Zaterdag 2e klasse F

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Altena 0 0 0 0 0 0 0  
2 Arkel 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Drechtstreek 0 0 0 0 0 0 0  
4 EBOH 0 0 0 0 0 0 0  
5 GJS 0 0 0 0 0 0 0  
6 VV Heukelum 0 0 0 0 0 0 0  
7 VV Pelikaan 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Roda Boys/Bommelerwaard 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Sleeuwijk 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Tricht 0 0 0 0 0 0 0  
11 VVGZ 0 0 0 0 0 0 0  
12 Wieldrecht 0 0 0 0 0 0 0  
13 Wilhelmina '26 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV Woudrichem 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse F

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Altena2. Arkel3. VV Drechtstreek4. EBOH5. GJS6. VV Heukelum7. VV Pelikaan8. VV Roda Boys/Bommelerwaard9. VV Sleeuwijk10. VV Tricht11. VVGZ12. Wieldrecht13. Wilhelmina '2614. VV Woudrichem
1. VV Altena  7 dec21 sep 5 okt 4 apr 2 nov 7 mrt21 mrt19 okt25 jan 8 feb18 apr23 nov16 mei
2. Arkel23 mei 12 okt26 okt23 nov18 apr 1 feb 9 mei28 sep21 mrt 4 apr 9 nov14 dec15 feb
3. VV Drechtstreek 1 feb25 apr 16 mei15 feb19 okt28 mrt14 dec14 mrt23 nov 7 dec 2 nov28 sep 5 okt
4. EBOH15 feb 7 mrt30 nov 12 okt28 sep14 dec23 mei 1 feb 9 nov 2 nov 9 mei18 apr28 mrt
5. GJS14 dec28 mrt 9 nov 8 feb 30 nov23 mei18 apr 2 nov 7 mrt19 okt28 sep 9 mei 1 feb
6. VV Heukelum25 apr25 jan 8 feb 4 apr16 mei  9 nov26 okt23 nov21 sep21 mrt 7 mrt12 okt 7 dec
7. VV Pelikaan26 okt 5 okt25 jan21 mrt21 sep14 mrt  8 feb 7 dec16 mei23 nov19 okt 4 apr25 apr
8. VV Roda Boys/Bommelerwaard28 sep19 okt 4 apr23 nov 7 dec15 feb 2 nov  5 okt25 apr16 mei28 mrt 1 feb14 mrt
9. VV Sleeuwijk 9 mei 8 feb26 okt21 sep21 mrt23 mei18 apr 7 mrt 12 okt25 jan30 nov 9 nov14 dec
10. VV Tricht28 mrt 2 nov 9 mei14 mrt 5 okt 1 feb28 sep30 nov15 feb 18 apr14 dec23 mei19 okt
11. VVGZ 9 nov30 nov23 mei25 apr14 mrt14 dec 9 mei12 okt28 mrt26 okt  1 feb15 feb28 sep
12. Wieldrecht12 okt14 mrt21 mrt 7 dec25 apr 5 okt15 feb25 jan16 mei 4 apr21 sep 26 okt23 nov
13. Wilhelmina '2614 mrt16 mei 7 mrt19 okt25 jan28 mrt30 nov21 sep25 apr 7 dec 5 okt 8 feb  2 nov
14. VV Woudrichem30 nov21 sep18 apr25 jan26 okt 9 mei12 okt 9 nov 4 apr 8 feb 7 mrt23 mei21 mrt 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse F

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie