Zondag 4e klasse E

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Alem 0 0 0 0 0 0 0  
2 SV Buren 0 0 0 0 0 0 0  
3 Cito 0 0 0 0 0 0 0  
4 GVV 0 0 0 0 0 0 0  
5 Herpinia 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Jan van Arckel 0 0 0 0 0 0 0  
7 Maliskamp 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV MEC '07 0 0 0 0 0 0 0  
9 NLC '03 0 0 0 0 0 0 0  
10 RKTVC 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV SCR 0 0 0 0 0 0 0  
12 Teisterbanders 0 0 0 0 0 0 0  
13 Ulysses 0 0 0 0 0 0 0  
14 SSA Vesta '19 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse E

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Alem2. SV Buren3. Cito4. GVV5. Herpinia6. VV Jan van Arckel7. Maliskamp8. SV MEC '079. NLC '0310. RKTVC11. VV SCR12. Teisterbanders13. Ulysses14. SSA Vesta '19
1. VV Alem 16 feb 2 feb 6 okt29 mrt 5 apr20 okt17 mei15 mrt 8 dec29 sep26 apr 3 nov 
2. SV Buren27 okt 13 okt24 nov 8 mrt 9 feb26 jan22 mrt 8 dec17 mei26 apr22 sep10 nov 
3. Cito22 sep29 mrt 26 apr 9 feb 8 mrt17 mei 6 okt 3 nov26 jan15 mrt 8 dec 1 dec 
4. GVV 8 mrt24 mei10 nov  1 dec27 okt 9 feb26 jan15 dec22 mrt10 mei13 okt19 apr 
5. Herpinia26 jan 6 okt27 okt17 mei 22 mrt15 mrt22 sep24 nov26 apr13 okt 5 apr16 feb 
6. VV Jan van Arckel15 dec20 okt29 sep15 mrt 3 nov 26 apr 8 dec 6 okt16 feb 2 feb24 nov29 mrt 
7. Maliskamp10 mei19 apr15 dec29 sep10 nov13 okt  5 apr16 feb24 nov24 mei22 mrt 2 feb 
8. SV MEC '0713 okt15 dec16 feb29 mrt 2 feb24 mei 1 dec 29 sep15 mrt10 nov27 okt10 mei 
9. NLC '0310 nov10 mei22 mrt 5 apr24 mei19 apr22 sep 8 mrt 27 okt 1 dec 9 feb13 okt 
10. RKTVC19 apr 1 dec10 mei 3 nov29 sep10 nov29 mrt20 okt 2 feb 15 dec 8 mrt24 mei 
11. VV SCR22 mrt 3 nov24 nov20 okt19 apr22 sep 8 dec 9 feb17 mei 5 apr 26 jan 8 mrt 
12. Teisterbanders 1 dec 2 feb24 mei16 feb15 dec10 mei 3 nov19 apr20 okt 6 okt29 mrt 29 sep 
13. Ulysses 9 feb15 mrt 5 apr 8 dec20 okt26 jan 6 okt24 nov26 apr22 sep27 okt17 mei  
14. SSA Vesta '19              

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse E

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie