Zaterdag 3e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Bevelanders 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Dauwendaele 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV GOES 0 0 0 0 0 0 0  
4 GPC Vlissingen 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Kapelle 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Lewedorpse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
7 Luctor Heinkenszand 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Nieuwdorp 0 0 0 0 0 0 0  
9 De Noormannen 0 0 0 0 0 0 0  
10 Patrijzen 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV RCS 0 0 0 0 0 0 0  
12 VCK 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Veere 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Zaamslag 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 3e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Bevelanders2. FC Dauwendaele3. VV GOES4. GPC Vlissingen5. VV Kapelle6. VV Lewedorpse Boys7. Luctor Heinkenszand8. SV Nieuwdorp9. De Noormannen10. Patrijzen11. VV RCS12. VCK13. VV Veere14. VV Zaamslag
1. VV Bevelanders 26 okt15 feb14 mrt 5 okt 4 apr16 mei25 jan 7 dec21 mrt21 sep25 apr23 nov12 okt
2. FC Dauwendaele 8 feb 30 nov16 mei28 mrt 7 dec25 apr21 sep19 okt 7 mrt 5 okt25 jan 2 nov14 mrt
3. VV GOES19 okt 4 apr  5 okt14 mrt16 mei 7 dec 8 feb21 mrt25 jan23 nov21 sep25 apr26 okt
4. GPC Vlissingen 9 nov14 dec 1 feb 18 apr21 mrt28 sep 9 mei26 okt12 okt 4 apr23 nov15 feb23 mei
5. VV Kapelle 7 mrt12 okt 9 nov25 jan 21 sep23 nov26 okt 4 apr 8 feb21 mrt16 mei 7 dec25 apr
6. VV Lewedorpse Boys14 dec23 mei28 sep 2 nov 1 feb 15 feb30 nov14 mrt 9 mei18 apr 5 okt19 okt28 mrt
7. Luctor Heinkenszand30 nov 9 nov18 apr 8 feb23 mei12 okt  7 mrt21 sep26 okt25 jan21 mrt14 dec 9 mei
8. SV Nieuwdorp28 mrt 1 feb 2 nov19 okt15 feb25 apr 5 okt 23 nov 4 apr16 mei 7 dec14 mrt28 sep
9. De Noormannen 9 mei18 apr14 dec 7 mrt28 sep 9 nov 1 feb23 mei 30 nov 2 nov12 okt28 mrt15 feb
10. Patrijzen 2 nov28 sep28 mrt25 apr19 okt23 nov14 mrt14 dec16 mei  7 dec15 feb 5 okt 1 feb
11. VV RCS 1 feb15 feb 9 mei30 nov14 dec26 okt28 mrt12 okt25 apr23 mei 14 mrt28 sep 9 nov
12. VCK28 sep 9 mei23 mei28 mrt30 nov 7 mrt 2 nov18 apr 8 feb 9 nov19 okt  1 feb14 dec
13. VV Veere23 mei21 mrt12 okt21 sep 9 mei 8 feb 4 apr 9 nov25 jan18 apr 7 mrt26 okt 30 nov
14. VV Zaamslag18 apr23 nov 7 mrt 7 dec 2 nov25 jan19 okt21 mrt 5 okt21 sep 8 feb 4 apr16 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 3e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie