Zaterdag 4e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Brouwershaven 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Cadzand 0 0 0 0 0 0 0  
3 Colijnsplaatse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 Jong Ambon 0 0 0 0 0 0 0  
5 MZVC 0 0 0 0 0 0 0  
6 Nieuwland N 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Schoondijke 0 0 0 0 0 0 0  
8 SKNWK 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Spui 0 0 0 0 0 0 0  
10 VC Vlissingen 0 0 0 0 0 0 0  
11 FC De Westhoek 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV WIK '57 0 0 0 0 0 0 0  
13 Zeelandia-Middelburg 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Brouwershaven2. VV Cadzand3. Colijnsplaatse Boys4. Jong Ambon5. MZVC6. Nieuwland N7. VV Schoondijke8. SKNWK9. VV Spui10. VC Vlissingen11. FC De Westhoek12. SV WIK '5713. Zeelandia-Middelburg
1. Brouwershaven 18 apr23 nov15 feb 4 apr 1 feb21 mrt 9 nov26 okt14 dec12 okt 9 mei23 mei
2. VV Cadzand25 jan 16 mei 7 dec21 mrt 9 nov21 sep 7 mrt 4 apr12 okt 8 feb26 okt25 apr
3. Colijnsplaatse Boys28 mrt30 nov  1 feb19 okt23 mei 7 mrt28 sep 8 feb 9 mei 9 nov18 apr14 dec
4. Jong Ambon21 sep 9 mei26 okt  7 mrt12 okt 8 feb23 mei25 jan21 mrt18 apr 9 nov30 nov
5. MZVC30 nov14 dec14 mrt28 sep  9 mei26 okt 1 feb25 apr15 feb23 mei12 okt 9 nov
6. Nieuwland N 5 okt14 mrt21 sep25 apr23 nov 16 mei19 okt21 mrt 4 apr25 jan 8 feb26 okt
7. VV Schoondijke 2 nov 1 feb 5 okt19 okt18 apr28 sep 14 dec14 mrt23 mei 9 mei30 nov28 mrt
8. SKNWK14 mrt 5 okt25 apr23 nov21 sep15 feb 4 apr  7 dec26 okt21 mrt25 jan12 okt
9. VV Spui 7 mrt28 sep12 okt28 mrt 2 nov14 dec 9 nov 9 mei 18 apr30 nov23 mei15 feb
10. VC Vlissingen16 mei28 mrt25 jan 2 nov 5 okt30 nov 7 dec 8 feb19 okt  7 mrt21 sep14 mrt
11. FC De Westhoek25 apr19 okt15 feb 5 okt 7 dec28 mrt23 nov 2 nov16 mei28 sep 14 dec 1 feb
12. SV WIK '5719 okt15 feb 7 dec14 mrt16 mei 2 nov25 apr28 mrt23 nov 1 feb 4 apr 28 sep
13. Zeelandia-Middelburg 7 dec 2 nov 4 apr16 mei 8 feb 7 mrt25 jan18 apr 5 okt23 nov21 sep21 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie