Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bevelanders 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Dauwendaele 0 0 0 0 0 0 0  
3 GPC Vlissingen 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV 's-Heer Arendskerke 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Kapelle 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Kruiningen 0 0 0 0 0 0 0  
7 Luctor Heinkenszand 0 0 0 0 0 0 0  
8 De Noormannen 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV RCS 0 0 0 0 0 0 0  
10 VCK 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Veere 0 0 0 0 0 0 0  
12 VC Vlissingen 0 0 0 0 0 0 0  
13 SV Walcheren 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zaamslag 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bevelanders2. FC Dauwendaele3. GPC Vlissingen4. VV 's-Heer Arendskerke5. VV Kapelle6. VV Kruiningen7. Luctor Heinkenszand8. De Noormannen9. VV RCS10. VCK11. VV Veere12. VC Vlissingen13. SV Walcheren14. VV Zaamslag
1. VV Bevelanders  1 dec 6 okt13 apr16 feb 2 feb19 jan22 sep25 mei15 dec20 okt 3 nov16 mrt11 mei
2. FC Dauwendaele20 apr  9 mrt27 okt19 jan 8 dec13 okt 6 apr16 feb18 mei 3 nov24 nov 2 feb22 sep
3. GPC Vlissingen18 mei20 okt 13 okt16 mrt22 sep24 nov19 jan 3 nov20 apr 2 feb 8 dec 6 apr16 feb
4. VV 's-Heer Arendskerke 8 dec16 mrt25 mei  2 feb 6 apr20 apr 3 nov20 okt24 nov22 sep16 feb19 jan 6 okt
5. VV Kapelle29 sep23 mrt27 okt17 nov 18 mei 9 feb24 nov13 apr 9 mrt15 dec13 okt20 apr26 jan
6. VV Kruiningen17 nov13 apr 9 feb15 dec 6 okt 26 jan16 mrt11 mei23 mrt25 mei20 okt29 sep 1 dec
7. Luctor Heinkenszand23 mrt25 mei11 mei 1 dec22 sep 3 nov 16 feb16 mrt13 apr 6 okt 2 feb20 okt15 dec
8. De Noormannen 9 feb15 dec23 mrt26 jan11 mei27 okt29 sep  1 dec17 nov13 apr18 mei13 okt 9 mrt
9. VV RCS13 okt29 sep26 jan 9 mrt 8 dec24 nov27 okt20 apr  9 feb23 mrt 6 apr18 mei17 nov
10. VCK 6 apr 6 okt 1 dec11 mei20 okt19 jan 8 dec 2 feb22 sep 16 feb16 mrt 3 nov25 mei
11. VV Veere 9 mrt26 jan17 nov 9 feb 6 apr13 okt18 mei 8 dec19 jan29 sep 20 apr24 nov27 okt
12. VC Vlissingen26 jan11 mei13 apr29 sep25 mei 9 mrt17 nov 6 okt15 dec27 okt 1 dec  9 feb23 mrt
13. SV Walcheren27 okt17 nov15 dec23 mrt 1 dec16 feb 9 mrt25 mei 6 okt26 jan11 mei22 sep 13 apr
14. VV Zaamslag24 nov 9 feb29 sep18 mei 3 nov20 apr 6 apr20 okt 2 feb13 okt16 mrt19 jan 8 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie