Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV DESK 13 9 1 3 28 27 17  
2 VV TSC 14 8 3 3 27 29 17  
3 Groen Wit (Breda) 14 8 1 5 25 33 31  
4 VV Gilze 14 7 3 4 24 29 16  
5 VV Bavel 14 7 2 5 23 25 22  
6 VV Baardwijk 14 6 3 5 21 29 23  
7 VV Oosterhout 14 5 3 6 18 26 29  
8 Irene '58 14 5 3 6 18 21 29  
9 RWB 13 4 4 5 16 24 28  
10 UVV '40 12 4 3 5 15 21 21  
11 VV Waspik 14 4 3 7 15 25 28  
12 VV ZIGO 15 5 0 10 15 21 34  
13 SCO 14 3 5 6 14 25 32  
14 OVC '26 15 4 2 9 14 30 38  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
97
Totaal aantal doelpunten
365
Totaal aantal doelpunten (thuis)
208
Totaal aantal doelpunten (uit)
157
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,76
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,14
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,62
Grootste overwinning (thuis) 
Gilze - OVC '26 (6 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Irene '58 - Baardwijk (1 - 5)
ZIGO - Gilze (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Waspik - OVC '26 (5 - 4)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Baardwijk2. VV Bavel3. VV DESK4. VV Gilze5. Groen Wit (Breda)6. Irene '587. VV Oosterhout8. OVC '269. RWB10. SCO11. VV TSC12. UVV '4013. VV Waspik14. VV ZIGO
1. VV Baardwijk 2 - 219 mei16 dec3 - 027 jan0 - 12 - 23 - 110 mrt3 - 214 apr12 mei1 - 2
2. VV Bavel17 mrt 3 - 014 apr24 mrt3 - 21 - 327 jan12 mei5 - 20 - 226 mei1 - 02 - 1
3. VV DESK4 - 110 mrt 12 mei3 - 14 - 02 - 05 - 324 feb24 mrt14 apr0 - 026 mei27 jan
4. VV Gilze 7 apr2 - 00 - 1 19 mei2 - 12 - 06 - 117 feb2 - 010 mrt1 - 33 - 321 apr
5. Groen Wit (Breda)2 - 120 jan17 mrt1 - 3 12 mei3 - 34 - 35 - 226 mei2 - 417 feb3 - 0 7 apr
6. Irene '581 - 5 7 apr17 feb17 mrt1 - 3 4 - 121 apr1 - 14 - 326 mei1 - 12 - 12 - 0
7. VV Oosterhout26 mei17 feb4 - 21 - 027 jan24 mrt 10 mrt2 - 214 apr16 dec12 mei2 - 24 - 0
8. OVC '2617 feb1 - 03 - 026 mei14 apr0 - 14 - 2 17 mrt3 - 312 mei1 - 22 - 024 mrt
9. RWB21 apr0 - 1 7 apr3 - 23 - 410 mrt19 mei3 - 2 3 - 327 jan24 mrt2 - 00 - 2
10. SCO2 - 121 apr20 jan1 - 10 - 119 mei3 - 2 7 apr1 - 1 1 - 217 mrt1 - 33 - 2
11. VV TSC20 jan2 - 20 - 11 - 121 apr1 - 1 7 apr3 - 02 - 317 feb 3 - 117 mrt19 mei
12. UVV '402 - 31 - 221 apr27 jan4 - 110 feb4 - 119 mei20 jan2 - 21 - 3  7 apr10 mrt
13. VV Waspik1 - 119 mei1 - 324 mrt10 mrt4 - 021 apr5 - 414 apr27 jan1 - 216 dec 4 - 2
14. VV ZIGO1 - 34 - 31 - 20 - 41 - 314 apr17 mrt2 - 126 mei12 mei0 - 23 - 017 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie