Zondag 2e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKSV Cluzona 4 2 2 0 8 13 4  
2 Zeelandia-Middelburg 4 2 1 1 7 11 5  
3 Unitas '30 4 2 1 1 7 8 7  
4 VV Rijen 4 1 3 0 6 10 5  
5 Uno Animo 3 1 2 0 5 5 4  
6 Madese Boys 3 1 2 0 5 3 2  
7 SC Kruisland 4 1 2 1 5 7 7  
8 VV Zundert 4 1 2 1 5 5 9  
9 Sarto 3 1 1 1 4 5 6  
10 VOAB 4 0 4 0 4 9 9  
11 JEKA 4 0 3 1 3 6 7  
12 VV Hoeven 4 1 0 3 3 4 10  
13 Beek Vooruit 3 0 2 1 2 5 9  
14 WSC 4 0 1 3 1 4 11  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
26
Totaal aantal doelpunten
95
Totaal aantal doelpunten (thuis)
52
Totaal aantal doelpunten (uit)
43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,65
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,65
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
Cluzona RKSV - Zundert (6 - 1)
Rijen - Hoeven (6 - 1)
Zeelandia-Middelburg - WSC (6 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Beek Vooruit - Cluzona RKSV (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Beek Vooruit - VOAB (4 - 4)



Zondag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beek Vooruit2. RKSV Cluzona3. VV Hoeven4. JEKA5. SC Kruisland6. Madese Boys7. VV Rijen8. Sarto9. Unitas '3010. Uno Animo11. VOAB12. WSC13. Zeelandia-Middelburg14. VV Zundert
1. Beek Vooruit 0 - 4 4 nov19 mei17 mrt25 nov21 apr21 okt 7 apr10 feb4 - 420 jan 9 dec 3 feb
2. RKSV Cluzona26 mei 21 okt12 mei17 feb 7 apr20 jan 3 feb 9 dec1 - 1 2 dec17 mrt 4 nov6 - 1
3. VV Hoeven27 jan10 mrt 18 nov16 dec0 - 119 mei25 nov10 feb24 mrt28 okt2 - 121 apr14 apr
4. JEKA1 - 125 nov 3 feb 2 - 3 9 dec 7 apr 4 nov21 apr17 mrt26 mei17 feb20 jan21 okt
5. SC Kruisland28 okt2 - 2 7 apr10 feb 10 mrt1 - 1 9 dec19 mei27 jan18 nov21 apr25 nov20 jan
6. Madese Boys12 mei16 dec17 feb14 apr21 okt  3 feb23 sep20 jan 2 dec1 - 1 4 nov17 mrt26 mei
7. VV Rijen 2 dec24 mrt6 - 116 dec26 mei18 nov 17 mrt27 jan14 apr10 feb21 okt1 - 112 mei
8. Sarto10 mrt18 nov12 mei27 jan14 apr10 feb28 okt 2 - 216 dec24 mrt19 mei1 - 3 2 dec
9. Unitas '3016 dec14 apr2 - 1 2 dec2 - 124 mrt 4 nov17 feb 26 mei12 mei 3 feb21 okt17 mrt
10. Uno Animo23 sep19 mei20 jan28 okt 4 nov21 apr 9 dec 7 apr3 - 2 10 mrt25 nov 3 feb17 feb
11. VOAB17 feb21 apr17 mrt2 - 2 3 feb19 mei2 - 220 jan25 nov21 okt  9 dec 7 apr 4 nov
12. WSC24 mrt28 okt26 mei1 - 1 2 dec27 jan10 mrt1 - 218 nov12 mei14 apr 10 feb16 dec
13. Zeelandia-Middelburg14 apr27 jan 2 dec24 mrt12 mei28 okt17 feb26 mei10 mrt18 nov16 dec6 - 1 1 - 2
14. VV Zundert18 nov10 feb 9 dec10 mrt24 mrt1 - 125 nov21 apr28 okt1 - 127 jan 7 apr19 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie