Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Nulandia 5 4 1 0 13 17 1  
2 Avesteyn 4 4 0 0 12 8 0  
3 VOW 5 4 0 1 12 13 4  
4 VV Boskant 5 3 1 1 10 11 3  
5 Boxtel 4 3 0 1 9 6 2  
6 Wilhelmina 4 2 1 1 7 11 8  
7 SC Elshout 5 2 1 2 7 8 7  
8 OSC '45 4 2 0 2 6 6 6  
9 RKKSV 5 2 0 3 6 6 11  
10 Essche Boys 4 1 0 3 3 2 11  
11 VCB 4 1 0 3 3 7 18  
12 WEC 5 1 0 4 3 7 10  
13 Vorstenbossche Boys 5 1 0 4 3 5 12  
14 HHC '09 5 0 0 5 0 5 19  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
32
Totaal aantal doelpunten
112
Totaal aantal doelpunten (thuis)
61
Totaal aantal doelpunten (uit)
51
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,50
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,59
Grootste overwinning (thuis) 
Nulandia - VCB (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
VCB - WEC (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Nulandia - VCB (7 - 0)
Wilhelmina - Vorstenbossche Boys (6 - 1)



Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Avesteyn2. VV Boskant3. Boxtel4. SC Elshout5. Essche Boys6. HHC '097. Nulandia8. OSC '459. RKKSV10. VCB11. Vorstenbossche Boys12. VOW13. WEC14. Wilhelmina
1. Avesteyn 1 - 0 2 feb 1 dec10 nov 8 mrt 3 nov19 apr10 mei24 mei15 dec1 - 016 feb29 mrt
2. VV Boskant 9 feb  3 nov10 nov 8 mrt29 mrt0 - 010 mei5 - 119 apr24 mei 1 dec15 dec 2 feb
3. Boxtel0 - 222 mrt 27 okt2 - 0 9 feb26 jan10 nov 1 dec 8 mrt19 apr24 mei10 mei15 dec
4. SC Elshout17 mei16 feb15 mrt 24 nov26 apr 8 dec0 - 1 3 nov15 dec29 mrt1 - 3 2 feb1 - 1
5. Essche Boys15 mrt0 - 416 feb10 mei  3 nov19 apr24 mei15 dec 1 dec1 - 0 2 feb29 mrt20 okt
6. HHC '0927 okt24 nov0 - 21 - 422 mrt  5 apr15 dec10 nov10 mei 2 feb19 apr24 mei16 feb
7. Nulandia26 apr15 mrt29 mrt24 mei27 okt 1 dec 16 feb 2 feb7 - 010 mei15 dec10 nov4 - 0
8. OSC '4520 okt26 jan26 apr 8 mrt 8 dec17 mei0 - 3  9 feb5 - 1 1 dec29 mrt15 mrt 3 nov
9. RKKSV 8 dec26 apr17 mei22 mrt 5 apr15 mrt1 - 327 okt 26 jan16 feb1 - 32 - 024 nov
10. VCB24 nov 8 dec 6 okt 5 apr26 apr6 - 017 mei 2 feb29 mrt  3 nov16 feb0 - 615 mrt
11. Vorstenbossche Boys22 mrt1 - 2 8 dec26 jan17 mei3 - 224 nov 5 apr0 - 1 9 feb 15 mrt27 okt26 apr
12. VOW 5 apr17 mei24 nov 9 feb5 - 126 jan22 mrt2 - 0 8 mrt27 okt10 nov 26 apr 8 dec
13. WEC0 - 4 5 apr0 - 21 - 226 jan 8 dec 9 feb24 nov19 apr22 mrt 8 mrt 3 nov 17 mei
14. Wilhelmina26 jan27 okt 5 apr19 apr 9 feb4 - 2 8 mrt22 mrt24 mei10 nov6 - 110 mei 1 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie