Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV DSC 12 9 2 1 29 33 13  
2 RKTVC 15 9 2 4 29 41 24  
3 Maliskamp 11 9 1 1 28 30 11  
4 Wilhelmina 14 7 3 4 24 29 23  
5 VV SCR 13 7 2 4 23 37 26  
6 GVV 12 6 4 2 22 27 23  
7 VV Alem 11 6 3 2 21 26 18  
8 VV Jan van Arckel 14 6 1 7 19 29 39  
9 Teisterbanders 12 4 3 5 15 21 20  
10 SV Buren 11 4 2 5 14 32 26  
11 RKKSV 11 2 1 8 7 9 25  
12 VV Hedel 12 1 2 9 5 19 44  
13 VV Beesd 12 1 1 10 4 24 41  
14 OSC '45 12 1 1 10 4 22 46  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
86
Totaal aantal doelpunten
379
Totaal aantal doelpunten (thuis)
213
Totaal aantal doelpunten (uit)
166
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,41
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,48
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,93
Grootste overwinning (thuis) 
Buren - Hedel (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Jan van Arckel - Maliskamp (1 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Jan van Arckel - Beesd (3 - 6)
Jan van Arckel - SCR (5 - 4)



Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alem2. VV Beesd3. SV Buren4. VV DSC5. GVV6. VV Hedel7. VV Jan van Arckel8. Maliskamp9. OSC '4510. RKKSV11. RKTVC12. VV SCR13. Teisterbanders14. Wilhelmina
1. VV Alem 5 - 31 - 114 apr27 jan26 mei2 - 124 mrt10 mrt3 - 01 - 323 dec2 - 112 mei
2. VV Beesd1 - 3 10 mrt16 dec1 - 23 - 312 mei14 apr17 feb27 jan26 mei3 - 424 mrt2 - 4
3. SV Buren 3 feb3 - 0 12 mei24 mrt7 - 01 - 216 dec5 - 314 apr17 feb17 mrt4 - 426 mei
4. VV DSC 9 dec 7 apr4 - 0 19 mei17 mrt2 - 117 feb4 - 221 apr2 - 20 - 03 - 04 - 0
5. GVV1 - 117 mrt20 jan6 - 2 17 feb1 - 112 mei3 - 216 dec4 - 326 mei14 apr0 - 0
6. VV Hedel3 - 321 apr3 - 51 - 32 - 3 16 dec27 jan19 mei10 mrt0 - 114 apr0 - 424 mrt
7. VV Jan van Arckel21 apr3 - 619 mei0 - 210 mrt 7 apr 1 - 75 - 13 - 11 - 55 - 42 - 027 jan
8. Maliskamp20 jan 9 dec 7 apr0 - 23 - 04 - 117 mrt 21 apr2 - 02 - 12 - 119 mei2 - 2
9. OSC '452 - 45 - 327 jan1 - 52 - 22 - 326 mei23 dec 24 mrt17 mrt12 mei16 dec14 apr
10. RKKSV17 mrt2 - 1 9 dec23 dec 7 apr4 - 217 feb26 mei20 jan 1 - 31 - 612 mei0 - 1
11. RKTVC19 mei4 - 14 - 324 mrt1 - 312 mei14 apr10 mrt3 - 01 - 0 2 - 227 jan6 - 1
12. VV SCR 7 apr19 mei3 - 227 jan5 - 2 9 dec24 mrt2 - 43 - 13 - 021 apr 10 mrt3 - 2
13. Teisterbanders17 feb20 jan21 apr26 mei23 dec5 - 11 - 31 - 2 7 apr0 - 03 - 22 - 1 17 mrt
14. Wilhelmina2 - 13 - 02 - 110 mrt21 apr20 jan6 - 10 - 26 - 119 mei 7 apr17 feb0 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie