Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RKTVC 10 7 3 0 24 30 11  
2 VV Alem 8 6 1 1 19 24 7  
3 Maliskamp 10 4 4 2 16 26 24  
4 GVV 10 5 1 4 16 20 19  
5 SSA Vesta '19 10 4 3 3 15 23 13  
6 VV SCR 10 4 3 3 15 16 20  
7 VV Jan van Arckel 10 5 0 5 15 19 25  
8 Cito 9 4 2 3 14 16 13  
9 Herpinia 10 4 1 5 13 23 15  
10 Teisterbanders 9 3 2 4 11 12 18  
11 NLC '03 10 2 4 4 10 9 14  
12 Ulysses 10 2 2 6 8 14 30  
13 SV Buren 10 2 1 7 7 13 32  
14 SV MEC '07 10 1 3 6 6 17 21  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
58
Totaal aantal doelpunten
262
Totaal aantal doelpunten (thuis)
148
Totaal aantal doelpunten (uit)
114
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,85
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,18
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,68
Grootste overwinning (thuis) 
Herpinia - SCR (6 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Buren - Alem (0 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
MEC '07 - Maliskamp (7 - 2)



Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alem2. SV Buren3. Cito4. GVV5. Herpinia6. VV Jan van Arckel7. Maliskamp8. SV MEC '079. NLC '0310. RKTVC11. VV SCR12. Teisterbanders13. Ulysses14. SSA Vesta '19
1. VV Alem 16 feb 2 feb3 - 029 mrt 5 apr2 - 217 mei15 mrt 8 dec2 - 126 apr5 - 00 - 2
2. SV Buren0 - 8 2 - 20 - 1 8 mrt 9 feb26 jan22 mrt 8 dec17 mei26 apr3 - 13 - 4 5 apr
3. Cito22 dec29 mrt 26 apr 9 feb 8 mrt17 mei1 - 04 - 026 jan15 mrt 8 dec2 - 20 - 3
4. GVV 8 mrt24 mei2 - 0 3 - 12 - 4 9 feb26 jan15 dec22 mrt10 mei4 - 019 apr2 - 1
5. Herpinia26 jan6 - 10 - 217 mei 22 mrt15 mrt3 - 21 - 126 apr6 - 0 5 apr16 feb 8 dec
6. VV Jan van Arckel15 dec3 - 20 - 215 mrt2 - 0 26 apr 8 dec0 - 316 feb 2 feb2 - 129 mrt17 mei
7. Maliskamp10 mei19 apr15 dec3 - 12 - 15 - 1  5 apr16 feb2 - 224 mei22 mrt 2 feb4 - 4
8. SV MEC '072 - 315 dec16 feb29 mrt 2 feb24 mei7 - 2 1 - 115 mrt1 - 11 - 210 mei26 apr
9. NLC '030 - 110 mei22 mrt 5 apr24 mei19 apr0 - 3 8 mrt 1 - 11 - 1 9 feb1 - 026 jan
10. RKTVC19 apr5 - 010 mei5 - 32 - 04 - 329 mrt3 - 0 2 feb 15 dec 8 mrt24 mei 9 feb
11. VV SCR22 mrt1 - 04 - 32 - 219 apr0 - 4 8 dec 9 feb17 mei 5 apr 26 jan 8 mrt1 - 0
12. Teisterbanders19 jan 2 feb24 mei16 feb15 dec10 mei1 - 119 apr2 - 11 - 429 mrt 2 - 015 mrt
13. Ulysses 9 feb15 mrt 5 apr 8 dec0 - 526 jan5 - 22 - 226 apr0 - 31 - 517 mei 22 mrt
14. SSA Vesta '1924 mei1 - 219 apr 2 feb10 mei6 - 0 8 mrt3 - 129 mrt1 - 116 feb2 - 215 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie