Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Prinsenland 4 3 1 0 10 9 3  
2 VV Klundert 4 3 0 1 9 8 5  
3 SEOLTO 3 2 1 0 7 7 2  
4 VV DHV 4 2 1 1 7 9 6  
5 WHS 4 2 1 1 7 8 6  
6 VV Dubbeldam 4 2 0 2 6 7 5  
7 Wieldrecht 4 2 0 2 6 7 7  
8 DFC 4 1 2 1 5 4 4  
9 Halsteren 4 1 1 2 4 7 6  
10 ZSC '62 4 1 1 2 4 7 11  
11 VV De Fendert 3 0 3 0 3 4 4  
12 VV Kogelvangers 4 0 3 1 3 6 10  
13 Smerdiek 4 0 1 3 1 0 6  
14 NOAD '67 4 0 1 3 1 4 12  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
27
Totaal aantal doelpunten
87
Totaal aantal doelpunten (thuis)
47
Totaal aantal doelpunten (uit)
40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,22
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,74
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,48
Grootste overwinning (thuis) 
Halsteren - Kogelvangers (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
NOAD '67 - Prinsenland VV (1 - 4)
Klundert - DHV (0 - 3)
Wieldrecht - Klundert (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
De Fendert - DHV (3 - 3)
Klundert - NOAD '67 (4 - 2)
Kogelvangers - ZSC '62 (3 - 3)



Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV De Fendert2. DFC3. VV DHV4. VV Dubbeldam5. Halsteren6. VV Klundert7. VV Kogelvangers8. NOAD '679. VV Prinsenland10. SEOLTO11. Smerdiek12. WHS13. Wieldrecht14. ZSC '62
1. VV De Fendert 18 mei3 - 326 jan17 nov27 okt15 dec11 mei 9 feb29 sep13 apr 1 dec23 mrt 9 mrt
2. DFC1 - 1  9 feb2 - 027 okt 9 mrt11 mei25 mei26 jan17 nov 1 dec15 dec13 apr23 mrt
3. VV DHV25 mei3 - 1 23 mrt26 jan16 feb17 nov 1 dec27 okt 9 mrt11 mei0 - 215 dec13 apr
4. VV Dubbeldam 3 nov16 feb19 jan 24 nov 6 apr16 mrt 2 feb 8 dec20 apr3 - 020 okt25 mei3 - 0
5. Halsteren 2 feb16 mrt 3 nov11 mei 19 jan4 - 020 okt 6 apr 8 dec16 feb1 - 3 1 dec25 mei
6. VV Klundert16 mrt20 okt0 - 315 dec23 mrt 13 apr4 - 217 nov26 jan25 mei11 mei 9 feb 1 dec
7. VV Kogelvangers 6 apr24 nov 2 feb27 okt18 mei 8 dec 19 jan20 apr1 - 1 3 nov16 feb 9 mrt3 - 3
8. NOAD '6724 nov0 - 020 apr17 nov 9 mrt18 mei23 mrt 1 - 4 9 feb15 dec13 apr27 okt26 jan
9. VV Prinsenland0 - 0 3 nov16 mrt13 apr15 dec 2 feb 1 dec16 feb 19 jan20 okt25 mei2 - 111 mei
10. SEOLTO16 feb 2 feb20 okt 1 dec13 apr 3 nov25 mei4 - 123 mrt 2 - 016 mrt11 mei15 dec
11. Smerdiek 8 dec20 apr24 nov 9 feb0 - 00 - 126 jan 6 apr 9 mrt18 mei 19 jan17 nov27 okt
12. WHS20 apr 6 apr18 mei 9 mrt 9 feb24 nov2 - 2 8 dec1 - 327 okt23 mrt 26 jan17 nov
13. Wieldrecht19 jan 8 dec 6 apr3 - 120 apr0 - 320 okt16 mrt18 mei24 nov 2 feb 3 nov 16 feb
14. ZSC '6220 okt19 jan 8 dec18 mei3 - 220 apr 9 feb 3 nov24 nov 6 apr16 mrt 2 feb1 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie