Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Bladella 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Budel 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV DBS 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Gestel 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hapert 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Hoogeloon 0 0 0 0 0 0 0  
7 MMC Weert 0 0 0 0 0 0 0  
8 PSV 0 0 0 0 0 0 0  
9 Reusel Sport 0 0 0 0 0 0 0  
10 RPC 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV SBC 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Tivoli 0 0 0 0 0 0 0  
13 Unitas '59 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wilhelmina Boys 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

 1. Bladella2. SV Budel3. VV DBS4. VV Gestel5. VV Hapert6. VV Hoogeloon7. MMC Weert8. PSV9. Reusel Sport10. RPC11. VV SBC12. SV Tivoli13. Unitas '5914. Wilhelmina Boys
1. Bladella              
2. SV Budel              
3. VV DBS              
4. VV Gestel              
5. VV Hapert              
6. VV Hoogeloon              
7. MMC Weert              
8. PSV              
9. Reusel Sport              
10. RPC              
11. VV SBC              
12. SV Tivoli              
13. Unitas '59              
14. Wilhelmina Boys              

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie