Zaterdag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 SV Apollo '69 0 0 0 0 0 0 0  
2 DwO '15 0 0 0 0 0 0 0  
3 Hansweertse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 ST Hoedekenskerke/ Kwadendamme 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Kruiningen 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Rillandia 0 0 0 0 0 0 0  
7 Smerdiek 0 0 0 0 0 0 0  
8 SPS 0 0 0 0 0 0 0  
9 SC Stavenisse 0 0 0 0 0 0 0  
10 SC Waarde 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Wemeldinge 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Wolfaartsdijk 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
7 speelrondes
3e Periode
7 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. SV Apollo '692. DwO '153. Hansweertse Boys4. ST Hoedekenskerke/ Kwadendamme5. VV Kruiningen6. VV Rillandia7. Smerdiek8. SPS9. SC Stavenisse10. SC Waarde11. VV Wemeldinge12. VV Wolfaartsdijk
1. SV Apollo '69 23 mei 1 feb28 mrt28 sep 5 okt14 mrt26 okt30 nov18 apr 9 nov25 jan
2. DwO '15 2 nov 14 mrt 9 nov12 okt23 nov16 mei18 apr25 jan 1 feb28 sep 4 apr
3. Hansweertse Boys21 sep 5 okt 23 mei 7 dec16 nov 9 mei 7 mrt26 okt30 nov28 mrt 8 feb
4. ST Hoedekenskerke/ Kwadendamme 7 dec 8 feb23 nov  4 apr 7 mrt21 sep16 nov18 apr 2 nov 5 okt16 mei
5. VV Kruiningen 7 mrt 9 mei18 apr30 nov  8 feb16 nov 5 okt28 mrt23 mei26 okt21 sep
6. VV Rillandia 9 mei28 mrt25 jan26 okt 9 nov 12 okt30 nov 1 feb28 sep23 mei14 mrt
7. Smerdiek23 nov26 okt28 sep 1 feb25 jan18 apr 23 mei 9 nov28 mrt30 nov 5 okt
8. SPS16 mei 7 dec12 okt25 jan14 mrt 4 apr 2 nov 28 sep 9 nov 1 feb23 nov
9. SC Stavenisse 4 apr16 nov16 mei12 okt 2 nov21 sep 8 feb 9 mei  7 mrt23 nov 7 dec
10. SC Waarde16 nov21 sep 4 apr14 mrt23 nov16 mei 7 dec 8 feb 5 okt 25 jan26 okt
11. VV Wemeldinge 8 feb 7 mrt 2 nov 9 mei16 mei 7 dec 4 apr21 sep14 mrt12 okt 16 nov
12. VV Wolfaartsdijk12 okt30 nov 9 nov28 sep 1 feb 2 nov 7 mrt28 mrt23 mei 9 mei18 apr 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie