Zondag 5e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV BZS 0 0 0 0 0 0 0  
2 DESO 0 0 0 0 0 0 0  
3 DSS '14 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Hedel 0 0 0 0 0 0 0  
5 HRC '14 0 0 0 0 0 0 0  
6 Maaskantse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 MOSA '14 0 0 0 0 0 0 0  
8 OKSV 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Ophemert 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKVSC 0 0 0 0 0 0 0  
11 SV Ruwaard 0 0 0 0 0 0 0  
12 SBV 0 0 0 0 0 0 0  
13 SCZ 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Wadenoijen 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV BZS2. DESO3. DSS '144. VV Hedel5. HRC '146. Maaskantse Boys7. MOSA '148. OKSV9. VV Ophemert10. RKVSC11. SV Ruwaard12. SBV13. SCZ14. VV Wadenoijen
1. VV BZS 10 nov26 jan24 nov27 okt26 apr 5 apr 8 dec22 mrt17 mei13 okt22 sep 8 mrt 9 feb
2. DESO15 mrt  6 okt 8 dec 9 feb27 okt22 mrt26 apr24 nov22 sep 5 apr17 mei20 okt26 jan
3. DSS '1419 apr 2 feb 29 sep10 mei24 mei27 okt16 feb 5 apr24 nov15 dec22 mrt10 nov13 okt
4. VV Hedel24 mei19 apr 9 feb  8 mrt10 mei22 sep15 dec26 jan22 mrt10 nov13 okt 1 dec27 okt
5. HRC '1416 feb 3 nov20 okt 6 okt 29 sep24 nov15 mrt17 mei 8 dec 2 feb26 apr29 mrt 5 apr
6. Maaskantse Boys 3 nov 8 mrt 8 dec20 okt22 mrt  6 okt17 mei 9 feb 5 apr24 nov26 jan19 apr22 sep
7. MOSA '1429 sep15 dec 8 mrt 2 feb24 mei16 feb 29 mrt 3 nov13 okt19 apr10 nov10 mei 1 dec
8. OKSV10 mei13 okt22 sep 5 apr10 nov 1 dec26 jan  8 mrt27 okt22 mrt 9 feb24 mei19 apr
9. VV Ophemert15 dec10 mei 1 dec29 mrt13 okt10 nov26 apr29 sep 15 mrt16 feb27 okt 2 feb24 mei
10. RKVSC 1 dec24 mei29 mrt 3 nov19 apr15 dec 9 feb 2 feb20 okt 10 mei 8 mrt29 sep10 nov
11. SV Ruwaard29 mrt 1 dec17 mei26 apr22 sep15 mrt20 okt 3 nov 6 okt26 jan  8 dec 9 feb 8 mrt
12. SBV 2 feb29 sep 3 nov16 feb 1 dec29 mrt15 mrt20 okt19 apr 6 okt24 mei 15 dec10 mei
13. SCZ 6 okt16 feb15 mrt17 mei26 jan13 okt 8 dec24 nov22 sep26 apr27 okt 5 apr 22 mrt
14. VV Wadenoijen20 okt29 mrt26 apr15 mrt15 dec 2 feb17 mei 6 okt 8 dec16 feb29 sep24 nov 3 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie