Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BSC 0 0 0 0 0 0 0  
2 DIOZ 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Grenswachters 0 0 0 0 0 0 0  
4 RKVV METO 0 0 0 0 0 0 0  
5 Nieuw Borgvliet 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Noordhoek 0 0 0 0 0 0 0  
7 NSV 0 0 0 0 0 0 0  
8 ODIO 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV RSV 0 0 0 0 0 0 0  
10 SV Sprundel 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV SVC 0 0 0 0 0 0 0  
12 VIVOO 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Wernhout 0 0 0 0 0 0 0  
14 WVV '67 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BSC2. DIOZ3. VV Grenswachters4. RKVV METO5. Nieuw Borgvliet6. VV Noordhoek7. NSV8. ODIO9. VV RSV10. SV Sprundel11. VV SVC12. VIVOO13. VV Wernhout14. WVV '67
1. BSC 15 dec 5 apr24 mei29 sep16 feb10 mei 2 feb19 apr13 okt27 okt24 nov10 nov22 mrt
2. DIOZ17 mei  6 okt15 mrt26 apr 3 nov22 sep 1 dec29 mrt 8 mrt20 okt26 jan 9 feb 8 dec
3. VV Grenswachters 1 dec16 feb 10 nov29 mrt29 sep13 okt10 mei15 dec24 mei26 apr15 mrt 2 feb27 okt
4. RKVV METO 8 dec24 nov 9 feb 20 okt17 mei22 mrt 8 mrt 3 nov22 sep 6 okt 5 apr19 apr26 jan
5. Nieuw Borgvliet 9 feb10 nov26 jan10 mei 15 dec 8 mrt19 apr24 mei27 okt22 sep22 mrt 1 dec13 okt
6. VV Noordhoek22 sep22 mrt 8 mrt 1 dec 5 apr 10 nov13 okt10 mei19 apr26 jan27 okt24 mei 9 feb
7. NSV20 okt 2 feb17 mei29 sep 6 okt15 mrt  3 nov16 feb 5 apr24 nov 8 dec29 mrt26 apr
8. ODIO 6 okt 5 apr24 nov27 okt 8 dec26 apr 9 feb 15 mrt26 jan22 mrt22 sep20 okt17 mei
9. VV RSV26 jan13 okt22 mrt26 apr24 nov 8 dec27 okt10 nov  9 feb 5 apr17 mei 8 mrt22 sep
10. SV Sprundel26 apr29 sep 8 dec 2 feb15 mrt 6 okt15 dec29 mrt20 okt 17 mei16 feb 3 nov24 nov
11. VV SVC 8 mrt19 apr 3 nov16 feb 2 feb29 mrt24 mei15 dec29 sep 1 dec 13 okt10 mei10 nov
12. VIVOO29 mrt10 mei20 okt15 dec 3 nov 2 feb19 apr24 mei 1 dec10 nov 9 feb 29 sep 8 mrt
13. VV Wernhout15 mrt27 okt22 sep13 okt17 mei24 nov26 jan16 feb 6 okt22 mrt 8 dec26 apr  5 apr
14. WVV '67 3 nov24 mei19 apr29 mrt16 feb20 okt 1 dec29 sep 2 feb10 mei15 mrt 6 okt15 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie