Zondag 2e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKVVO 4 4 0 0 12 15 2  
2 RKSV Mierlo-Hout 4 3 0 1 9 14 6  
3 EFC 3 2 1 0 7 9 5  
4 Marvilde 4 2 1 1 7 9 4  
5 Sparta '25 4 2 1 1 7 9 8  
6 SV Someren 4 2 1 1 7 4 3  
7 Oirschot Vooruit 4 2 0 2 6 8 7  
8 VV De Valk 4 2 0 2 6 6 7  
9 SV Valkenswaard 4 2 0 2 6 8 10  
10 NWC 4 1 1 2 4 3 6  
11 Beerse Boys 3 1 0 2 3 5 7  
12 Hilvaria 4 1 0 3 3 6 16  
13 Braakhuizen 4 0 1 3 1 3 10  
14 Rood Wit V 4 0 0 4 0 3 11  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
27
Totaal aantal doelpunten
102
Totaal aantal doelpunten (thuis)
47
Totaal aantal doelpunten (uit)
55
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,78
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,74
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,04
Grootste overwinning (thuis) 
RKVVO - Hilvaria (6 - 1)
Grootste overwinning (uit) 
Valkenswaard - Mierlo-Hout (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Hilvaria - Mierlo-Hout (3 - 6)



Zondag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Beerse Boys2. Braakhuizen3. EFC4. Hilvaria5. Marvilde6. RKSV Mierlo-Hout7. NWC8. Oirschot Vooruit9. RKVVO10. Rood Wit V11. SV Someren12. Sparta '2513. VV De Valk14. SV Valkenswaard
1. Beerse Boys 17 mei 5 apr27 okt24 nov26 apr2 - 1 9 feb1 - 3 8 dec10 nov26 jan22 mrt 8 mrt
2. Braakhuizen 1 dec  9 feb19 apr 3 nov15 dec 8 mrt10 nov10 mei 2 feb24 mei29 mrt20 okt1 - 4
3. EFC29 sep4 - 1 24 mei 2 feb16 feb10 nov 1 dec19 apr29 mrt15 dec 8 mrt 3 nov10 mei
4. Hilvaria16 feb 8 dec24 nov 0 - 33 - 626 apr 5 apr 2 feb15 mrt 3 nov20 okt17 mei29 mrt
5. Marvilde24 mei22 mrt3 - 3 8 mrt 10 mei3 - 027 okt10 nov15 dec19 apr 9 feb26 jan 1 dec
6. RKSV Mierlo-Hout 3 nov 5 apr1 - 222 mrt20 okt 26 jan2 - 124 nov17 mei 8 mrt 8 dec 9 feb19 apr
7. NWC 2 feb1 - 115 mrt 1 dec16 feb29 mrt 10 mei24 mei20 okt1 - 0 3 nov19 apr15 dec
8. Oirschot Vooruit20 okt16 feb17 mei15 dec15 mrt 2 feb24 nov 0 - 32 - 129 mrt26 apr 8 dec 3 nov
9. RKVVO29 mrt26 jan20 okt6 - 126 apr15 mrt 8 dec 8 mrt  3 nov 1 dec17 mei3 - 0 9 feb
10. Rood Wit V10 mei27 okt26 jan10 nov 5 apr 1 dec 9 feb19 apr22 mrt 0 - 11 - 5 8 mrt24 mei
11. SV Someren15 mrt1 - 022 mrt 9 feb 8 dec27 okt17 mei26 jan 5 apr26 apr 2 - 224 nov20 okt
12. Sparta '2519 apr24 nov27 okt10 mei1 - 024 mei22 mrt1 - 515 dec16 feb 2 feb  5 apr10 nov
13. VV De Valk15 dec15 mrt26 apr1 - 229 mrt10 nov27 okt24 mei16 feb3 - 110 mei 1 dec  2 feb
14. SV Valkenswaard3 - 226 apr 8 dec26 jan17 mei0 - 5 5 apr22 mrt27 okt24 nov16 feb15 mrt1 - 2 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie