Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bavel 10 8 1 1 25 22 8  
2 VV Gilze 10 7 2 1 23 30 14  
3 TSV Gudok 10 6 4 0 22 28 11  
4 VV Dubbeldam 10 6 3 1 21 27 15  
5 VV Oosterhout 10 4 3 3 15 16 12  
6 VV Virtus 10 5 0 5 15 21 21  
7 SC EMMA 11 4 3 4 15 25 25  
8 Be Ready 10 3 2 5 11 23 25  
9 RKSV Groen Wit 10 3 1 6 10 16 17  
10 RCD 10 2 2 6 8 11 28  
11 Irene '58 11 2 2 7 8 13 24  
12 UVV '40 10 2 1 7 7 10 21  
13 VV ZIGO 10 1 2 7 5 16 37  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
66
Totaal aantal doelpunten
258
Totaal aantal doelpunten (thuis)
138
Totaal aantal doelpunten (uit)
120
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,09
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,82
Grootste overwinning (thuis) 
Be Ready - ZIGO (6 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
RCD - Gilze (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Be Ready - Virtus (4 - 6)



Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bavel2. Be Ready3. VV Dubbeldam4. SC EMMA5. VV Gilze6. RKSV Groen Wit7. Irene '588. VV Oosterhout9. RCD10. TSV Gudok11. UVV '4012. VV Virtus13. VV ZIGO
1. VV Bavel 4 - 122 mrt3 - 2 8 mrt2 - 02 - 026 apr26 jan2 - 417 mei 5 apr4 - 0
2. Be Ready24 mei 26 jan 8 mrt2 - 42 - 019 apr10 mei 9 feb15 dec22 mrt4 - 66 - 1
3. VV Dubbeldam15 dec29 mrt 3 - 2 2 feb16 feb10 mei2 - 10 - 02 - 215 mrt26 apr5 - 3
4. SC EMMA16 feb4 - 217 mei 29 mrt 2 feb2 - 21 - 13 - 215 mrt2 - 31 - 026 apr
5. VV Gilze0 - 017 mei1 - 526 jan 4 - 316 feb2 - 115 mrt1 - 126 apr4 - 0 5 apr
6. RKSV Groen Wit29 mrt26 apr2 - 02 - 3 9 feb 4 - 115 mrt17 mei0 - 026 jan1 - 33 - 0
7. Irene '5815 mrt2 - 13 - 4 9 feb1 - 2 5 apr 0 - 21 - 226 apr2 - 022 mrt17 mei
8. VV Oosterhout1 - 21 - 1 9 feb22 mrt19 apr2 - 1 8 mrt 2 - 017 mei 5 apr3 - 126 jan
9. RCD19 apr2 - 2 5 apr10 mei0 - 815 dec 2 feb24 mei 16 feb1 - 01 - 422 mrt
10. TSV Gudok10 mei 5 apr 8 mrt3 - 124 mei22 mrt4 - 02 - 23 - 1 2 - 126 jan 9 feb
11. UVV '400 - 21 - 21 - 119 apr1 - 410 mei24 mei15 dec29 mrt 2 feb  9 feb 8 mrt
12. VV Virtus0 - 1 2 feb0 - 524 mei10 mei19 apr15 dec16 feb 8 mrt29 mrt4 - 1 3 - 0
13. VV ZIGO 2 feb16 feb19 apr4 - 415 dec24 mei1 - 129 mrt5 - 21 - 71 - 215 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie