Zaterdag 2e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Arnemuiden 0 0 0 0 0 0 0  
2 FC Axel 0 0 0 0 0 0 0  
3 Bruse Boys 0 0 0 0 0 0 0  
4 DBGC 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV 's-Heer Arendskerke 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Hellevoetsluis 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV De Meeuwen 0 0 0 0 0 0 0  
8 MZC '11 0 0 0 0 0 0 0  
9 Nieuwenhoorn 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Serooskerke 0 0 0 0 0 0 0  
11 SSV '65 0 0 0 0 0 0 0  
12 SV Walcheren 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Yerseke 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Arnemuiden2. FC Axel3. Bruse Boys4. DBGC5. VV 's-Heer Arendskerke6. VV Hellevoetsluis7. VV De Meeuwen8. MZC '119. Nieuwenhoorn10. VV Serooskerke11. SSV '6512. SV Walcheren13. VV Yerseke
1. VV Arnemuiden 25 jan30 nov14 dec18 apr 9 nov23 mei12 okt 8 feb26 okt21 sep21 mrt 7 mrt
2. FC Axel28 mrt  1 feb28 sep 9 mei15 feb14 dec26 okt30 nov23 mei25 apr14 mrt12 okt
3. Bruse Boys16 mei21 sep 23 nov15 feb26 okt 5 okt 4 apr14 mrt21 mrt 7 dec25 apr25 jan
4. DBGC 4 apr 7 mrt23 mei 12 okt21 mrt 9 mei 8 feb21 sep18 apr25 jan26 okt 9 nov
5. VV 's-Heer Arendskerke 7 dec23 nov19 okt25 apr  4 apr14 mrt16 mei 5 okt25 jan21 mrt21 sep 8 feb
6. VV Hellevoetsluis25 apr 5 okt 8 feb 2 nov30 nov 28 mrt 7 dec16 mei 7 mrt19 okt25 jan21 sep
7. VV De Meeuwen23 nov21 mrt 7 mrt 7 dec 9 nov12 okt 21 sep25 jan 8 feb 4 apr16 mei26 okt
8. MZC '1115 feb18 apr14 dec19 okt28 sep23 mei 1 feb  2 nov 9 mei14 mrt 5 okt30 nov
9. Nieuwenhoorn28 sep 4 apr 9 nov15 feb 1 feb14 dec18 apr21 mrt 12 okt26 okt23 nov 9 mei
10. VV Serooskerke14 mrt 7 dec 2 nov 5 okt28 mrt28 sep19 okt23 nov25 apr 16 mei15 feb14 dec
11. SSV '65 1 feb 2 nov 9 mei28 mrt14 dec18 apr28 sep 9 nov 7 mrt30 nov 12 okt23 mei
12. SV Walcheren 2 nov19 okt28 sep 1 feb23 mei 9 mei30 nov 7 mrt28 mrt 9 nov 8 feb 18 apr
13. VV Yerseke 5 okt16 mei28 mrt14 mrt 2 nov 1 feb15 feb25 apr19 okt 4 apr23 nov 7 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie