Den Dungen25 nov21 okt 4 nov 14 okt20 jan10 feb21 apr30 sep 9 dec 3 feb19 mei17 mrt 7 apr
5. SC Elshout 7 apr 3 feb21 okt26 mei 17 mrt 7 okt20 jan 2 dec 4 nov23 sep12 mei17 feb 9 dec
6. GSBW27 jan 7 okt26 mei24 mrt28 okt 12 mei10 mrt14 apr10 feb16 dec30 sep 2 dec18 nov
7. HHC '0921 apr 7 apr20 jan23 sep19 mei25 nov  9 dec10 mrt 3 feb17 feb28 okt 4 nov14 okt
8. Jong Brabant18 nov17 mrt 7 okt 2 dec24 mrt21 okt14 apr 10 feb30 sep12 mei16 dec26 mei27 jan
9. Oisterwijk19 mei20 jan17 mrt17 feb21 apr 9 dec21 okt23 sep  7 apr 4 nov14 okt 3 feb25 nov
10. SV Reeshof28 okt26 mei 2 dec14 apr27 jan23 sep18 nov17 feb16 dec  7 okt24 mrt12 mei10 mrt
11. TSV Gudok14 okt21 apr 9 dec18 nov10 feb 7 apr30 sep25 nov27 jan19 mei 10 mrt24 mrt28 okt
12. VV Viola 9 dec 4 nov 3 feb 7 okt25 nov17 feb17 mrt 7 apr26 mei20 jan21 okt 23 sep21 apr
13. Were Di10 mrt 9 dec 7 apr28 okt30 sep21 apr27 jan14 okt18 nov25 nov20 jan10 feb 19 mei
14. WSJ24 mrt17 feb23 sep16 dec14 apr 3 feb26 mei 4 nov12 mei21 okt17 mrt 2 dec 7 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie