Zondag 4e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Avesteyn 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Boskant 0 0 0 0 0 0 0  
3 Boxtel 0 0 0 0 0 0 0  
4 SC Elshout 0 0 0 0 0 0 0  
5 Essche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
6 HHC '09 0 0 0 0 0 0 0  
7 Nulandia 0 0 0 0 0 0 0  
8 OSC '45 0 0 0 0 0 0 0  
9 RKKSV 0 0 0 0 0 0 0  
10 VCB 0 0 0 0 0 0 0  
11 Vorstenbossche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
12 VOW 0 0 0 0 0 0 0  
13 WEC 0 0 0 0 0 0 0  
14 Wilhelmina 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. Avesteyn2. VV Boskant3. Boxtel4. SC Elshout5. Essche Boys6. HHC '097. Nulandia8. OSC '459. RKKSV10. VCB11. Vorstenbossche Boys12. VOW13. WEC14. Wilhelmina
1. Avesteyn 13 okt 2 feb 1 dec10 nov 8 mrt 3 nov19 apr10 mei24 mei15 dec29 sep16 feb29 mrt
2. VV Boskant 9 feb  3 nov10 nov 8 mrt29 mrt20 okt10 mei29 sep19 apr24 mei 1 dec15 dec 2 feb
3. Boxtel22 sep22 mrt 27 okt13 okt 9 feb26 jan10 nov 1 dec 8 mrt19 apr24 mei10 mei15 dec
4. SC Elshout17 mei16 feb15 mrt 24 nov26 apr 8 dec29 sep 3 nov15 dec29 mrt20 okt 2 feb 6 okt
5. Essche Boys15 mrt 6 okt16 feb10 mei  3 nov19 apr24 mei15 dec 1 dec29 sep 2 feb29 mrt20 okt
6. HHC '0927 okt24 nov29 sep13 okt22 mrt  5 apr15 dec10 nov10 mei 2 feb19 apr24 mei16 feb
7. Nulandia26 apr15 mrt29 mrt24 mei27 okt 1 dec 16 feb 2 feb13 okt10 mei15 dec10 nov29 sep
8. OSC '4520 okt26 jan26 apr 8 mrt 8 dec17 mei 6 okt  9 feb22 sep 1 dec29 mrt15 mrt 3 nov
9. RKKSV 8 dec26 apr17 mei22 mrt 5 apr15 mrt22 sep27 okt 26 jan16 feb 6 okt13 okt24 nov
10. VCB24 nov 8 dec 6 okt 5 apr26 apr20 okt17 mei 2 feb29 mrt  3 nov16 feb29 sep15 mrt
11. Vorstenbossche Boys22 mrt22 sep 8 dec26 jan17 mei 6 okt24 nov 5 apr20 okt 9 feb 15 mrt27 okt26 apr
12. VOW 5 apr17 mei24 nov 9 feb22 sep26 jan22 mrt13 okt 8 mrt27 okt10 nov 26 apr 8 dec
13. WEC 6 okt 5 apr20 okt22 sep26 jan 8 dec 9 feb24 nov19 apr22 mrt 8 mrt 3 nov 17 mei
14. Wilhelmina26 jan27 okt 5 apr19 apr 9 feb22 sep 8 mrt22 mrt24 mei10 nov13 okt10 mei 1 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie