Zondag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 GSBW 12 8 2 2 26 30 12  
2 Spoordonkse Boys 12 8 2 2 26 22 8  
3 Jong Brabant 12 7 4 1 25 32 18  
4 Were Di 12 6 5 1 23 19 9  
5 OVC '26 12 7 1 4 22 30 25  
6 SV Reeshof 12 6 2 4 20 33 24  
7 RKDSV 12 5 2 5 17 21 27  
8 GESTA 12 4 3 5 15 18 29  
9 VV Riel 12 4 1 7 13 16 23  
10 WSJ 12 3 2 7 11 24 29  
11 VV Chaam 12 3 2 7 11 16 27  
12 Audacia 12 2 4 6 10 25 30  
13 Tuldania 12 3 0 9 9 15 32  
14 VV Viola 12 2 2 8 8 20 28  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
84
Totaal aantal doelpunten
321
Totaal aantal doelpunten (thuis)
169
Totaal aantal doelpunten (uit)
152
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,82
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,01
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,81
Grootste overwinning (thuis) 
GSBW - GESTA (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
 
Tuldania - GSBW (0 - 5)
RKDSV - Spoordonkse Boys (0 - 5)
Tuldania - WSJ (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Audacia - Jong Brabant (4 - 6)



Zondag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Audacia2. VV Chaam3. GESTA4. GSBW5. Jong Brabant6. OVC '267. SV Reeshof8. VV Riel9. RKDSV10. Spoordonkse Boys11. Tuldania12. VV Viola13. Were Di14. WSJ
1. Audacia  5 apr17 mei4 - 44 - 63 - 41 - 129 mrt2 - 316 feb 2 feb4 - 226 apr15 mrt
2. VV Chaam2 - 2 0 - 117 mei26 apr 2 feb29 mrt0 - 316 feb1 - 30 - 215 mrt3 - 33 - 1
3. GESTA3 - 124 mei 26 apr2 - 22 - 110 mei 2 feb15 mrt0 - 116 feb29 mrt1 - 14 - 3
4. GSBW24 mei1 - 06 - 0  8 mrt16 feb1 - 010 mei3 - 12 - 119 apr 2 feb1 - 129 mrt
5. Jong Brabant10 mei4 - 1 5 apr2 - 0 24 mei 2 feb2 - 20 - 119 apr3 - 03 - 122 mrt16 feb
6. OVC '2622 mrt5 - 1 9 feb2 - 12 - 4  8 mrt19 apr 5 apr0 - 24 - 33 - 326 jan17 mei
7. SV Reeshof 9 feb26 jan6 - 122 mrt2 - 22 - 4 3 - 26 - 315 mrt 5 apr3 - 117 mei26 apr
8. VV Riel26 jan22 mrt2 - 10 - 415 mrt0 - 116 feb 26 apr3 - 12 - 117 mei 5 apr2 - 3
9. RKDSV19 apr1 - 22 - 2 9 feb29 mrt2 - 324 mei2 - 0 0 - 510 mei2 - 1 8 mrt 2 feb
10. Spoordonkse Boys1 - 0 9 feb22 mrt 5 apr26 jan26 apr2 - 0 8 mrt17 mei 3 - 02 - 20 - 01 - 0
11. Tuldania2 - 3 8 mrt4 - 10 - 517 mei15 mrt2 - 4 9 feb26 jan29 mrt 26 apr0 - 20 - 5
12. VV Viola 8 mrt1 - 326 jan1 - 2 9 feb10 mei19 apr3 - 022 mrt24 mei0 - 1 1 - 34 - 2
13. Were Di1 - 010 mei19 apr15 mrt1 - 129 mrt3 - 12 - 00 - 1 2 feb24 mei16 feb 2 - 0
14. WSJ1 - 119 apr 8 mrt26 jan2 - 32 - 12 - 524 mei3 - 310 mei22 mrt 5 apr 9 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie