Zondag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Be Ready 4 3 0 1 9 17 7  
2 SV Terheijden 4 2 2 0 8 10 6  
3 Right 'Oh 4 2 1 1 7 10 7  
4 WDS '19 3 2 0 1 6 8 6  
5 Dussense Boys 4 2 0 2 6 11 9  
6 RFC 4 2 0 2 6 13 12  
7 Blauw Wit '81 4 2 0 2 6 8 8  
8 DIA 4 2 0 2 6 10 12  
9 VV Chaam 4 1 2 1 5 4 4  
10 VV Berkdijk 4 1 1 2 4 6 10  
11 Boeimeer 3 1 0 2 3 5 9  
12 VCW 3 0 2 1 2 4 7  
13 Raamsdonk 4 0 2 2 2 3 10  
14 SC Hoge Vucht 1 0 0 1 0 1 3  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
25
Totaal aantal doelpunten
110
Totaal aantal doelpunten (thuis)
68
Totaal aantal doelpunten (uit)
42
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,72
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,68
Grootste overwinning (thuis) 
Be Ready - RFC (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
Berkdijk - Terheijden (2 - 5)
Boeimeer - WDS '19 (1 - 4)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Be Ready - RFC (7 - 1)



Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Be Ready2. VV Berkdijk3. Blauw Wit '814. Boeimeer5. VV Chaam6. DIA7. Dussense Boys8. SC Hoge Vucht9. Raamsdonk10. RFC11. Right 'Oh12. SV Terheijden13. VCW14. WDS '19
1. Be Ready 24 mrt19 mei16 dec12 mei 2 dec10 feb18 nov5 - 07 - 127 jan28 okt14 apr10 mrt
2. VV Berkdijk20 jan  9 dec21 okt17 mrt 4 nov19 mei21 apr25 nov 7 apr1 - 12 - 5 3 feb17 feb
3. Blauw Wit '814 - 214 apr 12 mei26 mei16 dec27 jan28 okt18 nov10 feb4 - 110 mrt 2 dec24 mrt
4. Boeimeer 7 apr10 mrt25 nov 20 jan17 feb21 apr19 mei3 - 1 3 feb28 okt 9 dec 4 nov1 - 4
5. VV Chaam25 nov28 okt2 - 024 mrt 14 apr2 - 410 mrt10 feb21 apr18 nov19 mei16 dec27 jan
6. DIA21 apr27 jan 7 apr4 - 1 9 dec 2 - 410 feb28 okt19 mei10 mrt25 nov24 mrt18 nov
7. Dussense Boys2 - 31 - 2 4 nov 2 dec17 feb26 mei 16 dec20 jan17 mrt14 apr 3 feb21 okt12 mei
8. SC Hoge Vucht 3 feb 2 dec17 mrt 7 okt21 okt1 - 3 7 apr  9 dec 4 nov12 mei20 jan17 feb26 mei
9. Raamsdonk17 feb12 mei 3 feb26 mei0 - 017 mrt24 mrt14 apr 21 okt 2 dec 4 nov2 - 216 dec
10. RFC26 mei16 dec3 - 018 nov 2 dec6 - 128 okt27 jan10 mrt 24 mrt17 feb12 mei14 apr
11. Right 'Oh 4 nov26 mei17 feb17 mrt 3 feb21 okt 9 dec25 nov21 apr20 jan  7 apr4 - 14 - 1
12. SV Terheijden17 mrt10 feb21 okt14 apr0 - 012 mei18 nov24 mrt27 jan4 - 316 dec 26 mei 2 dec
13. VCW 9 dec18 nov21 apr27 jan 7 apr20 jan10 mrt30 sep19 mei25 nov10 feb1 - 1 28 okt
14. WDS '1921 okt3 - 120 jan10 feb 4 nov 3 feb25 nov14 okt 7 apr 9 dec19 mei21 apr17 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie