Zondag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Baardwijk 0 0 0 0 0 0 0  
2 BVV 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV CHC 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV DSC 0 0 0 0 0 0 0  
5 DVG 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Engelen 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Haarsteeg 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Nieuwkuijk 0 0 0 0 0 0 0  
9 ODC 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKDVC 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV TGG 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Trinitas Oisterwijk 0 0 0 0 0 0 0  
13 Vlijmense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
14 Zwaluw VFC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Baardwijk2. BVV3. SV CHC4. VV DSC5. DVG6. FC Engelen7. VV Haarsteeg8. VV Nieuwkuijk9. ODC10. RKDVC11. VV TGG12. VV Trinitas Oisterwijk13. Vlijmense Boys14. Zwaluw VFC
1. VV Baardwijk 22 sep10 nov15 dec22 mrt26 jan 9 feb13 okt19 apr 8 mrt27 okt10 mei24 mei 1 dec
2. BVV 2 feb 19 apr29 mrt13 okt 3 nov 8 mrt10 nov15 dec24 mei 1 dec16 feb29 sep10 mei
3. SV CHC26 apr20 okt  3 nov26 jan 6 okt17 mei 8 dec 1 dec22 sep 8 mrt15 mrt29 mrt 9 feb
4. VV DSC 5 apr26 jan22 mrt 27 okt 8 mrt22 sep 9 feb13 okt10 nov19 apr 1 dec10 mei24 mei
5. DVG 3 nov 9 feb10 mei 2 feb 20 okt29 mrt 8 mrt24 mei19 apr10 nov15 dec 1 dec29 sep
6. FC Engelen29 mrt26 apr16 feb29 sep15 mrt  1 dec27 okt10 mei13 okt24 mei10 nov15 dec 2 feb
7. VV Haarsteeg29 sep27 okt15 dec16 feb24 nov 5 apr 22 mrt 2 feb10 mei13 okt24 mei19 apr10 nov
8. VV Nieuwkuijk16 feb15 mrt24 mei20 okt 6 okt19 apr 3 nov 29 sep 1 dec10 mei29 mrt 2 feb15 dec
9. ODC 8 dec22 mrt 5 apr26 apr22 sep24 nov 6 okt17 mei  9 feb26 jan27 okt15 mrt20 okt
10. RKDVC 6 okt24 nov 2 feb15 mrt 8 dec17 mei20 okt26 apr 3 nov  5 apr29 sep16 feb29 mrt
11. VV TGG15 mrt17 mei29 sep 6 okt16 feb 8 dec26 apr24 nov29 mrt15 dec  2 feb20 okt 3 nov
12. VV Trinitas Oisterwijk20 okt 6 okt24 nov17 mei 5 apr 9 feb 8 dec26 jan 8 mrt22 mrt22 sep  3 nov19 apr
13. Vlijmense Boys24 nov 5 apr13 okt 8 dec17 mei22 mrt26 jan22 sep10 nov27 okt 9 feb26 apr  8 mrt
14. Zwaluw VFC17 mei 8 dec27 okt24 nov26 apr22 sep15 mrt 5 apr16 feb26 jan22 mrt13 okt 6 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie