Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV De Fendert 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Den Bommel 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Duiveland 0 0 0 0 0 0 0  
4 Halsteren 0 0 0 0 0 0 0  
5 De Jonge Spartaan 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Klundert 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Kogelvangers 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Krabbendijke 0 0 0 0 0 0 0  
9 NOAD '67 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Prinsenland 0 0 0 0 0 0 0  
11 SEOLTO 0 0 0 0 0 0 0  
12 Tholense Boys 0 0 0 0 0 0 0  
13 WHS 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZSC '62 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV De Fendert2. VV Den Bommel3. SV Duiveland4. Halsteren5. De Jonge Spartaan6. VV Klundert7. VV Kogelvangers8. VV Krabbendijke9. NOAD '6710. VV Prinsenland11. SEOLTO12. Tholense Boys13. WHS14. ZSC '62
1. VV De Fendert  9 mei23 nov 4 apr14 dec18 apr 9 nov28 sep23 mei12 okt21 mrt26 okt 1 feb15 feb
2. VV Den Bommel19 okt  7 dec16 mei 1 feb15 feb28 mrt 5 okt28 sep 4 apr25 apr23 nov 2 nov14 mrt
3. SV Duiveland28 mrt18 apr 19 okt 9 mei30 nov28 sep 2 nov14 dec 9 nov 7 mrt 8 feb23 mei 1 feb
4. Halsteren30 nov12 okt14 mrt 15 feb14 dec 1 feb28 mrt 9 nov23 mei26 okt25 apr 9 mei28 sep
5. De Jonge Spartaan16 mei21 sep25 jan 5 okt 28 mrt 8 feb25 apr14 mrt 7 mrt 7 dec19 okt30 nov 2 nov
6. VV Klundert25 jan26 okt16 mei21 mrt12 okt  7 mrt23 nov25 apr 8 feb21 sep 4 apr 9 nov 7 dec
7. VV Kogelvangers14 mrt25 jan25 apr21 sep26 okt 5 okt 16 mei12 okt21 mrt 4 apr 7 dec15 feb23 nov
8. VV Krabbendijke 8 feb 7 mrt21 mrt25 jan 9 nov23 mei30 nov  9 mei26 okt12 okt21 sep18 apr14 dec
9. NOAD '67 7 dec21 mrt 4 apr 8 feb23 nov 2 nov18 apr19 okt 21 sep25 jan 5 okt 7 mrt16 mei
10. VV Prinsenland25 apr14 dec15 feb 7 dec28 sep19 okt 2 nov14 mrt 1 feb 23 nov16 mei28 mrt 5 okt
11. SEOLTO 2 nov30 nov 5 okt18 apr23 mei 1 feb14 dec15 feb28 mrt 9 mei 14 mrt28 sep19 okt
12. Tholense Boys 7 mrt23 mei12 okt 2 nov18 apr28 sep 9 mei 1 feb15 feb30 nov 9 nov 14 dec28 mrt
13. WHS 5 okt 8 feb21 sep23 nov 4 apr14 mrt19 okt 7 dec26 okt25 jan16 mei21 mrt 25 apr
14. ZSC '6221 sep 9 nov26 okt 7 mrt21 mrt 9 mei23 mei 4 apr30 nov18 apr 8 feb25 jan12 okt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie