Zondag 5e klasse A

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Aardenburg 0 0 0 0 0 0 0  
2 Corn Boys 0 0 0 0 0 0 0  
3 DEVO 0 0 0 0 0 0 0  
4 VV Graauw 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hoofdplaat 0 0 0 0 0 0 0  
6 HSC '28 0 0 0 0 0 0 0  
7 Lepelstraatse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
8 NVS 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKVV Rimboe 0 0 0 0 0 0 0  
10 De Schutters 0 0 0 0 0 0 0  
11 SDO '63 0 0 0 0 0 0 0  
12 VV Sluiskil 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Vogelwaarde 0 0 0 0 0 0 0  
14 SC Welberg 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 5e klasse A

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Aardenburg2. Corn Boys3. DEVO4. VV Graauw5. VV Hoofdplaat6. HSC '287. Lepelstraatse Boys8. NVS9. RKVV Rimboe10. De Schutters11. SDO '6312. VV Sluiskil13. VV Vogelwaarde14. SC Welberg
1. Aardenburg 26 apr16 feb24 mei27 okt10 mei 2 feb29 mrt29 sep10 nov15 dec13 okt15 mrt 1 dec
2. Corn Boys 3 nov 19 apr 1 dec10 nov15 dec10 mei 2 feb29 mrt16 feb29 sep24 mei13 okt 8 mrt
3. DEVO 6 okt20 okt  8 mrt 8 dec 1 dec 9 feb26 apr 3 nov15 mrt29 mrt22 sep26 jan17 mei
4. VV Graauw 8 dec17 mei29 sep 24 nov29 mrt 3 nov15 mrt 6 okt 2 feb20 okt15 dec16 feb26 apr
5. VV Hoofdplaat19 apr15 mrt24 mei10 mei 29 sep15 dec16 feb20 okt29 mrt 2 feb 1 dec 6 okt 3 nov
6. HSC '2824 nov22 mrt 5 apr26 jan17 mei 20 okt 8 dec26 apr27 okt15 mrt 9 feb22 sep 6 okt
7. Lepelstraatse Boys22 sep 8 dec27 okt22 mrt 5 apr16 feb 17 mei24 nov13 okt 6 okt26 jan26 apr15 mrt
8. NVS26 jan22 sep10 nov27 okt13 okt19 apr 1 dec 15 dec10 mei24 mei 8 mrt22 mrt 9 feb
9. RKVV Rimboe 8 mrt26 jan22 mrt19 apr 9 feb13 okt24 mei 5 apr  1 dec10 mei10 nov27 okt22 sep
10. De Schutters 9 feb 6 okt24 nov22 sep26 jan 8 mrt19 apr20 okt17 mei  3 nov22 mrt 5 apr 8 dec
11. SDO '6322 mrt 5 apr13 okt 9 feb22 sep10 nov 8 mrt24 nov 8 dec26 apr 27 okt17 mei26 jan
12. VV Sluiskil17 mei24 nov 2 feb 5 apr26 apr 3 nov29 mrt 6 okt15 mrt29 sep16 feb  8 dec20 okt
13. VV Vogelwaarde20 okt 9 feb10 mei10 nov 8 mrt24 mei29 sep 3 nov 2 feb15 dec 1 dec19 apr 29 mrt
14. SC Welberg 5 apr27 okt15 dec13 okt22 mrt 2 feb10 nov29 sep16 feb24 mei19 apr10 mei24 nov 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 5e klasse A

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie