Zaterdag 2e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Altena 0 0 0 0 0 0 0  
2 Brederodes 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Drechtstreek 0 0 0 0 0 0 0  
4 EBOH 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Heukelum 0 0 0 0 0 0 0  
6 Nivo Sparta 0 0 0 0 0 0 0  
7 NOAD '32 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Papendrecht 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Pelikaan 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Roda Boys/Bommelerwaard 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Tricht 0 0 0 0 0 0 0  
12 Wilhelmina '26 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Woudrichem 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zwaluwe 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Altena2. Brederodes3. VV Drechtstreek4. EBOH5. VV Heukelum6. Nivo Sparta7. NOAD '328. VV Papendrecht9. VV Pelikaan10. VV Roda Boys/Bommelerwaard11. VV Tricht12. Wilhelmina '2613. VV Woudrichem14. VV Zwaluwe
1. VV Altena 20 apr22 sep19 jan13 okt 8 dec24 nov20 okt 3 nov 6 apr16 feb 2 feb18 mei16 mrt
2. Brederodes 1 dec 19 jan 2 feb11 mei16 mrt 8 dec 6 okt22 sep 3 nov25 mei16 feb 6 apr20 okt
3. VV Drechtstreek 9 feb23 mrt 16 mrt15 dec20 okt26 jan13 apr11 mei29 sep 1 dec25 mei17 nov 6 okt
4. EBOH23 mrt17 nov27 okt 26 jan18 mei29 sep15 dec 1 dec13 okt 9 mrt13 apr 9 feb11 mei
5. VV Heukelum25 mei24 nov 6 apr 3 nov 16 feb20 apr16 mrt20 okt19 jan 6 okt22 sep 8 dec 2 feb
6. Nivo Sparta13 apr27 okt 9 mrt 6 okt29 sep 17 nov11 mei15 dec 9 feb23 mrt 1 dec26 jan25 mei
7. NOAD '3211 mei13 apr 3 nov16 feb 1 dec 2 feb 25 mei16 mrt20 okt15 dec 6 okt23 mrt22 sep
8. VV Papendrecht 9 mrt18 mei 8 dec 6 apr27 okt24 nov13 okt 16 feb 2 feb22 sep 3 nov20 apr19 jan
9. VV Pelikaan26 jan 9 feb24 nov20 apr 9 mrt 6 apr27 okt29 sep 18 mei17 nov23 mrt13 okt 8 dec
10. VV Roda Boys/Bommelerwaard15 dec26 jan16 feb25 mei23 mrt22 sep 9 mrt17 nov 6 okt 13 apr11 mei27 okt 1 dec
11. VV Tricht29 sep13 okt20 apr20 okt18 mei19 jan 6 apr 9 feb 2 feb 8 dec 16 mrt24 nov 3 nov
12. Wilhelmina '2617 nov29 sep13 okt 8 dec 9 feb20 apr18 mei26 jan19 jan24 nov27 okt  9 mrt 6 apr
13. VV Woudrichem 6 okt15 dec 2 feb22 sep13 apr 3 nov19 jan 1 dec25 mei16 mrt11 mei20 okt 16 feb
14. VV Zwaluwe27 okt 9 mrt18 mei24 nov17 nov13 okt 9 feb23 mrt13 apr20 apr26 jan15 dec29 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie