Zondag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Be Ready 20 16 1 3 49 71 30  
2 RFC 19 14 1 4 43 66 31  
3 Blauw Wit '81 19 12 3 4 39 63 27  
4 WDS '19 20 12 3 5 39 58 39  
5 SV Terheijden 20 10 5 5 35 57 38  
6 Right 'Oh 20 9 4 7 31 44 31  
7 VV Chaam 20 8 5 7 29 46 32  
8 DIA 20 7 6 7 27 43 48  
9 Dussense Boys 19 6 4 9 22 41 55  
10 VCW 19 5 5 9 20 26 41  
11 Raamsdonk 20 3 4 13 13 20 55  
12 VV Berkdijk 20 3 2 15 11 27 64  
13 Boeimeer 20 1 1 18 1 15 86 -3

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
128
Totaal aantal doelpunten
577
Totaal aantal doelpunten (thuis)
326
Totaal aantal doelpunten (uit)
251
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,51
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,55
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,96
Grootste overwinning (thuis) 
Dussense Boys - Boeimeer (8 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Boeimeer - Terheijden (0 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
RFC - Dussense Boys (8 - 2)



Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Be Ready2. VV Berkdijk3. Blauw Wit '814. Boeimeer5. VV Chaam6. DIA7. Dussense Boys8. Raamsdonk9. RFC10. Right 'Oh11. SV Terheijden12. VCW13. WDS '19
1. Be Ready 4 - 119 mei6 - 012 mei2 - 44 - 25 - 07 - 11 - 25 - 14 - 15 - 1
2. VV Berkdijk2 - 3 2 - 43 - 10 - 42 - 419 mei3 - 30 - 51 - 12 - 50 - 23 - 4
3. Blauw Wit '814 - 24 - 0 12 mei26 mei2 - 27 - 12 - 05 - 04 - 17 - 27 - 11 - 2
4. Boeimeer1 - 528 apr2 - 4 1 - 31 - 522 apr3 - 10 - 41 - 70 - 90 - 11 - 4
5. VV Chaam1 - 46 - 12 - 03 - 0 2 - 32 - 44 - 022 apr0 - 319 mei5 - 02 - 3
6. DIA22 apr1 - 01 - 24 - 10 - 0 2 - 40 - 119 mei2 - 23 - 33 - 21 - 4
7. Dussense Boys2 - 31 - 21 - 18 - 10 - 326 mei 1 - 32 - 21 - 03 - 30 - 312 mei
8. Raamsdonk0 - 112 mei0 - 526 mei0 - 03 - 30 - 2 1 - 51 - 23 - 22 - 21 - 2
9. RFC26 mei4 - 13 - 07 - 15 - 36 - 18 - 24 - 1 3 - 10 - 212 mei2 - 0
10. Right 'Oh2 - 326 mei3 - 32 - 01 - 15 - 22 - 322 apr28 apr 2 - 04 - 14 - 1
11. SV Terheijden3 - 33 - 02 - 15 - 00 - 012 mei5 - 05 - 04 - 31 - 0 26 mei1 - 5
12. VCW0 - 12 - 322 apr1 - 13 - 11 - 128 apr19 mei0 - 22 - 01 - 1 2 - 2
13. WDS '192 - 33 - 128 apr4 - 04 - 45 - 14 - 44 - 00 - 219 mei22 apr4 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie