Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV De Fendert 0 0 0 0 0 0 0  
2 DFC 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV DHV 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Dubbeldam 0 0 0 0 0 0 0  
5 Halsteren 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Klundert 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Kogelvangers 0 0 0 0 0 0 0  
8 NOAD '67 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Prinsenland 0 0 0 0 0 0 0  
10 SEOLTO 0 0 0 0 0 0 0  
11 Smerdiek 0 0 0 0 0 0 0  
12 WHS 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wieldrecht 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZSC '62 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV De Fendert2. DFC3. VV DHV4. VV Dubbeldam5. Halsteren6. VV Klundert7. VV Kogelvangers8. NOAD '679. VV Prinsenland10. SEOLTO11. Smerdiek12. WHS13. Wieldrecht14. ZSC '62
1. VV De Fendert 18 mei13 okt26 jan17 nov27 okt15 dec11 mei 9 feb29 sep13 apr 1 dec23 mrt 9 mrt
2. DFC 6 okt  9 feb29 sep27 okt 9 mrt11 mei25 mei26 jan17 nov 1 dec15 dec13 apr23 mrt
3. VV DHV25 mei22 sep 23 mrt26 jan16 feb17 nov 1 dec27 okt 9 mrt11 mei 6 okt15 dec13 apr
4. VV Dubbeldam 3 nov16 feb19 jan 24 nov 6 apr16 mrt 2 feb 8 dec20 apr22 sep20 okt25 mei 6 okt
5. Halsteren 2 feb16 mrt 3 nov11 mei 19 jan 6 okt20 okt 6 apr 8 dec16 feb22 sep 1 dec25 mei
6. VV Klundert16 mrt20 okt29 sep15 dec23 mrt 13 apr 6 okt17 nov26 jan25 mei11 mei 9 feb 1 dec
7. VV Kogelvangers 6 apr24 nov 2 feb27 okt18 mei 8 dec 19 jan20 apr13 okt 3 nov16 feb 9 mrt22 sep
8. NOAD '6724 nov13 okt20 apr17 nov 9 mrt18 mei23 mrt 29 sep 9 feb15 dec13 apr27 okt26 jan
9. VV Prinsenland22 sep 3 nov16 mrt13 apr15 dec 2 feb 1 dec16 feb 19 jan20 okt25 mei 6 okt11 mei
10. SEOLTO16 feb 2 feb20 okt 1 dec13 apr 3 nov25 mei22 sep23 mrt  6 okt16 mrt11 mei15 dec
11. Smerdiek 8 dec20 apr24 nov 9 feb29 sep13 okt26 jan 6 apr 9 mrt18 mei 19 jan17 nov27 okt
12. WHS20 apr 6 apr18 mei 9 mrt 9 feb24 nov29 sep 8 dec13 okt27 okt23 mrt 26 jan17 nov
13. Wieldrecht19 jan 8 dec 6 apr13 okt20 apr22 sep20 okt16 mrt18 mei24 nov 2 feb 3 nov 16 feb
14. ZSC '6220 okt19 jan 8 dec18 mei13 okt20 apr 9 feb 3 nov24 nov 6 apr16 mrt 2 feb29 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie