Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 VV Asperen 12 9 2 1 29 35 16  
2 Herovina 12 8 2 2 26 38 16  
3 SV Noordeloos 12 7 2 3 23 22 20  
4 VV Peursum 12 5 7 0 22 26 15  
5 SVS '65 12 5 3 4 18 29 15  
6 VV Beesd 12 5 1 6 16 21 23  
7 Lekvogels 12 5 1 6 16 19 25  
8 Leerdam Sport '55 12 3 5 4 14 20 22  
9 Unitas 12 3 3 6 12 28 34  
10 ASH 12 3 3 6 12 18 25  
11 VV Kerkwijk 12 2 5 5 11 20 24  
12 VV Rhelico 12 3 2 7 11 16 28  
13 Well 12 1 2 9 5 10 39  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):


Statistieken

Totaal aantal gespeelde wedstrijden
78
Totaal aantal doelpunten
302
Totaal aantal doelpunten (thuis)
168
Totaal aantal doelpunten (uit)
134
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
3,87
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (thuis)
2,15
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd (uit)
1,72
Grootste overwinning (thuis) 
Herovina - Well (7 - 0)
Grootste overwinning (uit) 
Unitas - SVS '65 (2 - 8)
Meest doelpuntrijke wedstrijd 
 
 
 
Herovina - Rhelico (8 - 2)
Leerdam Sport '55 - Herovina (3 - 7)
Unitas - Peursum (5 - 5)
Unitas - SVS '65 (2 - 8)



Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASH2. VV Asperen3. VV Beesd4. Herovina5. VV Kerkwijk6. Leerdam Sport '557. Lekvogels8. SV Noordeloos9. VV Peursum10. VV Rhelico11. SVS '6512. Unitas13. Well
1. ASH  9 mei 1 feb1 - 215 feb14 mrt2 - 32 - 128 mrt1 - 125 apr2 - 223 mei
2. VV Asperen3 - 0 5 - 13 - 2 4 apr2 - 114 mrt16 mei2 - 33 - 021 mrt 8 feb2 - 0
3. VV Beesd2 - 415 feb 3 - 11 - 325 apr3 - 1 4 apr16 mei14 mrt1 - 11 - 421 mrt
4. Herovina 8 feb 7 mrt18 apr 2 - 2 4 apr3 - 23 - 00 - 08 - 21 - 021 mrt7 - 0
5. VV Kerkwijk2 - 23 - 5 8 feb14 mrt 1 - 128 mrt3 - 425 apr16 mei0 - 21 - 0 7 mrt
6. Leerdam Sport '553 - 023 mei2 - 13 - 7 9 mei 1 - 1 7 mrt1 - 128 mrt 8 feb18 apr1 - 1
7. Lekvogels21 mrt2 - 5 7 mrt25 apr1 - 016 mei 0 - 13 - 42 - 1 4 apr2 - 0 8 feb
8. SV Noordeloos18 apr1 - 10 - 328 mrt23 mei2 - 1 1 feb 15 feb4 - 214 mrt4 - 3 9 mei
9. VV Peursum2 - 018 apr1 - 0 9 mei1 - 121 mrt23 mei1 - 1  8 feb2 - 2 7 mrt6 - 0
10. VV Rhelico 4 apr 1 feb1 - 323 mei3 - 20 - 118 apr21 mrt0 - 0 2 - 1 9 mei4 - 0
11. SVS '653 - 11 - 2 9 mei15 feb18 apr2 - 24 - 00 - 2 1 feb 7 mrt 23 mei5 - 0
12. Unitas16 mei2 - 228 mrt0 - 2 1 feb4 - 315 feb25 apr5 - 53 - 02 - 8  4 apr
13. Well1 - 328 mrt0 - 2 1 feb2 - 215 feb1 - 21 - 214 mrt25 apr16 mei4 - 3 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie