Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ZBC '97 10 7 2 1 23 48 16  
2 IFC 10 7 1 2 22 31 12  
3 SCO 10 6 1 3 19 33 16  
4 SSC 55 10 5 2 3 17 21 19  
5 VV Oosterhout 10 5 1 4 16 32 29  
6 Olympia '60 10 5 0 5 15 20 18  
7 GSC/ODS 10 4 1 5 13 20 25  
8 RFC 9 3 2 4 11 18 20  
9 VV Berkdijk 9 3 2 4 11 17 37  
10 VV Dongen 10 1 2 7 5 12 32  
11 Willem II 10 0 2 8 2 15 43  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
54
Totaal aantal doelpunten
267
Totaal aantal doelpunten (thuis)
142
Totaal aantal doelpunten (uit)
125
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,94
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,63
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,31
Grootste overwinning (thuis) 
IFC - Berkdijk (8 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Willem II - Oosterhout (1 - 9)
Dongen - ZBC '97 (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Oosterhout - ZBC '97 (5 - 10)



Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Berkdijk2. VV Dongen3. GSC/ODS4. IFC5. Olympia '606. VV Oosterhout7. RFC8. SCO9. SSC 5510. Willem II11. ZBC '97
1. VV Berkdijk 4 - 3 1 feb23 mei18 apr2 - 2 9 nov25 jan28 mrt4 - 314 mrt
2. VV Dongen16 mei 1 - 41 - 50 - 1 4 apr 1 feb1 - 025 jan1 - 10 - 8
3. GSC/ODS7 - 0 7 mrt 0 - 52 - 01 - 328 mrt 8 feb23 mei2 - 1 9 mei
4. IFC8 - 018 apr14 mrt  1 feb2 - 13 - 1 4 apr1 - 325 jan16 mei
5. Olympia '602 - 4 8 feb 4 apr3 - 2 16 mei25 jan1 - 314 mrt7 - 10 - 3
6. VV Oosterhout 9 mei3 - 125 jan28 mrt0 - 3 23 mei14 mrt3 - 1 1 feb5 - 10
7. RFC 8 feb3 - 32 - 0 7 mrt1 - 01 - 3 2 - 5 9 mei14 mrt 4 apr
8. SCO4 - 028 mrt8 - 20 - 1 9 mei7 - 318 apr 5 - 123 mei 7 mrt
9. SSC 551 - 13 - 13 - 0 8 feb2 - 3 7 mrt1 - 116 mei 18 apr3 - 2
10. Willem II 4 apr 9 mei16 mei1 - 2 7 mrt1 - 92 - 71 - 12 - 3  8 feb
11. ZBC '977 - 223 mei2 - 22 - 228 mrt18 apr3 - 04 - 0 1 feb7 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie