Zondag 2e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Beek Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
2 RKSV Cluzona 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Hoeven 0 0 0 0 0 0 0  
4 JEKA 0 0 0 0 0 0 0  
5 SC Kruisland 0 0 0 0 0 0 0  
6 Madese Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Rijen 0 0 0 0 0 0 0  
8 Sarto 0 0 0 0 0 0 0  
9 Unitas '30 0 0 0 0 0 0 0  
10 Uno Animo 0 0 0 0 0 0 0  
11 VOAB 0 0 0 0 0 0 0  
12 WSC 0 0 0 0 0 0 0  
13 Zeelandia-Middelburg 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zundert 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beek Vooruit2. RKSV Cluzona3. VV Hoeven4. JEKA5. SC Kruisland6. Madese Boys7. VV Rijen8. Sarto9. Unitas '3010. Uno Animo11. VOAB12. WSC13. Zeelandia-Middelburg14. VV Zundert
1. Beek Vooruit 14 okt 4 nov19 mei17 mrt25 nov21 apr21 okt 7 apr10 feb30 sep20 jan 9 dec 3 feb
2. RKSV Cluzona26 mei 21 okt12 mei17 feb 7 apr20 jan 3 feb 9 dec 7 okt 2 dec17 mrt 4 nov23 sep
3. VV Hoeven27 jan10 mrt 18 nov16 dec30 sep19 mei25 nov10 feb24 mrt28 okt14 okt21 apr14 apr
4. JEKA 7 okt25 nov 3 feb 23 sep 9 dec 7 apr 4 nov21 apr17 mrt26 mei17 feb20 jan21 okt
5. SC Kruisland28 okt30 sep 7 apr10 feb 10 mrt14 okt 9 dec19 mei27 jan18 nov21 apr25 nov20 jan
6. Madese Boys12 mei16 dec17 feb14 apr21 okt  3 feb23 sep20 jan 2 dec 7 okt 4 nov17 mrt26 mei
7. VV Rijen 2 dec24 mrt 7 okt16 dec26 mei18 nov 17 mrt27 jan14 apr10 feb21 okt30 sep12 mei
8. Sarto10 mrt18 nov12 mei27 jan14 apr10 feb28 okt 30 sep16 dec24 mrt19 mei14 okt 2 dec
9. Unitas '3016 dec14 apr23 sep 2 dec 7 okt24 mrt 4 nov17 feb 26 mei12 mei 3 feb21 okt17 mrt
10. Uno Animo23 sep19 mei20 jan28 okt 4 nov21 apr 9 dec 7 apr14 okt 10 mrt25 nov 3 feb17 feb
11. VOAB17 feb21 apr17 mrt14 okt 3 feb19 mei23 sep20 jan25 nov21 okt  9 dec 7 apr 4 nov
12. WSC24 mrt28 okt26 mei30 sep 2 dec27 jan10 mrt 7 okt18 nov12 mei14 apr 10 feb16 dec
13. Zeelandia-Middelburg14 apr27 jan 2 dec24 mrt12 mei28 okt17 feb26 mei10 mrt18 nov16 dec23 sep  7 okt
14. VV Zundert18 nov10 feb 9 dec10 mrt24 mrt14 okt25 nov21 apr28 okt30 sep27 jan 7 apr19 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie