Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Budel 4 3 0 1 9 8 3  
2 VV DBS 4 2 1 1 7 18 5  
3 Wilhelmina Boys 4 2 1 1 7 9 7  
4 VV SBC 4 2 1 1 7 7 6  
5 Bladella 4 2 1 1 7 6 7  
6 RPC 3 2 0 1 6 12 4  
7 VV Hoogeloon 4 2 0 2 6 9 7  
8 Unitas '59 4 2 0 2 6 10 9  
9 Reusel Sport 4 2 0 2 6 5 4  
10 VV Gestel 4 1 1 2 4 5 9  
11 MMC Weert 4 1 1 2 4 4 9  
12 VV Hapert 3 0 3 0 3 4 4  
13 PSV 4 0 3 1 3 4 5  
14 SV Tivoli 4 0 0 4 0 2 24  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
27
Totaal aantal doelpunten
103
Totaal aantal doelpunten (thuis)
54
Totaal aantal doelpunten (uit)
49
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,81
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,00
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,81
Grootste overwinning (thuis) 
RPC - Tivoli (7 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Tivoli - DBS (0 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Tivoli - DBS (0 - 10)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Bladella2. SV Budel3. VV DBS4. VV Gestel5. VV Hapert6. VV Hoogeloon7. MMC Weert8. PSV9. Reusel Sport10. RPC11. VV SBC12. SV Tivoli13. Unitas '5914. Wilhelmina Boys
1. Bladella 27 okt24 nov26 jan17 mei22 mrt 9 feb 5 apr2 - 02 - 1 8 dec20 okt26 apr15 mrt
2. SV Budel 8 mrt  9 feb3 - 026 jan2 - 122 mrt24 nov 8 dec 5 apr20 okt19 apr17 mei 3 nov
3. VV DBS10 mei10 nov 24 mei27 okt26 apr4 - 016 feb 1 dec15 mrt29 mrt 2 feb3 - 415 dec
4. VV Gestel29 mrt 2 feb 8 dec 24 nov17 mei15 dec1 - 126 apr16 feb15 mrt 3 nov4 - 120 okt
5. VV Hapert1 - 129 mrt19 apr10 mei 15 mrt 1 dec24 mei 3 nov 6 okt16 feb15 dec20 okt 2 feb
6. VV Hoogeloon15 dec16 feb 3 nov 1 dec10 nov 24 mei19 apr 8 mrt1 - 4 2 feb10 mei29 mrt4 - 1
7. MMC Weert 3 nov2 - 117 mei 5 apr26 apr24 nov  2 feb20 okt 8 dec1 - 329 mrt15 mrt16 feb
8. PSV 1 dec15 mrt1 - 1 8 mrt 8 dec20 okt1 - 1 17 mei26 jan26 apr 9 feb 3 nov29 mrt
9. Reusel Sport 2 feb24 mei 5 apr4 - 022 mrt27 okt10 mei15 dec 24 nov0 - 210 nov16 feb19 apr
10. RPC24 mei15 dec20 okt10 nov 8 mrt 9 feb19 apr10 mei29 mrt  3 nov7 - 1 2 feb 1 dec
11. VV SBC19 apr10 mei26 jan27 okt2 - 20 - 3 8 mrt10 nov 9 feb22 mrt  1 dec15 dec24 mei
12. SV Tivoli16 feb0 - 20 - 1022 mrt 5 apr 8 dec26 jan27 okt15 mrt26 apr17 mei 24 nov1 - 5
13. Unitas '595 - 1 1 dec 8 mrt19 apr 9 feb26 jan10 nov22 mrt0 - 127 okt 5 apr24 mei 10 mei
14. Wilhelmina Boys10 nov26 apr22 mrt 9 feb1 - 1 5 apr27 okt2 - 126 jan17 mei24 nov 8 mrt 8 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie