Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV SBC 4 4 0 0 12 12 5  
2 SV Valkenswaard 4 3 0 1 9 13 7  
3 Unitas '59 4 3 0 1 9 10 5  
4 PSV 4 3 0 1 9 10 6  
5 Reusel Sport 4 2 1 1 7 16 7  
6 VV DBS 4 2 1 1 7 4 4  
7 SV Tivoli 4 2 0 2 6 11 10  
8 Wilhelmina Boys 4 2 0 2 6 7 6  
9 Sparta '25 3 1 2 0 5 3 2  
10 SV Budel 3 1 0 2 3 4 9  
11 VV Hapert 4 0 2 2 2 3 6  
12 Dommelen 4 0 1 3 1 5 9  
13 VV Wodan 4 0 1 3 1 5 15  
14 Spoordonkse Boys 4 0 0 4 0 1 13  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
27
Totaal aantal doelpunten
104
Totaal aantal doelpunten (thuis)
48
Totaal aantal doelpunten (uit)
56
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,85
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,78
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,07
Grootste overwinning (thuis) 
Reusel Sport - Wodan (8 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Budel SV - Tivoli (1 - 5)
Spoordonkse Boys - Valkenswaard (0 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Reusel Sport - Wodan (8 - 1)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Budel2. VV DBS3. Dommelen4. VV Hapert5. PSV6. Reusel Sport7. VV SBC8. Sparta '259. Spoordonkse Boys10. SV Tivoli11. Unitas '5912. SV Valkenswaard13. Wilhelmina Boys14. VV Wodan
1. SV Budel 24 mrt12 mei 3 feb17 feb 4 nov 2 dec23 sep14 apr1 - 516 dec26 mei17 mrt21 okt
2. VV DBS20 jan 2 - 1 4 nov0 - 2 3 feb14 apr17 feb16 dec21 okt12 mei 2 dec26 mei17 mrt
3. Dommelen25 nov19 mei  9 dec20 jan2 - 22 - 417 mrt21 apr 3 feb17 feb21 okt 4 nov 7 apr
4. VV Hapert18 nov27 jan14 apr 1 - 210 mrt0 - 226 mei28 okt 2 dec24 mrt12 mei16 dec10 feb
5. PSV1 - 210 feb24 mrt19 mei 28 okt27 jan12 mei18 nov14 apr10 mrt16 dec 2 dec5 - 3
6. Reusel Sport27 jan18 nov10 feb21 okt17 mrt 16 dec1 - 224 mrt26 mei 2 dec14 apr12 mei8 - 1
7. VV SBC21 apr 9 dec26 mei17 feb 4 nov 7 apr  3 feb25 nov3 - 13 - 217 mrt21 okt20 jan
8. Sparta '2510 feb0 - 028 okt1 - 125 nov19 mei18 nov 10 mrt16 dec27 jan24 mrt14 apr21 apr
9. Spoordonkse Boys 9 dec 7 apr 2 dec17 mrt 3 feb20 jan12 mei21 okt 17 feb26 mei0 - 40 - 3 4 nov
10. SV Tivoli19 mei10 mrt18 nov21 apr 9 dec2 - 510 feb 7 apr3 - 1 28 okt27 jan20 jan25 nov
11. Unitas '59 7 apr25 nov1 - 020 jan21 okt21 apr19 mei 4 nov3 - 017 mrt 10 feb 3 feb 9 dec
12. SV Valkenswaard3 - 121 apr10 mrt25 nov 7 apr 9 dec28 okt20 jan19 mei 4 nov2 - 4 17 feb 3 feb
13. Wilhelmina Boys28 okt1 - 227 jan 7 apr21 apr25 nov10 mrt 9 dec10 feb24 mrt18 nov2 - 4 19 mei
14. VV Wodan10 mrt28 okt16 dec1 - 126 mei17 feb24 mrt 2 dec27 jan12 mei14 apr18 nov0 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie