Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Alem 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Beesd 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Buren 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV DSC 0 0 0 0 0 0 0  
5 GVV 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Hedel 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Jan van Arckel 0 0 0 0 0 0 0  
8 Maliskamp 0 0 0 0 0 0 0  
9 OSC '45 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKKSV 0 0 0 0 0 0 0  
11 RKTVC 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV SCR 0 0 0 0 0 0 0  
13 Teisterbanders 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wilhelmina 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alem2. VV Beesd3. SV Buren4. VV DSC5. GVV6. VV Hedel7. VV Jan van Arckel8. Maliskamp9. OSC '4510. RKKSV11. RKTVC12. VV SCR13. Teisterbanders14. Wilhelmina
1. VV Alem 10 feb18 nov14 apr27 jan26 mei 2 dec24 mrt10 mrt28 okt 7 okt16 dec30 sep12 mei
2. VV Beesd23 sep 10 mrt16 dec28 okt 2 dec12 mei14 apr17 feb27 jan26 mei 7 okt24 mrt18 nov
3. SV Buren 3 feb21 okt 12 mei24 mrt23 sep 7 okt16 dec 4 nov14 apr17 feb17 mrt 2 dec26 mei
4. VV DSC 9 dec 7 apr25 nov 19 mei17 mrt 3 feb17 feb23 sep21 apr20 jan 4 nov14 okt21 okt
5. GVV 4 nov17 mrt20 jan 7 okt 17 feb21 okt12 mei 3 feb16 dec23 sep26 mei14 apr 2 dec
6. VV Hedel14 okt21 apr10 feb28 okt30 sep 16 dec27 jan19 mei10 mrt25 nov14 apr18 nov24 mrt
7. VV Jan van Arckel21 apr25 nov19 mei18 nov10 mrt 7 apr 28 okt14 okt30 sep 9 dec20 jan10 feb27 jan
8. Maliskamp20 jan 9 dec 7 apr30 sep25 nov 4 nov17 mrt 21 apr14 okt21 okt 3 feb19 mei10 feb
9. OSC '4521 okt30 sep27 jan10 feb18 nov 7 okt26 mei 2 dec 24 mrt17 mrt12 mei16 dec14 apr
10. RKKSV17 mrt 4 nov 9 dec 2 dec 7 apr21 okt17 feb26 mei20 jan  3 feb23 sep12 mei 7 okt
11. RKTVC19 mei14 okt30 sep24 mrt10 feb12 mei14 apr10 mrt28 okt18 nov  2 dec27 jan16 dec
12. VV SCR 7 apr19 mei28 okt27 jan14 okt 9 dec24 mrt18 nov25 nov10 feb21 apr 10 mrt30 sep
13. Teisterbanders17 feb20 jan21 apr26 mei 9 dec 3 feb23 sep 7 okt 7 apr25 nov 4 nov21 okt 17 mrt
14. Wilhelmina25 nov 3 feb14 okt10 mrt21 apr20 jan 4 nov23 sep 9 dec19 mei 7 apr17 feb28 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie