Zaterdag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV BLC 0 0 0 0 0 0 0  
2 BZC '14 0 0 0 0 0 0 0  
3 SV Capelle 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV GDC 0 0 0 0 0 0 0  
5 GVV '63 0 0 0 0 0 0 0  
6 Haaften 0 0 0 0 0 0 0  
7 MVV '58 0 0 0 0 0 0 0  
8 NEO '25 0 0 0 0 0 0 0  
9 NOAD '32 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV ONI 0 0 0 0 0 0 0  
11 Sparta '30 0 0 0 0 0 0 0  
12 TSVV Merlijn 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Vuren 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zwaluwe 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV BLC2. BZC '143. SV Capelle4. VV GDC5. GVV '636. Haaften7. MVV '588. NEO '259. NOAD '3210. VV ONI11. Sparta '3012. TSVV Merlijn13. VV Vuren14. VV Zwaluwe
1. SV BLC  4 apr 7 dec23 nov25 jan12 okt 5 okt21 sep14 mrt16 mei21 mrt26 okt25 apr15 feb
2. BZC '1414 dec 14 mrt19 okt30 nov28 mrt 1 feb18 apr 2 nov15 feb 9 mei23 mei 5 okt28 sep
3. SV Capelle 9 mei 9 nov 28 mrt23 mei15 feb28 sep 2 nov 7 mrt 1 feb30 nov18 apr12 okt14 dec
4. VV GDC23 mei 8 feb25 jan  9 nov30 nov 9 mei 7 mrt21 sep 4 apr18 apr21 mrt26 okt12 okt
5. GVV '6328 mrt25 apr23 nov14 mrt 28 sep15 feb16 mei19 okt 5 okt 4 apr 1 feb 7 dec 2 nov
6. Haaften18 apr25 jan 5 okt16 mei21 mrt  2 nov 8 feb 7 dec19 okt21 sep23 nov 4 apr 7 mrt
7. MVV '58 7 mrt21 sep 4 apr 7 dec26 okt25 apr 21 mrt25 jan23 nov 8 feb12 okt16 mei 9 nov
8. NEO '25 1 feb26 okt25 apr28 sep12 okt 9 nov14 dec 30 nov28 mrt23 mei15 feb14 mrt 9 mei
9. NOAD '32 9 nov21 mrt26 okt15 feb 9 mei23 mei18 apr 4 apr 28 sep12 okt14 dec23 nov 1 feb
10. VV ONI30 nov12 okt21 sep14 dec 7 mrt 9 mei23 mei25 jan 8 feb 26 okt 9 nov21 mrt18 apr
11. Sparta '30 2 nov23 nov16 mei 5 okt14 dec 1 feb19 okt 7 dec25 apr14 mrt 28 sep15 feb28 mrt
12. TSVV Merlijn 8 feb 7 dec19 okt 2 nov21 sep14 mrt28 mrt 5 okt16 mei25 apr 7 mrt 25 jan30 nov
13. VV Vuren28 sep 7 mrt 8 feb 1 feb18 apr14 dec30 nov19 okt28 mrt 2 nov 9 nov 9 mei 23 mei
14. VV Zwaluwe19 okt16 mei21 mrt25 apr 8 feb26 okt14 mrt23 nov 5 okt 7 dec25 jan 4 apr21 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie