Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Asperen 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV BLC 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Capelle 0 0 0 0 0 0 0  
4 SC Everstein 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV GDC 0 0 0 0 0 0 0  
6 GVV '63 0 0 0 0 0 0 0  
7 Haaften 0 0 0 0 0 0 0  
8 HSSC '61 0 0 0 0 0 0 0  
9 NEO '25 0 0 0 0 0 0 0  
10 RFC 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Sleeuwijk 0 0 0 0 0 0 0  
12 Sparta '30 0 0 0 0 0 0 0  
13 SSC 55 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Vuren 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Asperen2. SV BLC3. SV Capelle4. SC Everstein5. VV GDC6. GVV '637. Haaften8. HSSC '619. NEO '2510. RFC11. VV Sleeuwijk12. Sparta '3013. SSC 5514. VV Vuren
1. VV Asperen 13 apr 6 okt25 mei16 feb15 dec 3 nov 1 dec16 mrt20 okt 2 feb22 sep23 mrt11 mei
2. SV BLC 8 dec 16 feb 6 okt 2 feb25 mei19 jan11 mei22 sep 3 nov16 mrt20 okt 6 apr 1 dec
3. SV Capelle18 mei29 sep 26 jan 8 dec27 okt13 okt 9 feb19 jan24 nov20 apr 6 apr 9 mrt17 nov
4. SC Everstein13 okt18 mei 3 nov  6 apr22 sep 8 dec27 okt16 feb 2 feb24 nov19 jan20 apr 9 mrt
5. VV GDC29 sep17 nov13 apr15 dec  9 mrt27 okt26 jan 1 dec13 okt18 mei11 mei 9 feb23 mrt
6. GVV '63 6 apr13 okt16 mrt 9 feb20 okt 20 apr18 mei 2 feb 8 dec19 jan 3 nov24 nov29 sep
7. Haaften26 jan23 mrt25 mei13 apr16 mrt 1 dec 15 dec11 mei29 sep20 okt 6 okt17 nov 9 feb
8. HSSC '6120 apr24 nov22 sep16 mrt 3 nov 6 okt 6 apr 20 okt19 jan16 feb 2 feb 8 dec25 mei
9. NEO '2527 okt 9 feb23 mrt29 sep20 apr17 nov24 nov 9 mrt 18 mei 6 apr 8 dec13 okt26 jan
10. RFC 9 mrt26 jan11 mei17 nov25 mei13 apr16 feb23 mrt 6 okt 22 sep 1 dec27 okt15 dec
11. VV Sleeuwijk17 nov27 okt 1 dec11 mei 6 okt23 mrt 9 mrt29 sep15 dec 9 feb 25 mei26 jan13 apr
12. Sparta '30 9 feb 9 mrt15 dec23 mrt24 nov26 jan18 mei17 nov13 apr20 apr13 okt 29 sep27 okt
13. SSC 5519 jan15 dec20 okt 1 dec22 sep11 mei 2 feb13 apr25 mei16 mrt 3 nov16 feb  6 okt
14. VV Vuren24 nov20 apr 2 feb20 okt19 jan16 feb22 sep13 okt 3 nov 6 apr 8 dec16 mrt18 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie