Zondag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV DSE 0 0 0 0 0 0 0  
2 SC Gastel 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Hoeven 0 0 0 0 0 0 0  
4 HVV '24 0 0 0 0 0 0 0  
5 MOC '17 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Philippine 0 0 0 0 0 0 0  
7 RBC 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Schijf 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Steen 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Steenbergen 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Terneuzen 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Victoria '03 0 0 0 0 0 0 0  
13 VVR 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zundert 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV DSE2. SC Gastel3. VV Hoeven4. HVV '245. MOC '176. VV Philippine7. RBC8. VV Schijf9. VV Steen10. VV Steenbergen11. VV Terneuzen12. VV Victoria '0313. VVR14. VV Zundert
1. VV DSE  8 mrt 8 dec26 jan27 okt 5 apr13 okt26 apr22 mrt17 mei10 nov24 nov22 sep 9 feb
2. SC Gastel 6 okt 24 nov15 mrt26 jan 8 dec27 okt13 okt22 sep26 apr16 feb17 mei 5 apr22 mrt
3. VV Hoeven10 mei24 mei 22 sep10 nov26 jan22 mrt 1 dec 8 mrt27 okt13 okt 5 apr 9 feb19 apr
4. HVV '2419 apr10 nov16 feb 10 mei27 okt15 dec24 mei 5 apr24 nov 2 feb29 sep22 mrt13 okt
5. MOC '1716 feb29 mrt15 mrt20 okt 24 nov 2 feb29 sep17 mei 8 dec 3 nov 6 okt26 apr 5 apr
6. VV Philippine29 sep10 mei29 mrt 8 mrt24 mei 19 apr16 feb 3 nov13 okt15 dec 2 feb10 nov 1 dec
7. RBC29 mrt 9 feb 3 nov17 mei22 sep20 okt 15 mrt 6 okt26 jan 1 dec26 apr 8 dec 8 mrt
8. VV Schijf 3 nov19 apr17 mei 8 dec22 mrt 6 okt24 nov  9 feb 5 apr 8 mrt20 okt26 jan22 sep
9. VV Steen15 dec 2 feb29 sep 1 dec13 okt26 apr16 feb10 nov 15 mrt10 mei29 mrt27 okt24 mei
10. VV Steenbergen 1 dec29 sep 2 feb29 mrt19 apr 9 feb10 mei15 dec20 okt 24 mei 3 nov 8 mrt10 nov
11. VV Terneuzen15 mrt20 okt26 apr 6 okt 9 feb22 mrt 5 apr27 okt24 nov22 sep  8 dec17 mei26 jan
12. VV Victoria '0324 mei 1 dec15 dec 9 feb 8 mrt22 sep10 nov10 mei26 jan22 mrt19 apr 13 okt27 okt
13. VVR 2 feb15 dec20 okt 3 nov 1 dec15 mrt24 mei29 mrt19 apr 6 okt29 sep16 feb 10 mei
14. VV Zundert20 okt 3 nov 6 okt26 apr15 dec17 mei29 sep 2 feb 8 dec16 feb29 mrt15 mrt24 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie