Zaterdag 2e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Roda Boys/Bommelerwaard 4 3 1 0 10 12 3  
2 Wilhelmina '26 4 3 0 1 9 15 9  
3 VV Heukelum 4 3 0 1 9 13 9  
4 VV Pelikaan 4 3 0 1 9 5 3  
5 VV Woudrichem 4 3 0 1 9 3 2  
6 Nivo Sparta 4 2 1 1 7 12 5  
7 EBOH 4 2 0 2 6 7 8  
8 VV Drechtstreek 4 2 0 2 6 9 11  
9 VV Papendrecht 4 1 2 1 5 7 4  
10 NOAD '32 4 1 1 2 4 4 9  
11 VV Tricht 4 1 0 3 3 11 11  
12 VV Altena 4 1 0 3 3 5 7  
13 Brederodes 4 0 1 3 1 2 13  
14 VV Zwaluwe 4 0 0 4 0 2 13  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
28
Totaal aantal doelpunten
107
Totaal aantal doelpunten (thuis)
68
Totaal aantal doelpunten (uit)
39
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,82
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,43
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,39
Grootste overwinning (thuis) 
 
Heukelum - Wilhelmina '26 (9 - 2)
Tricht - Brederodes (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
EBOH - Roda Boys/ Bommelerwaard (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Heukelum - Wilhelmina '26 (9 - 2)



Zaterdag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Altena2. Brederodes3. VV Drechtstreek4. EBOH5. VV Heukelum6. Nivo Sparta7. NOAD '328. VV Papendrecht9. VV Pelikaan10. VV Roda Boys/Bommelerwaard11. VV Tricht12. Wilhelmina '2613. VV Woudrichem14. VV Zwaluwe
1. VV Altena 20 apr1 - 319 jan0 - 1 8 dec24 nov20 okt 3 nov 6 apr16 feb 2 feb18 mei16 mrt
2. Brederodes 1 dec 19 jan 2 feb11 mei16 mrt 8 dec2 - 20 - 1 3 nov25 mei16 feb 6 apr20 okt
3. VV Drechtstreek 9 feb23 mrt 16 mrt15 dec20 okt26 jan13 apr11 mei1 - 3 1 dec25 mei17 nov5 - 1
4. EBOH23 mrt17 nov27 okt 26 jan18 mei4 - 015 dec 1 dec0 - 5 9 mrt13 apr 9 feb11 mei
5. VV Heukelum25 mei24 nov 6 apr 3 nov 16 feb20 apr16 mrt20 okt19 jan3 - 29 - 2 8 dec 2 feb
6. Nivo Sparta13 apr27 okt 9 mrt2 - 35 - 0 17 nov11 mei15 dec 9 feb23 mrt 1 dec26 jan25 mei
7. NOAD '3211 mei13 apr 3 nov16 feb 1 dec 2 feb 25 mei16 mrt20 okt15 dec0 - 423 mrt3 - 0
8. VV Papendrecht 9 mrt18 mei 8 dec 6 apr27 okt24 nov1 - 1 16 feb 2 feb4 - 0 3 nov20 apr19 jan
9. VV Pelikaan26 jan 9 feb24 nov20 apr 9 mrt 6 apr27 okt1 - 0 18 mei17 nov23 mrt2 - 0 8 dec
10. VV Roda Boys/Bommelerwaard15 dec26 jan16 feb25 mei23 mrt1 - 1 9 mrt17 nov3 - 1 13 apr11 mei27 okt 1 dec
11. VV Tricht2 - 47 - 020 apr20 okt18 mei19 jan 6 apr 9 feb 2 feb 8 dec 16 mrt24 nov 3 nov
12. Wilhelmina '2617 nov3 - 06 - 0 8 dec 9 feb20 apr18 mei26 jan19 jan24 nov27 okt  9 mrt 6 apr
13. VV Woudrichem1 - 015 dec 2 feb1 - 013 apr 3 nov19 jan 1 dec25 mei16 mrt11 mei20 okt 16 feb
14. VV Zwaluwe27 okt 9 mrt18 mei24 nov17 nov1 - 4 9 feb23 mrt13 apr20 apr26 jan15 dec0 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie