Zaterdag 2e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Nieuwenhoorn 12 10 0 2 30 51 19  
2 VV Serooskerke 13 8 3 2 27 30 20  
3 ST Oostkapelle/Domburg 12 8 4 0 26 34 10 -2
4 Bruse Boys 13 8 0 5 24 36 23  
5 VV De Meeuwen 13 6 4 3 22 25 19  
6 VV Yerseke 13 6 3 4 21 34 14  
7 MZC '11 13 6 1 6 19 26 28  
8 SSV '65 13 5 2 6 17 18 18  
9 VV Arnemuiden 13 4 4 5 16 27 32  
10 VV 's-Heer Arendskerke 13 5 1 7 16 19 30  
11 VV Hellevoetsluis 12 3 3 6 12 13 23  
12 DBGC 13 2 3 8 9 18 30  
13 FC Axel 13 1 3 9 6 10 38  
14 SV Walcheren 12 0 3 9 3 9 46  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
89
Totaal aantal doelpunten
350
Totaal aantal doelpunten (thuis)
191
Totaal aantal doelpunten (uit)
159
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,93
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,15
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,79
Grootste overwinning (thuis) 
Yerseke - Walcheren (9 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Axel FC - Nieuwenhoorn (1 - 7)
Heer Arendskerke 's - Nieuwenhoorn (0 - 6)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Nieuwenhoorn - Bruse Boys (4 - 6)



Zaterdag 2e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Arnemuiden2. FC Axel3. Bruse Boys4. DBGC5. VV 's-Heer Arendskerke6. VV Hellevoetsluis7. VV De Meeuwen8. MZC '119. Nieuwenhoorn10. ST Oostkapelle/Domburg11. VV Serooskerke12. SSV '6513. SV Walcheren14. VV Yerseke
1. VV Arnemuiden 3 - 21 - 55 - 318 apr1 - 123 mei4 - 4 8 feb 9 mei1 - 30 - 021 mrt 7 mrt
2. FC Axel28 mrt  1 feb2 - 2 9 mei15 feb2 - 10 - 21 - 71 - 123 mei25 apr14 mrt0 - 5
3. Bruse Boys16 mei4 - 0 6 - 215 feb3 - 10 - 1 4 apr14 mrt1 - 521 mrt1 - 225 apr2 - 1
4. DBGC 4 apr 7 mrt23 mei 2 - 321 mrt 9 mei 8 feb1 - 30 - 318 apr2 - 14 - 01 - 1
5. VV 's-Heer Arendskerke3 - 12 - 00 - 125 apr  4 apr14 mrt16 mei0 - 60 - 30 - 221 mrt5 - 2 8 feb
6. VV Hellevoetsluis25 apr3 - 0 8 feb0 - 03 - 2 28 mrt1 - 216 mei14 mrt 7 mrt1 - 029 feb1 - 4
7. VV De Meeuwen3 - 321 mrt 7 mrt1 - 03 - 11 - 1 4 - 13 - 225 apr 8 feb 4 apr16 mei0 - 1
8. MZC '1115 feb18 apr2 - 02 - 15 - 023 mei 1 feb 0 - 228 mrt 9 mei14 mrt4 - 10 - 4
9. Nieuwenhoorn4 - 2 4 apr4 - 615 feb 1 feb5 - 118 apr21 mrt 23 mei6 - 14 - 15 - 1 9 mei
10. ST Oostkapelle/Domburg3 - 2 8 feb18 apr16 mei 7 mrt4 - 06 - 14 - 1 7 dec 2 - 22 - 1 4 apr21 mrt
11. VV Serooskerke14 mrt5 - 04 - 33 - 028 mrt1 - 01 - 13 - 125 apr 1 feb 16 mei15 feb1 - 4
12. SSV '65 1 feb2 - 1 9 mei28 mrt0 - 118 apr0 - 04 - 2 7 mrt15 feb1 - 3 4 - 123 mei
13. SV Walcheren0 - 21 - 10 - 4 1 feb23 mei 9 mei1 - 6 7 mrt28 mrt1 - 11 - 1 8 feb 18 apr
14. VV Yerseke1 - 216 mei28 mrt14 mrt2 - 2 1 feb15 feb25 apr2 - 30 - 0 4 apr0 - 29 - 0 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie