Zaterdag 2e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VVGZ 12 8 2 2 26 30 16  
2 EBOH 12 8 2 2 26 29 15  
3 VV Altena 12 7 3 2 24 19 8  
4 VV Woudrichem 12 6 4 2 22 33 21  
5 Wilhelmina '26 12 6 3 3 21 28 24  
6 VV Pelikaan 12 7 0 5 21 24 22  
7 Wieldrecht 12 5 5 2 20 32 19  
8 VV Roda Boys/Bommelerwaard 12 3 4 5 13 15 20  
9 VV Drechtstreek 12 4 1 7 13 19 26  
10 Arkel 12 4 1 7 13 19 32  
11 VV Heukelum 12 2 5 5 11 22 36  
12 GJS 12 2 3 7 9 19 25  
13 VV Sleeuwijk 12 2 2 8 8 17 29  
14 VV Tricht 12 1 3 8 6 21 34  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
84
Totaal aantal doelpunten
327
Totaal aantal doelpunten (thuis)
162
Totaal aantal doelpunten (uit)
165
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,89
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
1,93
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,96
Grootste overwinning (thuis) 
 
Woudrichem - Pelikaan (5 - 0)
Woudrichem - Arkel (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Heukelum - Tricht (1 - 6)
Pelikaan - Wieldrecht (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
EBOH - VVGZ (2 - 6)
Heukelum - Woudrichem (4 - 4)



Zaterdag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Altena2. Arkel3. VV Drechtstreek4. EBOH5. GJS6. VV Heukelum7. VV Pelikaan8. VV Roda Boys/Bommelerwaard9. VV Sleeuwijk10. VV Tricht11. VVGZ12. Wieldrecht13. Wilhelmina '2614. VV Woudrichem
1. VV Altena 1 - 01 - 00 - 0 4 apr4 - 1 7 mrt21 mrt3 - 125 jan 8 feb18 apr1 - 016 mei
2. Arkel23 mei 2 - 11 - 52 - 218 apr 1 feb 9 mei4 - 221 mrt 4 apr1 - 31 - 415 feb
3. VV Drechtstreek 1 feb25 apr 16 mei15 feb2 - 428 mrt2 - 114 mrt5 - 22 - 32 - 11 - 11 - 4
4. EBOH15 feb 7 mrt3 - 0 3 - 12 - 23 - 123 mei 1 feb3 - 12 - 6 9 mei18 apr28 mrt
5. GJS1 - 228 mrt3 - 1 8 feb 2 - 223 mei18 apr1 - 2 7 mrt0 - 21 - 3 9 mei 1 feb
6. VV Heukelum25 apr25 jan 8 feb 4 apr16 mei 0 - 30 - 03 - 11 - 621 mrt 7 mrt2 - 54 - 4
7. VV Pelikaan2 - 14 - 125 jan21 mrt3 - 014 mrt  8 feb1 - 216 mei3 - 00 - 5 4 apr25 apr
8. VV Roda Boys/Bommelerwaard1 - 12 - 3 4 apr2 - 00 - 415 feb0 - 2 2 - 125 apr16 mei28 mrt 1 feb14 mrt
9. VV Sleeuwijk 9 mei 8 feb1 - 21 - 421 mrt23 mei18 apr 7 mrt 1 - 125 jan1 - 33 - 41 - 1
10. VV Tricht28 mrt1 - 4 9 mei14 mrt2 - 2 1 feb2 - 32 - 315 feb 18 apr2 - 223 mei1 - 4
11. VVGZ1 - 02 - 023 mei25 apr14 mrt2 - 2 9 mei2 - 128 mrt4 - 0  1 feb15 feb3 - 0
12. Wieldrecht1 - 114 mrt21 mrt0 - 125 apr5 - 115 feb25 jan16 mei 4 apr3 - 3 3 - 33 - 3
13. Wilhelmina '2614 mrt16 mei 7 mrt0 - 325 jan28 mrt3 - 22 - 225 apr2 - 13 - 2 8 feb 1 - 3
14. VV Woudrichem0 - 45 - 018 apr25 jan3 - 2 9 mei5 - 01 - 1 4 apr 8 feb 7 mrt23 mei21 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie