Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Hoogeloon 19 13 4 2 43 38 23  
2 Bergeijk 19 11 3 5 36 35 26  
3 VV Vessem 18 10 5 3 35 40 22  
4 RKDSV 19 8 6 5 30 38 29  
5 De Raven 18 8 3 7 27 28 26  
6 Waalre 18 7 6 5 27 34 34  
7 Woenselse Boys 19 8 2 9 26 38 24  
8 VV Steensel 20 6 6 8 24 27 32  
9 VV Acht 22 6 6 10 24 33 41  
10 SDO '39 17 6 4 7 22 26 26  
11 EMK 18 6 4 8 22 31 26  
12 HMVV 19 5 5 9 20 27 37  
13 Nieuw Woensel 17 3 4 10 13 25 47  
14 ZSC 19 3 4 12 13 24 51  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
131
Totaal aantal doelpunten
444
Totaal aantal doelpunten (thuis)
220
Totaal aantal doelpunten (uit)
224
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,39
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,68
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,71
Grootste overwinning (thuis) 
Raven De - Acht (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Nieuw Woensel - EMK (0 - 7)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
ZSC - Vessem (4 - 6)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Acht2. Bergeijk3. EMK4. HMVV5. VV Hoogeloon6. Nieuw Woensel7. De Raven8. RKDSV9. SDO '3910. VV Steensel11. VV Vessem12. Waalre13. Woenselse Boys14. ZSC
1. VV Acht 1 - 51 - 04 - 13 - 40 - 01 - 122 apr3 - 33 - 119 mei0 - 12 - 13 - 1
2. Bergeijk26 mei 1 - 12 - 30 - 04 - 12 - 026 apr2 - 11 - 012 mei3 - 10 - 42 - 2
3. EMK12 mei1 - 2 5 - 026 mei 2 mei4 - 02 - 11 - 10 - 40 - 13 - 42 - 028 apr
4. HMVV1 - 022 apr19 mei 3 - 41 - 325 apr3 - 33 - 028 apr1 - 33 - 11 - 41 - 1
5. VV Hoogeloon2 - 120 apr2 - 21 - 0 19 mei0 - 14 - 12 - 122 apr10 mrt2 - 02 - 16 - 2
6. Nieuw Woensel2 - 23 - 20 - 70 - 01 - 2 2 - 42 - 412 mei26 mei0 - 33 - 520 apr10 mrt
7. De Raven6 - 01 - 23 - 01 - 01 - 14 - 0 10 mrt 2 mei3 - 20 - 312 mei26 mei0 - 2
8. RKDSV2 - 10 - 21 - 11 - 112 mei4 - 11 - 1 26 mei4 - 11 - 13 - 10 - 41 - 2
9. SDO '393 - 01 - 210 mrt2 - 128 apr2 - 122 apr0 - 1 20 apr25 apr2 - 32 - 119 mei
10. VV Steensel0 - 04 - 02 - 01 - 10 - 12 - 219 mei0 - 41 - 3 0 - 62 - 212 mei0 - 0
11. VV Vessem1 - 02 - 120 apr26 mei2 - 328 apr0 - 11 - 11 - 12 - 2 1 - 25 - 422 apr
12. Waalre2 - 219 mei22 apr10 mrt1 - 125 apr3 - 120 apr3 - 20 - 11 - 1 28 apr2 - 2
13. Woenselse Boys3 - 110 mrt0 - 11 - 33 - 022 apr3 - 019 mei0 - 00 - 10 - 12 - 2 2 - 1
14. ZSC1 - 50 - 23 - 112 mei0 - 11 - 420 apr1 - 51 - 20 - 34 - 626 mei0 - 5 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie