Zondag 1e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Alverna 8 5 1 2 16 15 13  
2 SC Woezik 8 4 3 1 15 16 11  
3 NEC 8 4 1 3 13 17 18  
4 Unitas '30 7 4 0 3 12 13 9  
5 SC 't Zand 8 3 3 2 12 16 13  
6 HVCH 8 3 3 2 12 17 15  
7 VV Brabantia 8 3 2 3 11 20 16  
8 SV TOP 8 3 2 3 11 17 17  
9 SV Leones 8 3 2 3 11 15 15  
10 FC Eindhoven AV 8 2 3 3 9 12 12  
11 Rhode 8 2 3 3 9 15 17  
12 Nemelaer 8 2 3 3 9 11 15  
13 Erp 7 2 1 4 7 8 12  
14 Best Vooruit 8 1 1 6 4 11 20  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
55
Totaal aantal doelpunten
203
Totaal aantal doelpunten (thuis)
112
Totaal aantal doelpunten (uit)
91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,69
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,04
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,65
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
HVCH - Best Vooruit (4 - 1)
Unitas '30 - Brabantia (3 - 0)
Zand SC 't - Rhode (3 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
NEC - Brabantia (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
HVCH - Zand SC 't (4 - 4)
Woezik - Rhode (5 - 3)



Zondag 1e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alverna2. Best Vooruit3. VV Brabantia4. FC Eindhoven AV5. Erp6. HVCH7. SV Leones8. NEC9. Nemelaer10. Rhode11. SV TOP12. Unitas '3013. SC Woezik14. SC 't Zand
1. VV Alverna  9 feb26 jan3 - 21 - 010 mei19 apr 5 apr 8 mrt 1 dec22 mrt3 - 224 mei2 - 1
2. Best Vooruit1 - 2 15 mrt0 - 2 1 dec 2 feb10 mei16 feb19 apr29 mrt24 mei2 - 015 dec1 - 3
3. VV Brabantia29 mrt4 - 2 1 - 124 mei2 - 3 1 dec 2 feb2 - 016 feb19 apr 8 mrt10 mei15 dec
4. FC Eindhoven AV 2 feb 8 mrt 9 feb 19 apr 1 dec3 - 10 - 21 - 115 dec10 mei29 mrt2 - 324 mei
5. Erp15 mrt26 apr24 nov 8 dec 16 feb 5 apr3 - 217 mei0 - 2 2 feb17 nov29 mrt1 - 3
6. HVCH 8 dec4 - 1 5 apr17 mei2 - 3  9 feb24 nov22 mrt26 apr2 - 126 jan 8 mrt4 - 4
7. SV Leones2 - 024 nov17 mei16 feb15 dec2 - 2 15 mrt 8 dec 2 feb3 - 226 apr1 - 129 mrt
8. NEC15 dec2 - 20 - 522 mrt 8 mrt24 mei3 - 2 26 jan10 mei4 - 2 9 feb 1 dec19 apr
9. Nemelaer3 - 23 - 226 apr15 mrt0 - 015 dec24 mei29 mrt 2 - 216 feb 1 dec 2 feb10 mei
10. Rhode17 mei26 jan3 - 3 5 apr22 mrt0 - 01 - 24 - 2 9 feb 24 nov 8 dec19 apr 8 mrt
11. SV TOP2 - 2 8 dec4 - 326 jan2 - 129 mrt 8 mrt26 apr3 - 115 mrt 17 mei 9 feb 1 dec
12. Unitas '3016 feb22 mrt3 - 024 nov10 mei19 apr3 - 20 - 2 5 apr24 mei15 dec 2 - 0 2 feb
13. SC Woezik24 nov 5 apr 8 dec26 apr26 jan2 - 022 mrt17 mei3 - 15 - 31 - 115 mrt 16 feb
14. SC 't Zand26 apr17 mei22 mrt1 - 1 9 feb15 mrt26 jan 8 dec24 nov3 - 0 5 apr0 - 31 - 1 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 1e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie