Zondag 4e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Acht 0 0 0 0 0 0 0  
2 Bergeijk 0 0 0 0 0 0 0  
3 Dommelen 0 0 0 0 0 0 0  
4 HMVV 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Hulsel 0 0 0 0 0 0 0  
6 De Raven 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Riethoven 0 0 0 0 0 0 0  
8 SDO '39 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Steensel 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Vessem 0 0 0 0 0 0 0  
11 Waalre 0 0 0 0 0 0 0  
12 De Weebosch 0 0 0 0 0 0 0  
13 VV Wodan 0 0 0 0 0 0 0  
14 ZSC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Acht2. Bergeijk3. Dommelen4. HMVV5. VV Hulsel6. De Raven7. VV Riethoven8. SDO '399. VV Steensel10. VV Vessem11. Waalre12. De Weebosch13. VV Wodan14. ZSC
1. VV Acht  8 mrt 1 dec22 mrt19 apr26 jan15 dec10 mei22 sep27 okt10 nov 9 feb13 okt24 mei
2. Bergeijk 6 okt 29 mrt 8 dec 3 nov17 mei15 mrt29 sep24 nov 5 apr 2 feb20 okt26 apr16 feb
3. Dommelen17 mei26 jan 26 apr16 feb22 sep24 nov13 okt 8 dec22 mrt27 okt15 mrt 5 apr 6 okt
4. HMVV 3 nov19 apr29 sep 24 mei20 okt 2 feb15 dec 9 feb10 nov10 mei29 mrt 8 mrt 1 dec
5. VV Hulsel 8 dec 9 feb20 okt22 sep 24 nov26 apr27 okt22 mrt26 jan 5 apr 6 okt17 mei15 mrt
6. De Raven29 mrt13 okt 2 feb15 mrt10 mei 29 sep10 nov26 apr24 mei16 feb 1 dec27 okt15 dec
7. VV Riethoven 5 apr10 nov24 mei27 okt13 okt 8 mrt  1 dec26 jan19 apr22 mrt22 sep 9 feb10 mei
8. SDO '3920 okt22 mrt19 apr 5 apr 8 mrt 9 feb17 mei  6 okt22 sep24 nov 8 dec26 jan 3 nov
9. VV Steensel 2 feb24 mei10 mei13 okt15 dec 3 nov29 mrt16 feb  1 dec19 apr 8 mrt10 nov29 sep
10. VV Vessem15 mrt15 dec 3 nov16 feb29 mrt 8 dec 6 okt 2 feb17 mei 29 sep26 apr24 nov20 okt
11. Waalre26 apr22 sep 9 feb26 jan 1 dec 6 okt 3 nov15 mrt20 okt 8 mrt 17 mei 8 dec29 mrt
12. De Weebosch29 sep10 mei10 nov24 nov 2 feb 5 apr16 feb24 mei27 okt13 okt15 dec 22 mrt19 apr
13. VV Wodan16 feb 1 dec15 dec 6 okt29 sep19 apr20 okt29 mrt15 mrt10 mei24 mei 3 nov  2 feb
14. ZSC24 nov27 okt 8 mrt17 mei10 nov22 mrt 8 dec26 apr 5 apr 9 feb13 okt26 jan22 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie