Zaterdag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Olympia '60 4 3 0 1 9 13 4  
2 ZBC '97 4 2 1 1 7 18 10  
3 GSC/ODS 4 2 1 1 7 13 8  
4 SSC 55 4 2 1 1 7 8 10  
5 IFC 3 2 0 1 6 10 4  
6 RFC 4 1 2 1 5 6 7  
7 VV Oosterhout 4 1 1 2 4 16 16  
8 SCO 2 1 0 1 3 5 5  
9 VV Dongen 3 0 2 1 2 5 8  
10 VV Berkdijk 2 0 1 1 1 2 9  
11 Willem II 4 0 1 3 1 5 20  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
10 speelrondes
2e Periode
10 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
19
Totaal aantal doelpunten
101
Totaal aantal doelpunten (thuis)
51
Totaal aantal doelpunten (uit)
50
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
5,32
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,68
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,63
Grootste overwinning (thuis) 
GSC/ODS - Berkdijk (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Willem II - Oosterhout (1 - 9)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Oosterhout - ZBC '97 (5 - 10)



Zaterdag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Berkdijk2. VV Dongen3. GSC/ODS4. IFC5. Olympia '606. VV Oosterhout7. RFC8. SCO9. SSC 5510. Willem II11. ZBC '97
1. VV Berkdijk 26 okt 1 feb23 mei18 apr2 - 2 9 nov25 jan28 mrt30 nov14 mrt
2. VV Dongen16 mei 1 - 4 7 dec 9 nov 4 apr 1 feb23 nov25 jan1 - 1 2 nov
3. GSC/ODS7 - 0 7 mrt 0 - 530 nov16 nov28 mrt 8 feb23 mei26 okt 9 mei
4. IFC 2 nov18 apr14 mrt  1 feb23 nov3 - 1 4 apr 9 nov25 jan16 mei
5. Olympia '6016 nov 8 feb 4 apr3 - 2 16 mei25 jan26 okt14 mrt7 - 1 7 dec
6. VV Oosterhout 9 mei30 nov25 jan28 mrt0 - 3 23 mei14 mrt26 okt 1 feb5 - 10
7. RFC 8 feb3 - 3 2 nov 7 mrt1 - 0 7 dec 16 nov 9 mei14 mrt 4 apr
8. SCO12 okt28 mrt 9 nov30 nov 9 mei 2 nov18 apr 5 - 123 mei 7 mrt
9. SSC 55 7 dec16 nov23 nov 8 feb 2 nov 7 mrt1 - 116 mei 18 apr3 - 2
10. Willem II 4 apr 9 mei16 mei16 nov 7 mrt1 - 923 nov 7 dec2 - 3  8 feb
11. ZBC '9723 nov23 mei2 - 226 okt28 mrt18 apr30 nov4 - 0 1 feb 9 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie