Zaterdag 3e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV De Alblas 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Alblasserdam 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Ameide 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Groot Ammers 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hardinxveld 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Lekkerkerk 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Lopik 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Meerkerk 0 0 0 0 0 0 0  
9 Perkouw 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Schelluinen 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Schoonhoven 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Streefkerk 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV SVW 0 0 0 0 0 0 0  
14 VVAC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV De Alblas2. VV Alblasserdam3. VV Ameide4. VV Groot Ammers5. VV Hardinxveld6. VV Lekkerkerk7. SV Lopik8. SV Meerkerk9. Perkouw10. VV Schelluinen11. VV Schoonhoven12. VV Streefkerk13. VV SVW14. VVAC
1. VV De Alblas 28 sep18 apr12 okt 9 mei 9 nov28 mrt 1 feb 7 mrt14 dec23 mei 2 nov15 feb30 nov
2. VV Alblasserdam 4 apr 12 okt16 mei 7 mrt21 sep 7 dec23 nov25 jan 9 nov26 okt21 mrt25 apr 8 feb
3. VV Ameide19 okt28 mrt 25 jan 8 feb 7 dec 2 nov25 apr16 mei30 nov21 sep 5 okt14 mrt 7 mrt
4. VV Groot Ammers 8 feb30 nov 9 mei 28 sep 7 mrt 1 feb 2 nov28 mrt23 mei18 apr19 okt14 dec 9 nov
5. VV Hardinxveld 7 dec 5 okt26 okt25 apr  4 apr23 nov16 mei14 mrt15 feb25 jan21 sep12 okt21 mrt
6. VV Lekkerkerk14 mrt 1 feb23 mei 5 okt14 dec 19 okt15 feb 2 nov28 sep30 nov18 apr28 mrt 9 mei
7. SV Lopik25 jan 9 mei21 mrt26 okt23 mei 8 feb  4 apr21 sep12 okt 9 nov 7 mrt30 nov18 apr
8. SV Meerkerk21 sep23 mei 9 nov21 mrt30 nov12 okt14 dec  8 feb18 apr 7 mrt25 jan 9 mei26 okt
9. Perkouw26 okt18 apr14 dec23 nov 9 nov21 mrt15 feb28 sep  1 feb 9 mei 4 apr23 mei12 okt
10. VV Schelluinen21 mrt14 mrt 4 apr21 sep19 okt16 mei25 apr 7 dec 5 okt  8 feb23 nov26 okt25 jan
11. VV Schoonhoven23 nov15 feb 1 feb 7 dec28 mrt25 apr14 mrt 5 okt19 okt 2 nov 16 mei28 sep 4 apr
12. VV Streefkerk25 apr14 dec15 feb14 mrt 1 feb26 okt28 sep28 mrt30 nov 9 mei12 okt  9 nov23 mei
13. VV SVW 5 okt 2 nov23 nov 4 apr18 apr25 jan16 mei19 okt 7 dec 7 mrt21 mrt 8 feb 21 sep
14. VVAC16 mei19 okt28 sep15 feb 2 nov23 nov 5 okt14 mrt25 apr28 mrt14 dec 7 dec 1 feb 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie