Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Acht 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bergeijk 0 0 0 0 0 0 0  
3 EMK 0 0 0 0 0 0 0  
4 HMVV 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hoogeloon 0 0 0 0 0 0 0  
6 Nieuw Woensel 0 0 0 0 0 0 0  
7 De Raven 0 0 0 0 0 0 0  
8 RKDSV 0 0 0 0 0 0 0  
9 SDO '39 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Steensel 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Vessem 0 0 0 0 0 0 0  
12 Waalre 0 0 0 0 0 0 0  
13 Woenselse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZSC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Acht2. Bergeijk3. EMK4. HMVV5. VV Hoogeloon6. Nieuw Woensel7. De Raven8. RKDSV9. SDO '3910. VV Steensel11. VV Vessem12. Waalre13. Woenselse Boys14. ZSC
1. VV Acht 14 okt25 nov30 sep 3 feb 9 dec20 jan21 apr17 mrt21 okt19 mei10 feb 4 nov 7 apr
2. Bergeijk26 mei  7 apr 2 dec23 sep 4 nov17 mrt20 jan17 feb 3 feb12 mei 7 okt21 okt 9 dec
3. EMK12 mei16 dec  7 okt26 mei17 mrt 4 nov 3 feb21 okt23 sep14 apr 2 dec17 feb20 jan
4. HMVV17 feb21 apr19 mei  4 nov 7 apr 9 dec23 sep 3 feb20 jan14 okt21 okt17 mrt25 nov
5. VV Hoogeloon18 nov10 feb14 okt27 jan 19 mei 7 apr25 nov24 mrt21 apr10 mrt30 sep 9 dec28 okt
6. Nieuw Woensel14 apr27 jan28 okt16 dec 7 okt 23 sep17 feb12 mei26 mei24 mrt18 nov 2 dec10 mrt
7. De Raven24 mrt28 okt27 jan14 apr16 dec10 feb 10 mrt 2 dec 7 okt30 sep12 mei26 mei18 nov
8. RKDSV 2 dec24 mrt18 nov10 feb12 mei30 sep21 okt 26 mei17 mrt16 dec14 apr 7 okt27 jan
9. SDO '3928 okt30 sep10 mrt18 nov20 jan25 nov21 apr14 okt  9 dec10 feb27 jan 7 apr19 mei
10. VV Steensel10 mrt18 nov10 feb24 mrt 2 dec14 okt19 mei28 okt14 apr 27 jan16 dec12 mei30 sep
11. VV Vessem 7 okt25 nov 9 dec26 mei21 okt20 jan17 feb 7 apr23 sep 4 nov 17 mrt 3 feb21 apr
12. Waalre23 sep19 mei21 apr10 mrt17 feb 3 feb25 nov 9 dec 4 nov 7 apr28 okt 20 jan14 okt
13. Woenselse Boys27 jan10 mrt30 sep28 okt14 apr21 apr14 okt19 mei16 dec25 nov18 nov24 mrt 10 feb
14. ZSC16 dec14 apr24 mrt12 mei17 mrt21 okt 3 feb 4 nov 7 okt17 feb 2 dec26 mei23 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie