Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bavel 15 12 2 1 38 43 11  
2 VV Gilze 15 11 3 1 36 50 19  
3 TSV Gudok 15 10 4 1 34 39 16  
4 VV Oosterhout 15 8 4 3 28 34 13  
5 Be Ready 15 8 2 5 26 38 32  
6 VV Dubbeldam 15 7 3 5 24 34 30  
7 VV Virtus 15 7 0 8 21 26 31  
8 RKSV Groen Wit 14 5 1 8 16 25 27  
9 SC EMMA 15 4 4 7 16 29 46  
10 UVV '40 15 4 1 10 13 16 29  
11 RKSV RCD 15 3 2 10 11 19 44  
12 Irene '58 16 2 4 10 10 18 32  
13 VV ZIGO 16 1 2 13 5 23 64  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
98
Totaal aantal doelpunten
394
Totaal aantal doelpunten (thuis)
212
Totaal aantal doelpunten (uit)
182
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,02
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,16
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,86
Grootste overwinning (thuis) 
 
Gilze - EMMA SC (8 - 0)
Oosterhout - ZIGO (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
RCD - Gilze (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Be Ready - Virtus (4 - 6)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bavel2. Be Ready3. VV Dubbeldam4. SC EMMA5. VV Gilze6. RKSV Groen Wit7. Irene '588. VV Oosterhout9. RKSV RCD10. TSV Gudok11. UVV '4012. VV Virtus13. VV ZIGO
1. VV Bavel 4 - 1AFG3 - 21 - 12 - 02 - 0AFG3 - 12 - 4AFGAFG4 - 0
2. Be ReadyAFG 3 - 23 - 12 - 42 - 0AFGAFG4 - 22 - 0AFG4 - 66 - 1
3. VV Dubbeldam0 - 5AFG 3 - 2AFG4 - 1AFG2 - 10 - 02 - 2AFGAFG5 - 3
4. SC EMMA1 - 84 - 2AFG AFGAFG2 - 21 - 13 - 2AFG2 - 31 - 0AFG
5. VV Gilze0 - 0AFG1 - 58 - 0 4 - 32 - 12 - 1AFG1 - 1AFG4 - 0AFG
6. RKSV Groen WitAFGAFG2 - 02 - 31 - 3 4 - 1AFGAFG0 - 03 - 21 - 33 - 0
7. Irene '58AFG2 - 13 - 42 - 21 - 2AFG 0 - 21 - 2AFG2 - 0AFGAFG
8. VV Oosterhout1 - 21 - 13 - 0AFGAFG2 - 11 - 1 2 - 0AFGAFG3 - 18 - 0
9. RKSV RCDAFG2 - 2AFGAFG0 - 81 - 42 - 1AFG AFG1 - 01 - 4AFG
10. TSV GudokAFGAFG3 - 13 - 1AFGAFG4 - 02 - 23 - 1 2 - 12 - 04 - 2
11. UVV '400 - 21 - 21 - 1AFG1 - 4AFGAFG0 - 2AFG0 - 2 2 - 02 - 1
12. VV Virtus0 - 1AFG0 - 5AFGAFGAFG1 - 00 - 44 - 2AFG4 - 1 3 - 0
13. VV ZIGO0 - 42 - 3AFG4 - 42 - 6AFG1 - 1AFG5 - 21 - 71 - 2AFG 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie