Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Spoordonkse Boys 16 11 3 2 36 31 12  
2 GSBW 16 10 3 3 33 35 16  
3 SV Reeshof 16 10 2 4 32 58 29  
4 Jong Brabant 17 9 5 3 32 37 25  
5 OVC '26 16 9 2 5 29 42 33  
6 RKDSV 16 8 3 5 27 27 30  
7 RKVV GESTA 17 7 4 6 25 26 34  
8 Were Di 17 6 6 5 24 26 25  
9 VV Riel 15 5 1 9 16 21 31  
10 Tuldania 16 5 0 11 15 24 34  
11 WSJ 17 4 3 10 15 31 40  
12 VV Viola 17 3 4 10 13 27 35  
13 VV Chaam 15 3 3 9 12 20 42  
14 Audacia 17 2 5 10 11 30 49  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
114
Totaal aantal doelpunten
435
Totaal aantal doelpunten (thuis)
235
Totaal aantal doelpunten (uit)
200
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,82
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,06
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,75
Grootste overwinning (thuis) 
Reeshof SV - Audacia (8 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
Tuldania - GSBW (0 - 5)
RKDSV - Spoordonkse Boys (0 - 5)
Tuldania - WSJ (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Audacia - Jong Brabant (4 - 6)
Reeshof SV - Chaam (8 - 2)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Audacia2. VV Chaam3. RKVV GESTA4. GSBW5. Jong Brabant6. OVC '267. SV Reeshof8. VV Riel9. RKDSV10. Spoordonkse Boys11. Tuldania12. VV Viola13. Were Di14. WSJ
1. Audacia AFG17 mei4 - 44 - 63 - 41 - 1AFG2 - 30 - 10 - 44 - 226 aprAFG
2. VV Chaam2 - 2 0 - 117 mei26 apr11 aprAFG0 - 32 - 21 - 30 - 2AFG3 - 33 - 1
3. RKVV GESTA3 - 124 mei 26 apr2 - 22 - 110 mei3 - 1AFG0 - 11 - 0AFG1 - 14 - 3
4. GSBW24 mei1 - 06 - 0 0 - 12 - 21 - 0 9 mei3 - 12 - 119 apr2 - 11 - 1AFG
5. Jong Brabant10 mei4 - 1AFG2 - 0 24 mei0 - 32 - 20 - 119 apr3 - 03 - 1AFG2 - 2
6. OVC '26AFG5 - 13 - 02 - 12 - 4 2 - 619 aprAFG0 - 24 - 33 - 35 - 017 mei
7. SV Reeshof8 - 18 - 26 - 1AFG2 - 22 - 4 3 - 26 - 3AFGAFG3 - 117 mei26 apr
8. VV Riel3 - 1AFG2 - 10 - 4AFG0 - 111 apr 26 apr3 - 12 - 117 meiAFG2 - 3
9. RKDSV19 apr1 - 22 - 211 aprAFG2 - 324 mei2 - 0 0 - 510 mei2 - 12 - 11 - 0
10. Spoordonkse Boys1 - 013 aprAFGAFG2 - 126 apr2 - 04 - 117 mei 3 - 02 - 20 - 01 - 0
11. Tuldania2 - 35 - 04 - 10 - 517 meiAFG2 - 413 apr0 - 1AFG 26 apr0 - 20 - 5
12. VV Viola3 - 31 - 30 - 01 - 20 - 110 mei19 apr3 - 0AFG24 mei0 - 1 1 - 34 - 2
13. Were Di1 - 010 mei19 aprAFG1 - 1AFG3 - 12 - 00 - 12 - 224 mei1 - 3 2 - 0
14. WSJ1 - 119 apr1 - 40 - 12 - 32 - 12 - 524 mei3 - 310 meiAFGAFG4 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie