Zaterdag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Halsteren 11 8 2 1 26 35 12  
2 VV Klundert 11 6 4 1 22 24 13  
3 Tholense Boys 10 6 3 1 21 23 8  
4 VV Kogelvangers 11 6 3 2 21 21 8  
5 VV Den Bommel 9 6 0 3 18 24 16  
6 VV Prinsenland 11 5 2 4 17 23 25  
7 WHS 11 5 1 5 16 20 18  
8 SV Duiveland 11 4 3 4 15 20 16  
9 ZSC '62 11 4 1 6 13 15 24  
10 NOAD '67 11 4 0 7 12 16 27  
11 De Jonge Spartaan 11 3 2 6 11 24 27  
12 VV Krabbendijke 11 3 2 6 11 16 23  
13 VV De Fendert 11 3 1 7 10 16 25  
14 SEOLTO 10 0 0 10 0 2 37  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
75
Totaal aantal doelpunten
279
Totaal aantal doelpunten (thuis)
145
Totaal aantal doelpunten (uit)
134
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,72
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,93
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,79
Grootste overwinning (thuis) 
 
Halsteren - SEOLTO (5 - 0)
Kogelvangers - NOAD '67 (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Prinsenland VV - Halsteren (1 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Prinsenland VV - Halsteren (1 - 8)



Zaterdag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV De Fendert2. VV Den Bommel3. SV Duiveland4. Halsteren5. De Jonge Spartaan6. VV Klundert7. VV Kogelvangers8. VV Krabbendijke9. NOAD '6710. VV Prinsenland11. SEOLTO12. Tholense Boys13. WHS14. ZSC '62
1. VV De Fendert  9 mei3 - 1 4 apr14 dec18 apr0 - 31 - 123 mei1 - 321 mrt1 - 4 1 feb15 feb
2. VV Den Bommel3 - 0 2 - 116 mei 1 feb15 feb28 mrt3 - 25 - 1 4 apr25 apr23 nov3 - 014 mrt
3. SV Duiveland28 mrt18 apr 1 - 1 9 mei1 - 10 - 11 - 414 dec4 - 1 7 mrt 8 feb23 mei 1 feb
4. Halsteren2 - 34 - 114 mrt 15 feb14 dec 1 feb28 mrt2 - 123 mei5 - 025 apr 9 mei1 - 1
5. De Jonge Spartaan16 mei5 - 225 jan1 - 4 28 mrt 8 feb25 apr14 mrt 7 mrt4 - 01 - 12 - 42 - 3
6. VV Klundert25 jan1 - 016 mei21 mrt5 - 1  7 mrt3 - 025 apr 8 feb3 - 1 4 apr2 - 22 - 0
7. VV Kogelvangers14 mrt25 jan25 apr1 - 22 - 22 - 2 16 mei5 - 021 mrt 4 apr1 - 115 feb2 - 0
8. VV Krabbendijke 8 feb 7 mrt21 mrt25 jan1 - 623 mei0 - 2  9 mei2 - 23 - 00 - 318 apr14 dec
9. NOAD '672 - 121 mrt 4 apr 8 feb2 - 02 - 318 apr1 - 3 3 - 225 jan1 - 3 7 mrt16 mei
10. VV Prinsenland25 apr14 dec15 feb1 - 83 - 02 - 21 - 014 mrt 1 feb 4 - 116 mei28 mrt3 - 1
11. SEOLTO0 - 530 nov0 - 418 apr23 mei 1 feb14 dec15 feb28 mrt 9 mei 14 mrt0 - 40 - 1
12. Tholense Boys 7 mrt23 mei1 - 11 - 218 apr2 - 0 9 mei 1 feb15 feb3 - 14 - 0 14 dec28 mrt
13. WHS3 - 0 8 feb2 - 31 - 4 4 apr14 mrt0 - 21 - 00 - 125 jan16 mei21 mrt 25 apr
14. ZSC '623 - 12 - 50 - 3 7 mrt21 mrt 9 mei23 mei 4 apr3 - 218 apr 8 feb25 jan1 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie