Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV CHC 11 9 2 0 29 56 16  
2 TSV Gudok 10 8 0 2 24 36 11  
3 GSBW 11 6 4 1 22 27 17  
4 Were Di 11 6 1 4 19 32 20  
5 Jong Brabant 10 5 3 2 18 26 18  
6 HHC '09 10 5 3 2 18 20 15  
7 Den Dungen 11 5 1 5 16 22 20  
8 SV Reeshof 11 4 3 4 15 20 25  
9 SV Nevelo 10 4 2 4 14 20 26  
10 SC Elshout 10 4 1 5 13 27 18  
11 Audacia 10 3 0 7 9 15 29  
12 VV Viola 10 2 0 8 6 12 30  
13 Oisterwijk 12 1 1 10 4 21 55  
14 WSJ 9 0 1 8 1 11 45  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
68
Totaal aantal doelpunten
345
Totaal aantal doelpunten (thuis)
190
Totaal aantal doelpunten (uit)
155
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,73
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,60
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,12
Grootste overwinning (thuis) 
Elshout SC - Oisterwijk (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
WSJ - CHC sv (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
CHC sv - Viola (7 - 4)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Audacia2. SV CHC3. Den Dungen4. SC Elshout5. GSBW6. HHC '097. Jong Brabant8. SV Nevelo9. Oisterwijk10. SV Reeshof11. TSV Gudok12. VV Viola13. Were Di14. WSJ
1. Audacia 17 feb12 mei16 dec2 - 52 - 1 3 feb23 sep5 - 117 mrt26 mei14 apr1 - 420 jan
2. SV CHC5 - 0 27 jan10 mrt7 - 024 mrt19 mei5 - 17 - 121 apr14 apr7 - 416 dec10 feb
3. Den Dungen3 - 00 - 5 3 - 120 jan10 feb21 apr7 - 12 - 10 - 0 3 feb19 mei17 mrt 7 apr
4. SC Elshout 7 apr1 - 226 mei 17 mrt1 - 120 jan 9 - 03 - 01 - 312 mei17 feb 9 dec
5. GSBW27 jan26 mei24 mrt2 - 1 12 mei10 mrt1 - 114 apr10 feb16 dec5 - 11 - 15 - 1
6. HHC '0921 apr20 jan2 - 119 mei1 - 1  9 dec 10 mrt 3 feb17 feb4 - 10 - 24 - 2
7. Jong Brabant3 - 24 - 44 - 124 mrt0 - 014 apr  10 feb1 - 312 mei16 dec26 mei27 jan
8. SV Nevelo   2 - 5 16 dec2 - 2 4 - 22 - 0 2 dec  6 - 2
9. Oisterwijk19 mei17 mrt17 feb21 apr0 - 32 - 32 - 6   7 apr1 - 45 - 2 3 feb3 - 3
10. SV Reeshof3 - 13 - 314 apr27 jan2 - 42 - 217 feb 16 dec 1 - 624 mrt12 mei10 mrt
11. TSV Gudok4 - 12 - 32 - 110 feb 7 apr1 - 22 - 0 27 jan19 mei 10 mrt24 mrt8 - 1
12. VV Viola0 - 1 3 feb1 - 03 - 117 feb17 mrt 7 apr0 - 126 mei20 jan0 - 4 0 - 221 apr
13. Were Di10 mrt 7 apr3 - 42 - 421 apr27 jan1 - 32 - 07 - 32 - 420 jan10 feb 19 mei
14. WSJ24 mrt0 - 816 dec14 apr 3 feb26 mei1 - 3 12 mei1 - 217 mrt 2 dec0 - 6 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie