Zondag 3e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Budel 8 5 1 2 16 16 6  
2 VV Gestel 8 4 2 2 14 21 11  
3 RPC 8 4 1 3 13 24 14  
4 Bladella 8 4 1 3 13 21 11  
5 Reusel Sport 8 4 1 3 13 17 9  
6 Unitas '59 7 4 0 3 12 20 20  
7 PSV 8 3 3 2 12 24 11  
8 VV Hoogeloon 8 4 0 4 12 15 15  
9 VV DBS 8 3 2 3 11 25 14  
10 MMC Weert 8 3 2 3 11 15 14  
11 Wilhelmina Boys 8 3 2 3 11 12 17  
12 VV SBC 8 3 1 4 10 11 16  
13 VV Hapert 7 1 4 2 7 10 15  
14 SV Tivoli 8 0 0 8 0 4 62  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
55
Totaal aantal doelpunten
235
Totaal aantal doelpunten (thuis)
132
Totaal aantal doelpunten (uit)
103
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,27
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,87
Grootste overwinning (thuis) 
Bladella - Tivoli (12 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Tivoli - DBS (0 - 10)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Bladella - Tivoli (12 - 0)



Zondag 3e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Bladella2. SV Budel3. VV DBS4. VV Gestel5. VV Hapert6. VV Hoogeloon7. MMC Weert8. PSV9. Reusel Sport10. RPC11. VV SBC12. SV Tivoli13. Unitas '5914. Wilhelmina Boys
1. Bladella 2 - 124 nov26 jan17 mei22 mrt 9 feb 5 apr2 - 02 - 1 8 dec12 - 026 apr15 mrt
2. SV Budel 8 mrt  9 feb3 - 026 jan2 - 122 mrt24 nov 8 dec 5 apr3 - 019 apr17 mei1 - 1
3. VV DBS10 mei0 - 3 24 mei3 - 326 apr4 - 016 feb 1 dec15 mrt29 mrt 2 feb3 - 415 dec
4. VV Gestel29 mrt 2 feb 8 dec 24 nov17 mei15 dec1 - 126 apr16 feb15 mrt10 - 14 - 12 - 0
5. VV Hapert1 - 129 mrt19 apr10 mei 15 mrt 1 dec24 mei2 - 11 - 516 feb15 dec22 dec 2 feb
6. VV Hoogeloon15 dec16 feb2 - 1 1 dec2 - 0 24 mei19 apr 8 mrt1 - 4 2 feb10 mei29 mrt4 - 1
7. MMC Weert1 - 02 - 117 mei 5 apr26 apr24 nov  2 feb1 - 1 8 dec1 - 329 mrt15 mrt16 feb
8. PSV 1 dec15 mrt1 - 1 8 mrt 8 dec4 - 11 - 1 17 mei26 jan26 apr 9 feb6 - 329 mrt
9. Reusel Sport 2 feb24 mei 5 apr4 - 022 mrt3 - 110 mei15 dec 24 nov0 - 27 - 116 feb19 apr
10. RPC24 mei15 dec1 - 31 - 1 8 mrt 9 feb19 apr10 mei29 mrt 3 - 27 - 1 2 feb 1 dec
11. VV SBC19 apr10 mei26 jan0 - 32 - 20 - 3 8 mrt2 - 1 9 feb22 mrt  1 dec15 dec24 mei
12. SV Tivoli16 feb0 - 20 - 1022 mrt 5 apr 8 dec26 jan0 - 915 mrt26 apr17 mei 24 nov1 - 5
13. Unitas '595 - 1 1 dec 8 mrt19 apr 9 feb26 jan4 - 322 mrt0 - 13 - 2 5 apr24 mei 10 mei
14. Wilhelmina Boys2 - 126 apr22 mrt 9 feb1 - 1 5 apr0 - 62 - 126 jan17 mei24 nov 8 mrt 8 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 3e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie