Zondag 4e klasse C

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 RWB 4 3 1 0 10 14 4  
2 RFC 3 2 1 0 7 9 5  
3 SAB 4 2 1 1 7 17 12  
4 VV Waspik 4 2 1 1 7 11 8  
5 Right 'Oh 4 2 1 1 7 10 10  
6 Raamsdonk 3 2 0 1 6 8 8  
7 DIA 4 2 0 2 6 5 7  
8 Blauw Wit '81 3 1 2 0 5 7 6  
9 WDS '19 4 1 1 2 4 9 8  
10 Dussense Boys 4 1 1 2 4 14 16  
11 VCW 3 1 0 2 3 7 6  
12 SV Terheijden 3 0 1 2 1 4 7  
13 PCP 3 0 1 2 1 7 11  
14 VV Berkdijk 4 0 1 3 1 0 14  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
25
Totaal aantal doelpunten
122
Totaal aantal doelpunten (thuis)
61
Totaal aantal doelpunten (uit)
61
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
4,88
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,44
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
2,44
Grootste overwinning (thuis) 
RWB - SAB (7 - 2)
Grootste overwinning (uit) 
Dussense Boys - SAB (2 - 11)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
Dussense Boys - SAB (2 - 11)



Zondag 4e klasse C

Uitslagenmatrix

Datum: 1. VV Berkdijk2. Blauw Wit '813. DIA4. Dussense Boys5. PCP6. Raamsdonk7. RFC8. Right 'Oh9. RWB10. SAB11. SV Terheijden12. VCW13. VV Waspik14. WDS '19
1. VV Berkdijk 0 - 017 mei0 - 815 mrt 9 feb20 okt 8 dec 8 mrt 3 nov26 apr29 mrt 1 dec26 jan
2. Blauw Wit '81 2 feb 20 okt17 mei5 - 429 mrt24 nov26 apr 5 apr15 mrt 6 okt16 feb 3 nov 8 dec
3. DIA15 dec10 mei  5 apr24 mei10 nov27 okt22 mrt0 - 316 feb2 - 119 apr 2 feb24 nov
4. Dussense Boys16 feb2 - 2 1 dec 10 nov 2 feb26 apr27 okt24 mei2 - 1129 mrt15 dec10 mei15 mrt
5. PCP24 nov22 mrt 8 dec 9 feb 19 apr 6 okt26 jan2 - 217 mei20 okt 3 nov 8 mrt 5 apr
6. Raamsdonk27 okt26 jan15 mrt3 - 24 - 1  8 dec 5 apr22 mrt24 nov17 mei 6 okt16 feb26 apr
7. RFC19 apr24 mei 8 mrt 3 nov16 feb10 mei 10 nov 1 dec29 mrt 2 feb4 - 215 dec1 - 1
8. Right 'Oh24 mei 1 dec 3 nov19 apr29 mrt15 dec15 mrt 10 mei20 okt16 feb 2 feb3 - 64 - 2
9. RWB2 - 015 dec26 apr 8 dec 2 feb 3 nov17 mei24 nov 7 - 215 mrt20 okt29 mrt16 feb
10. SAB22 mrt10 nov2 - 1 8 mrt 1 dec24 mei26 jan 9 feb19 apr  5 apr10 mei2 - 227 okt
11. SV Terheijden10 nov 8 mrt 9 feb26 jan10 mei 1 dec2 - 41 - 127 okt15 dec 24 mei19 apr22 mrt
12. VCW4 - 027 okt26 jan22 mrt26 apr 8 mrt 5 apr1 - 2 9 feb 8 dec24 nov 10 nov17 mei
13. VV Waspik 5 apr 9 feb1 - 224 nov27 okt20 okt22 mrt17 mei26 jan26 apr 8 dec15 mrt 2 - 1
14. WDS '1910 mei19 apr29 mrt20 okt15 dec5 - 1 9 feb 8 mrt10 nov 2 feb17 nov 1 dec24 mei 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse C

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie