Zondag 2e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Unitas '30 25 16 3 6 51 64 38  
2 RKSV Cluzona 25 15 5 5 50 61 26  
3 Madese Boys 25 14 5 6 47 43 33  
4 VOAB 25 11 8 6 41 62 45  
5 Zeelandia-Middelburg 25 12 4 9 40 49 39  
6 SC Kruisland 25 11 6 8 39 55 53  
7 VV Rijen 25 9 8 8 35 41 39  
8 Beek Vooruit 25 9 7 9 34 55 51  
9 Uno Animo 25 7 7 11 28 36 41  
10 Sarto 25 7 5 13 26 33 45  
11 JEKA 25 6 6 13 24 32 50  
12 VV Hoeven 25 7 3 15 24 34 56  
13 VV Zundert 25 6 6 13 24 31 56  
14 WSC 25 5 7 13 22 39 63  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
175
Totaal aantal doelpunten
635
Totaal aantal doelpunten (thuis)
370
Totaal aantal doelpunten (uit)
265
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,63
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,11
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,51
Grootste overwinning (thuis) 
 
Unitas '30 - Zundert (6 - 0)
VOAB - Zundert (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Hoeven - Kruisland SC (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Beek Vooruit - WSC (5 - 5)



Zondag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beek Vooruit2. RKSV Cluzona3. VV Hoeven4. JEKA5. SC Kruisland6. Madese Boys7. VV Rijen8. Sarto9. Unitas '3010. Uno Animo11. VOAB12. WSC13. Zeelandia-Middelburg14. VV Zundert
1. Beek Vooruit 0 - 41 - 23 - 16 - 20 - 34 - 05 - 32 - 44 - 14 - 45 - 50 - 02 - 2
2. RKSV Cluzona26 mei 5 - 13 - 12 - 00 - 11 - 05 - 24 - 01 - 11 - 14 - 02 - 16 - 1
3. VV Hoeven1 - 52 - 3 1 - 10 - 70 - 13 - 10 - 04 - 12 - 02 - 32 - 13 - 05 - 2
4. JEKA1 - 12 - 01 - 0 2 - 32 - 21 - 00 - 21 - 42 - 026 mei4 - 00 - 13 - 0
5. SC Kruisland2 - 12 - 22 - 24 - 1 0 - 31 - 12 - 11 - 44 - 32 - 03 - 33 - 25 - 1
6. Madese Boys3 - 01 - 34 - 02 - 14 - 1 2 - 10 - 01 - 43 - 11 - 10 - 43 - 126 mei
7. VV Rijen2 - 20 - 36 - 13 - 026 mei2 - 1 2 - 13 - 31 - 12 - 24 - 11 - 12 - 0
8. Sarto0 - 02 - 11 - 03 - 12 - 31 - 20 - 1 2 - 20 - 32 - 41 - 11 - 30 - 1
9. Unitas '302 - 12 - 12 - 15 - 12 - 12 - 32 - 23 - 0 26 mei1 - 23 - 05 - 26 - 0
10. Uno Animo0 - 20 - 11 - 01 - 10 - 10 - 05 - 11 - 23 - 2 2 - 21 - 13 - 23 - 1
11. VOAB5 - 01 - 52 - 12 - 25 - 24 - 02 - 21 - 31 - 23 - 0 2 - 42 - 36 - 0
12. WSC0 - 43 - 226 mei1 - 13 - 31 - 20 - 21 - 20 - 12 - 52 - 4 2 - 12 - 0
13. Zeelandia-Middelburg3 - 12 - 23 - 15 - 22 - 03 - 01 - 026 mei0 - 22 - 01 - 16 - 1 1 - 2
14. VV Zundert1 - 20 - 03 - 04 - 01 - 11 - 11 - 23 - 22 - 01 - 11 - 21 - 12 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie