Zaterdag 1e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Kloetinge 1 1 0 0 3 3 0  
2 VV Papendrecht 1 1 0 0 3 3 0  
3 VV WNC 1 1 0 0 3 3 0  
4 VV Heerjansdam 1 1 0 0 3 5 3  
5 VV LRC Leerdam 1 1 0 0 3 2 1  
6 VV Nieuw-Lekkerland 1 1 0 0 3 2 1  
7 Montfoort SV '19 1 0 1 0 1 1 1  
8 Nivo Sparta 1 0 1 0 1 1 1  
9 VV Almkerk 1 0 0 1 0 1 2  
10 SVL 1 0 0 1 0 1 2  
11 GRC 14 1 0 0 1 0 3 5  
12 Oranje Wit 1 0 0 1 0 0 3  
13 VV Sliedrecht 1 0 0 1 0 0 3  
14 VV Terneuzense Boys 1 0 0 1 0 0 3  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
7
Totaal aantal doelpunten
25
Totaal aantal doelpunten (thuis)
14
Totaal aantal doelpunten (uit)
11
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,57
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,57
Grootste overwinning (thuis) 
 
Kloetinge - Sliedrecht (3 - 0)
Papendrecht - Oranje Wit (3 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Terneuzense Boys - WNC (0 - 3)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
GRC 14 - Heerjansdam (3 - 5)



Zaterdag 1e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Almkerk2. GRC 143. VV Heerjansdam4. VV Kloetinge5. VV LRC Leerdam6. Montfoort SV '197. VV Nieuw-Lekkerland8. Nivo Sparta9. Oranje Wit10. VV Papendrecht11. VV Sliedrecht12. SVL13. VV Terneuzense Boys14. VV WNC
1. VV Almkerk 28 mrt25 apr 9 mei 1 feb14 dec 9 nov26 okt30 nov28 sep14 mrt23 mei15 feb12 okt
2. GRC 1425 jan 3 - 518 apr30 nov23 mei 9 mei12 okt 8 feb14 dec21 mrt26 okt 9 nov 7 mrt
3. VV Heerjansdam 2 nov 1 feb 14 dec 9 mei28 sep15 feb 9 nov 7 mrt28 mrt12 okt30 nov18 apr23 mei
4. VV Kloetinge23 nov 7 dec21 mrt 19 okt14 mrt26 okt16 mei 5 okt25 apr3 - 025 jan 4 apr 8 feb
5. VV LRC Leerdam2 - 116 mei 7 dec15 feb  5 okt12 okt 4 apr14 mrt23 nov25 apr21 mrt26 okt25 jan
6. Montfoort SV '1921 mrt23 nov 4 apr 9 nov 7 mrt 25 apr1 - 125 jan 7 dec16 mei 8 feb12 okt26 okt
7. VV Nieuw-Lekkerland 8 feb19 okt 5 okt 7 mrt18 apr 2 nov 25 jan 7 dec16 mei 4 apr2 - 123 nov21 mrt
8. Nivo Sparta18 apr15 feb14 mrt28 sep14 dec 1 feb28 mrt  2 nov19 okt 5 okt 9 mei23 mei30 nov
9. Oranje Wit 4 apr28 sep26 okt 1 feb 9 nov18 apr23 mei21 mrt 15 feb23 nov12 okt14 dec 9 mei
10. VV Papendrecht 7 mrt 4 apr25 jan12 okt23 mei 9 mei30 nov 8 feb3 - 0 26 okt18 apr21 mrt 9 nov
11. VV Sliedrecht19 okt 2 nov 8 feb23 mei28 sep30 nov14 dec 7 mrt28 mrt 1 feb  9 nov 9 mei18 apr
12. SVL 7 dec14 mrt16 mei28 mrt 2 nov19 okt 1 feb23 nov25 apr 5 okt15 feb 28 sep14 dec
13. VV Terneuzense Boys 5 okt25 apr19 okt30 nov 8 feb28 mrt14 mrt 7 dec16 mei 2 nov25 jan 7 mrt 0 - 3
14. VV WNC16 mei 5 okt23 nov 2 nov28 mrt15 feb28 sep25 apr19 okt14 mrt 7 dec 4 apr 1 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 1e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie