Zondag 3e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bavel 0 0 0 0 0 0 0  
2 Be Ready 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Dubbeldam 0 0 0 0 0 0 0  
4 SC EMMA 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Gilze 0 0 0 0 0 0 0  
6 RKSV Groen Wit 0 0 0 0 0 0 0  
7 Irene '58 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Oosterhout 0 0 0 0 0 0 0  
9 RCD 0 0 0 0 0 0 0  
10 TSV Gudok 0 0 0 0 0 0 0  
11 UVV '40 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Virtus 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV ZIGO 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bavel2. Be Ready3. VV Dubbeldam4. SC EMMA5. VV Gilze6. RKSV Groen Wit7. Irene '588. VV Oosterhout9. RCD10. TSV Gudok11. UVV '4012. VV Virtus13. VV ZIGO
1. VV Bavel 24 nov22 mrt27 okt 8 mrt13 okt10 nov26 apr26 jan 8 dec17 mei 5 apr22 sep
2. Be Ready24 mei 26 jan 8 mrt 1 dec10 nov19 apr10 mei 9 feb15 dec22 mrt22 sep13 okt
3. VV Dubbeldam15 dec29 mrt 13 okt 2 feb16 feb10 mei10 nov 1 dec29 sep15 mrt26 apr27 okt
4. SC EMMA16 feb 6 okt17 mei 29 mrt 2 feb 3 nov29 sep20 okt15 mrt 8 dec24 nov26 apr
5. VV Gilze 6 okt17 mei22 sep26 jan 27 okt16 feb13 okt15 mrt24 nov26 apr 8 dec 5 apr
6. RKSV Groen Wit29 mrt26 apr 6 okt22 sep 9 feb  1 dec15 mrt17 mei 3 nov26 jan20 okt 8 dec
7. Irene '5815 mrt 8 dec24 nov 9 feb20 okt 5 apr 27 okt 6 okt26 apr22 sep22 mrt17 mei
8. VV Oosterhout 3 nov20 okt 9 feb22 mrt19 apr24 nov 8 mrt  8 dec17 mei 5 apr 6 okt26 jan
9. RCD19 apr29 sep 5 apr10 mei10 nov15 dec 2 feb24 mei 16 feb24 nov27 okt22 mrt
10. TSV Gudok10 mei 5 apr 8 mrt10 nov24 mei22 mrt13 okt 1 dec22 sep 27 okt26 jan 9 feb
11. UVV '40 1 dec 3 nov20 okt19 apr29 sep10 mei24 mei15 dec29 mrt 2 feb  9 feb 8 mrt
12. VV Virtus29 sep 2 feb 3 nov24 mei10 mei19 apr15 dec16 feb 8 mrt29 mrt13 okt 10 nov
13. VV ZIGO 2 feb16 feb19 apr 1 dec15 dec24 mei29 sep29 mrt 3 nov20 okt 6 okt15 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie