Zondag 2e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Beek Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
2 RKSV Cluzona 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV DESK 0 0 0 0 0 0 0  
4 JEKA 0 0 0 0 0 0 0  
5 SC Kruisland 0 0 0 0 0 0 0  
6 Madese Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Rijen 0 0 0 0 0 0 0  
8 RKVV Roosendaal 0 0 0 0 0 0 0  
9 Sarto 0 0 0 0 0 0 0  
10 FC Tilburg 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV TSC 0 0 0 0 0 0 0  
12 Uno Animo 0 0 0 0 0 0 0  
13 VOAB 0 0 0 0 0 0 0  
14 WSC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beek Vooruit2. RKSV Cluzona3. VV DESK4. JEKA5. SC Kruisland6. Madese Boys7. VV Rijen8. RKVV Roosendaal9. Sarto10. FC Tilburg11. VV TSC12. Uno Animo13. VOAB14. WSC
1. Beek Vooruit  9 feb10 mei29 sep 2 feb 3 nov29 mrt19 apr 1 dec15 dec20 okt 8 mrt24 mei10 nov
2. RKSV Cluzona13 okt 19 apr10 mei29 mrt 2 feb 8 mrt24 mei29 sep16 feb 3 nov10 nov15 dec 1 dec
3. VV DESK26 jan20 okt  9 feb 3 nov26 apr17 mei22 sep29 mrt15 mrt 6 okt 8 dec 1 dec 8 mrt
4. JEKA26 apr 8 dec27 okt 24 nov17 mei15 mrt26 jan 6 okt13 okt22 sep 5 apr16 feb22 mrt
5. SC Kruisland27 okt26 jan22 mrt24 mei  5 apr22 sep10 nov10 mei 1 dec 8 mrt 9 feb13 okt19 apr
6. Madese Boys22 mrt22 sep10 nov 1 dec15 dec  9 feb 8 mrt24 mei10 mei26 jan13 okt19 apr27 okt
7. VV Rijen24 nov27 okt15 dec10 nov16 feb29 sep 10 mei19 apr24 mei 5 apr22 mrt 2 feb13 okt
8. RKVV Roosendaal 8 dec24 nov 2 feb29 mrt15 mrt 6 okt20 okt 16 feb29 sep17 mei26 apr 3 nov 5 apr
9. Sarto17 mei 5 apr13 okt 8 mrt 8 dec24 nov26 jan27 okt 26 apr22 mrt22 sep10 nov 9 feb
10. FC Tilburg 5 apr 6 okt24 nov19 apr17 mei20 okt 8 dec22 mrt 3 nov  9 feb26 jan 8 mrt22 sep
11. VV TSC15 mrt26 apr16 feb 2 feb29 sep29 mrt 1 dec13 okt15 dec10 nov 27 okt10 mei24 mei
12. Uno Animo 6 okt15 mrt24 mei15 dec20 okt16 feb 3 nov 1 dec 2 feb29 mrt19 apr 29 sep10 mei
13. VOAB22 sep22 mrt 5 apr20 okt26 apr 8 dec 6 okt 9 feb15 mrt27 okt24 nov17 mei 26 jan
14. WSC16 feb17 mei29 sep 3 nov 6 okt15 mrt26 apr15 dec20 okt 2 feb 8 dec24 nov29 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie