Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RBC 15 10 4 1 34 40 20  
2 Roosendaal 15 10 1 4 31 44 28  
3 HVV '24 14 9 3 2 30 38 25  
4 VVR 14 6 4 4 22 30 23  
5 VV Philippine 15 7 1 7 22 25 28  
6 VV Steenbergen 16 6 4 6 22 22 22  
7 VV Terneuzen 16 7 1 8 22 32 33  
8 SC Gastel 16 6 2 8 20 24 26  
9 VV Virtus 15 5 3 7 18 22 31  
10 VV Victoria '03 15 5 1 9 16 22 31  
11 VV Clinge 15 5 1 9 16 19 31  
12 MOC '17 16 3 7 6 16 35 40  
13 VV Schijf 15 3 6 6 15 21 25  
14 SAB 15 3 4 8 13 24 35  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
106
Totaal aantal doelpunten
398
Totaal aantal doelpunten (thuis)
221
Totaal aantal doelpunten (uit)
177
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,75
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,08
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,67
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
 
Gastel SC - Clinge (6 - 1)
Roosendaal - Virtus (6 - 1)
Roosendaal - Clinge (6 - 1)
Schijf - Clinge (6 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Philippine - MOC '17 (1 - 6)
MOC '17 - RBC (1 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
VVR - Terneuzen (7 - 4)



Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Clinge2. SC Gastel3. HVV '244. MOC '175. VV Philippine6. RBC7. Roosendaal8. SAB9. VV Schijf10. VV Steenbergen11. VV Terneuzen12. VV Victoria '0313. VV Virtus14. VVR
1. VV Clinge 14 apr3 - 10 - 026 mei1 - 20 - 25 - 11 - 010 mrt12 mei24 mrt24 feb1 - 2
2. SC Gastel6 - 1 0 - 22 - 317 mrt21 apr 7 apr1 - 42 - 21 - 02 - 13 - 119 mei2 - 1
3. HVV '2421 apr2 - 2 4 - 2 7 apr3 - 35 - 219 mei1 - 13 - 124 feb3 - 110 mrt20 jan
4. MOC '1719 mei24 mrt14 apr 12 mei1 - 64 - 12 - 224 feb3 - 62 - 410 mrt1 - 13 - 3
5. VV Philippine1 - 03 - 116 dec1 - 6 10 mrt21 apr3 - 22 - 019 mei24 mrt24 feb3 - 014 apr
6. RBC17 mrt1 - 05 - 22 - 24 - 2 3 - 02 - 212 mei0 - 23 - 226 mei 7 apr1 - 0
7. Roosendaal6 - 13 - 112 mei26 mei3 - 124 feb 10 mrt24 mrt3 - 35 - 214 apr6 - 14 - 1
8. SAB0 - 212 mei1 - 42 - 21 - 014 apr2 - 3 2 - 31 - 126 mei2 - 124 mrt17 mrt
9. VV Schijf6 - 126 mei2 - 31 - 01 - 11 - 420 jan21 apr  7 apr17 mrt0 - 31 - 20 - 0
10. VV Steenbergen1 - 01 - 026 mei17 mrt0 - 224 mrt1 - 224 feb1 - 1 14 apr1 - 22 - 012 mei
11. VV Terneuzen1 - 310 mrt0 - 2 7 apr2 - 019 mei3 - 11 - 02 - 23 - 0 1 - 221 apr2 - 1
12. VV Victoria '0320 jan0 - 117 mrt3 - 22 - 41 - 10 - 3 7 apr19 mei21 apr0 - 2 4 - 21 - 3
13. VV Virtus2 - 01 - 02 - 32 - 23 - 11 - 317 mrt20 jan14 apr1 - 23 - 212 mei 26 mei
14. VVR 7 apr24 feb24 mrt21 apr3 - 110 feb19 mei5 - 210 mrt0 - 07 - 43 - 11 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie