Zaterdag 4e klasse D

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 ASH 0 0 0 0 0 0 0  
2 VV Asperen 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Beesd 0 0 0 0 0 0 0  
4 Herovina 0 0 0 0 0 0 0  
5 VV Kerkwijk 0 0 0 0 0 0 0  
6 Leerdam Sport '55 0 0 0 0 0 0 0  
7 Lekvogels 0 0 0 0 0 0 0  
8 SV Noordeloos 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Peursum 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Rhelico 0 0 0 0 0 0 0  
11 SVS '65 0 0 0 0 0 0 0  
12 Unitas 0 0 0 0 0 0 0  
13 Well 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
12 speelrondes
2e Periode
12 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 4e klasse D

Uitslagenmatrix

Datum: 1. ASH2. VV Asperen3. VV Beesd4. Herovina5. VV Kerkwijk6. Leerdam Sport '557. Lekvogels8. SV Noordeloos9. VV Peursum10. VV Rhelico11. SVS '6512. Unitas13. Well
1. ASH  9 mei 1 feb 9 nov15 feb14 mrt14 dec26 okt28 mrt30 nov25 apr12 okt23 mei
2. VV Asperen23 nov 19 okt26 okt 4 apr21 sep14 mrt16 mei 7 dec 5 okt21 mrt 8 feb25 jan
3. VV Beesd21 sep15 feb 12 okt26 okt25 apr 5 okt 4 apr16 mei14 mrt 7 dec25 jan21 mrt
4. Herovina 8 feb 7 mrt18 apr 23 nov 4 apr 2 nov25 jan19 okt 7 dec 5 okt21 mrt21 sep
5. VV Kerkwijk 5 okt30 nov 8 feb14 mrt 25 jan28 mrt 7 dec25 apr16 mei19 okt21 sep 7 mrt
6. Leerdam Sport '5519 okt23 mei28 sep14 dec 9 mei 30 nov 7 mrt 2 nov28 mrt 8 feb18 apr 9 nov
7. Lekvogels21 mrt 9 nov 7 mrt25 apr12 okt16 mei 21 sep23 nov25 jan 4 apr26 okt 8 feb
8. SV Noordeloos18 apr28 sep14 dec28 mrt23 mei 5 okt 1 feb 15 feb 2 nov14 mrt30 nov 9 mei
9. VV Peursum25 jan18 apr30 nov 9 mei 9 nov21 mrt23 mei12 okt  8 feb21 sep 7 mrt26 okt
10. VV Rhelico 4 apr 1 feb 9 nov23 mei14 dec23 nov18 apr21 mrt28 sep 26 okt 9 mei12 okt
11. SVS '65 2 nov14 dec 9 mei15 feb18 apr12 okt28 sep 9 nov 1 feb 7 mrt 23 mei30 nov
12. Unitas16 mei 2 nov28 mrt28 sep 1 feb 7 dec15 feb25 apr 5 okt19 okt23 nov  4 apr
13. Well 7 dec28 mrt 2 nov 1 feb28 sep15 feb19 okt23 nov14 mrt25 apr16 mei14 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 4e klasse D

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie