Zaterdag 2e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Woudrichem 5 4 0 1 12 18 5  
2 Wieldrecht 5 3 2 0 11 17 6  
3 EBOH 5 3 2 0 11 12 4  
4 VVGZ 5 3 1 1 10 12 7  
5 VV Altena 5 2 3 0 9 6 3  
6 VV Pelikaan 5 3 0 2 9 10 13  
7 Arkel 5 3 0 2 9 10 14  
8 Wilhelmina '26 5 2 2 1 8 11 10  
9 VV Roda Boys/Bommelerwaard 5 1 2 2 5 8 9  
10 VV Tricht 4 1 1 2 4 10 9  
11 VV Heukelum 5 1 1 3 4 10 20  
12 VV Drechtstreek 5 0 1 4 1 5 12  
13 VV Sleeuwijk 5 0 1 4 1 6 14  
14 GJS 4 0 0 4 0 2 11  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
34
Totaal aantal doelpunten
137
Totaal aantal doelpunten (thuis)
69
Totaal aantal doelpunten (uit)
68
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,03
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,03
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,00
Grootste overwinning (thuis) 
 
Woudrichem - Arkel (5 - 0)
Woudrichem - Pelikaan (5 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
 
Heukelum - Tricht (1 - 6)
Pelikaan - Wieldrecht (0 - 5)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
Heukelum - Tricht (1 - 6)
Heukelum - Wilhelmina '26 (2 - 5)



Zaterdag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Altena2. Arkel3. VV Drechtstreek4. EBOH5. GJS6. VV Heukelum7. VV Pelikaan8. VV Roda Boys/Bommelerwaard9. VV Sleeuwijk10. VV Tricht11. VVGZ12. Wieldrecht13. Wilhelmina '2614. VV Woudrichem
1. VV Altena  7 dec1 - 00 - 0 4 apr 2 nov 7 mrt21 mrt3 - 125 jan 8 feb18 apr23 nov16 mei
2. Arkel23 mei 2 - 126 okt23 nov18 apr 1 feb 9 mei4 - 221 mrt 4 apr 9 nov14 dec15 feb
3. VV Drechtstreek 1 feb25 apr 16 mei15 feb2 - 428 mrt14 dec14 mrt23 nov 7 dec 2 nov1 - 11 - 4
4. EBOH15 feb 7 mrt30 nov 3 - 12 - 214 dec23 mei 1 feb 9 nov 2 nov 9 mei18 apr28 mrt
5. GJS14 dec28 mrt 9 nov 8 feb 30 nov23 mei18 apr 2 nov 7 mrt0 - 21 - 3 9 mei 1 feb
6. VV Heukelum25 apr25 jan 8 feb 4 apr16 mei  9 nov26 okt23 nov1 - 621 mrt 7 mrt2 - 5 7 dec
7. VV Pelikaan26 okt4 - 125 jan21 mrt3 - 014 mrt  8 feb 7 dec16 mei23 nov0 - 5 4 apr25 apr
8. VV Roda Boys/Bommelerwaard1 - 12 - 3 4 apr23 nov 7 dec15 feb 2 nov 2 - 125 apr16 mei28 mrt 1 feb14 mrt
9. VV Sleeuwijk 9 mei 8 feb26 okt1 - 421 mrt23 mei18 apr 7 mrt 1 - 125 jan30 nov 9 nov14 dec
10. VV Tricht28 mrt 2 nov 9 mei14 mrt 5 okt 1 feb2 - 330 nov15 feb 18 apr14 dec23 mei1 - 4
11. VVGZ 9 nov30 nov23 mei25 apr14 mrt14 dec 9 mei2 - 128 mrt26 okt  1 feb15 feb3 - 0
12. Wieldrecht1 - 114 mrt21 mrt 7 dec25 apr5 - 115 feb25 jan16 mei 4 apr3 - 3 26 okt23 nov
13. Wilhelmina '2614 mrt16 mei 7 mrt0 - 325 jan28 mrt30 nov2 - 225 apr 7 dec3 - 2 8 feb  2 nov
14. VV Woudrichem30 nov5 - 018 apr25 jan26 okt 9 mei5 - 0 9 nov 4 apr 8 feb 7 mrt23 mei21 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie