Zondag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 Dommelen 11 10 0 1 30 28 3  
2 VV Vessem 11 9 0 2 27 25 11  
3 VV Steensel 11 8 1 2 25 33 22  
4 VV Acht 11 7 2 2 23 23 9  
5 VV Riethoven 11 6 2 3 20 22 18  
6 SDO '39 11 5 3 3 18 29 17  
7 Bergeijk 11 5 2 4 17 25 21  
8 De Raven 11 5 2 4 17 22 18  
9 VV Wodan 10 4 1 5 13 29 29  
10 ZSC 11 3 2 6 11 15 21  
11 Waalre 10 2 1 7 7 9 22  
12 HMVV 11 2 1 8 7 16 29  
13 VV Hulsel 11 0 2 9 2 8 39  
14 De Weebosch 11 0 1 10 1 14 39  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
76
Totaal aantal doelpunten
298
Totaal aantal doelpunten (thuis)
153
Totaal aantal doelpunten (uit)
145
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,92
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,01
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,91
Grootste overwinning (thuis) 
 
 
 
Raven De - Wodan (6 - 2)
Wodan - Hulsel (6 - 2)
Dommelen - Steensel (4 - 0)
SDO '39 - Waalre (4 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Hulsel - Dommelen (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Hulsel - SDO '39 (2 - 8)



Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Acht2. Bergeijk3. Dommelen4. HMVV5. VV Hulsel6. De Raven7. VV Riethoven8. SDO '399. VV Steensel10. VV Vessem11. Waalre12. De Weebosch13. VV Wodan14. ZSC
1. VV Acht  8 mrt0 - 122 mrt19 apr26 jan15 dec10 mei2 - 10 - 12 - 0 9 feb2 - 124 mei
2. Bergeijk2 - 3 29 mrt3 - 23 - 017 mei15 mrt2 - 21 - 2 5 apr 2 feb2 - 126 apr16 feb
3. Dommelen17 mei26 jan 26 apr16 feb1 - 03 - 03 - 04 - 022 mrt1 - 015 mrt 5 apr3 - 0
4. HMVV0 - 319 apr0 - 1 24 mei2 - 4 2 feb15 dec 9 feb0 - 210 mei29 mrt 8 mrt0 - 2
5. VV Hulsel0 - 3 9 feb0 - 82 - 2 0 - 326 apr2 - 822 mrt26 jan 5 apr2 - 217 mei15 mrt
6. De Raven29 mrt2 - 2 2 feb15 mrt10 mei 0 - 22 - 126 apr24 mei16 feb2 - 06 - 215 dec
7. VV Riethoven 5 apr3 - 124 mei2 - 31 - 0 8 mrt 1 - 426 jan19 apr22 mrt4 - 2 9 feb10 mei
8. SDO '391 - 122 mrt19 apr 5 apr 8 mrt 9 feb17 mei 2 - 20 - 14 - 05 - 226 jan2 - 1
9. VV Steensel 2 feb24 mei10 mei4 - 115 dec4 - 229 mrt16 feb 4 - 219 apr 8 mrt4 - 34 - 1
10. VV Vessem15 mrt15 dec2 - 016 feb29 mrt3 - 01 - 4 2 feb17 mei 3 - 026 apr2 - 12 - 1
11. Waalre26 apr1 - 3 9 feb26 jan1 - 01 - 11 - 215 mrt2 - 5 8 mrt 17 mei 8 dec29 mrt
12. De Weebosch1 - 610 mei1 - 31 - 2 2 feb 5 apr16 feb24 mei2 - 31 - 615 dec 22 mrt19 apr
13. VV Wodan16 feb3 - 515 dec5 - 46 - 219 apr1 - 129 mrt15 mrt10 mei24 mei4 - 1  2 feb
14. ZSC1 - 12 - 1 8 mrt17 mei2 - 022 mrt2 - 226 apr 5 apr 9 feb1 - 326 jan2 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie