Zaterdag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Brouwershaven 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Duiveland 0 0 0 0 0 0 0  
3 DwO '15 0 0 0 0 0 0 0  
4 Hansweertse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Rillandia 0 0 0 0 0 0 0  
6 SKNWK 0 0 0 0 0 0 0  
7 SPS 0 0 0 0 0 0 0  
8 SC Stavenisse 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Vosmeer 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Vrederust 0 0 0 0 0 0 0  
11 VVC '68 0 0 0 0 0 0 0  
12 SC Waarde 0 0 0 0 0 0 0  
13 FC De Westhoek 0 0 0 0 0 0 0  
14 SV WIK '57 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Brouwershaven2. SV Duiveland3. DwO '154. Hansweertse Boys5. VV Rillandia6. SKNWK7. SPS8. SC Stavenisse9. VV Vosmeer10. VV Vrederust11. VVC '6812. SC Waarde13. FC De Westhoek14. SV WIK '57
1. Brouwershaven  9 mrt 1 dec 6 okt13 apr11 mei29 sep15 dec23 mrt27 okt25 mei26 jan 9 feb17 nov
2. SV Duiveland20 okt 25 mei16 mrt 9 feb13 apr15 dec11 mei 1 dec23 mrt 6 okt17 nov29 sep26 jan
3. DwO '1520 apr13 okt  8 dec17 nov26 jan 9 feb19 jan27 okt29 sep 6 apr 9 mrt24 nov18 mei
4. Hansweertse Boys18 mei27 okt13 apr 23 mrt15 dec26 jan 1 dec 9 mrt17 nov11 mei 9 feb13 okt29 sep
5. VV Rillandia 8 dec22 sep 2 feb19 jan 20 okt13 okt 3 nov16 feb20 apr16 mrt18 mei 6 apr24 nov
6. SKNWK24 nov 8 dec 3 nov 6 apr 9 mrt 27 okt16 feb22 sep18 mei19 jan20 apr 2 feb13 okt
7. SPS16 feb 6 apr22 sep 3 nov25 mei16 mrt 20 okt 6 okt24 nov 2 feb 8 dec19 jan20 apr
8. SC Stavenisse 6 apr24 nov23 mrt20 apr26 jan29 sep 9 mrt 17 nov 9 feb 8 dec13 okt18 mei27 okt
9. VV Vosmeer19 jan20 apr16 mrt20 okt29 sep 9 feb18 mei 2 feb 13 okt 3 nov24 nov 8 dec 6 apr
10. VV Vrederust16 mrt19 jan16 feb 2 feb 1 dec 6 okt11 mei22 sep25 mei 20 okt 6 apr 3 nov 8 dec
11. VVC '6813 okt18 mei15 dec24 nov27 okt23 mrt17 nov13 apr26 jan 9 mrt 29 sep20 apr 9 feb
12. SC Waarde 3 nov 2 feb20 okt22 sep 6 okt 1 dec13 apr25 mei11 mei15 dec16 feb 16 mrt19 jan
13. FC De Westhoek22 sep16 feb11 mei25 mei15 dec17 nov23 mrt 6 okt13 apr26 jan 1 dec27 okt  9 mrt
14. SV WIK '57 2 feb 3 nov 6 okt16 feb11 mei25 mei 1 dec16 mrt15 dec13 apr22 sep23 mrt20 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie