Zaterdag 2e klasse G

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 AVW '66 0 0 0 0 0 0 0  
2 Batavia '90 0 0 0 0 0 0 0  
3 Be Quick Z 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Dinxperlo 0 0 0 0 0 0 0  
5 ASV Dronten 0 0 0 0 0 0 0  
6 FC Horst 0 0 0 0 0 0 0  
7 SV Lelystad '67 0 0 0 0 0 0 0  
8 VV Lunteren 0 0 0 0 0 0 0  
9 De Merino's 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Renswoude 0 0 0 0 0 0 0  
11 Unicum Lelystad 0 0 0 0 0 0 0  
12 De Valleivogels 0 0 0 0 0 0 0  
13 Veensche Boys 0 0 0 0 0 0 0  
14 VV VRC 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zaterdag 2e klasse G

Uitslagenmatrix

Datum: 1. AVW '662. Batavia '903. Be Quick Z4. FC Dinxperlo5. ASV Dronten6. FC Horst7. SV Lelystad '678. VV Lunteren9. De Merino's10. VV Renswoude11. Unicum Lelystad12. De Valleivogels13. Veensche Boys14. VV VRC
1. AVW '66 14 mrt14 dec 19 okt25 apr 2 nov 1 feb 5 okt16 mei 7 dec28 sep15 feb28 mrt
2. Batavia '9026 okt  7 mrt 23 mei 8 feb30 nov 9 mei14 dec21 sep25 jan 9 nov21 mrt18 apr
3. Be Quick Z 4 apr 5 okt  15 feb19 okt28 mrt28 sep14 mrt23 nov16 mei 1 feb 7 dec 2 nov
4. FC Dinxperlo              
5. ASV Dronten 8 feb23 nov26 okt  25 jan 7 mrt25 apr 7 dec 4 apr21 mrt12 okt16 mei 9 nov
6. FC Horst12 okt28 sep 9 mei 18 apr  9 nov23 mei15 feb26 okt 4 apr14 dec23 nov 1 feb
7. SV Lelystad '6721 mrt16 mei25 jan  5 okt14 mrt 12 okt23 nov 7 dec21 sep26 okt25 apr15 feb
8. VV Lunteren21 sep19 okt21 mrt  2 nov 7 dec18 apr 16 mei 5 okt 8 feb23 nov 4 apr 7 mrt
9. De Merino's18 apr 4 apr 9 nov  9 mei21 sep23 mei30 nov 25 jan 7 mrt21 mrt26 okt12 okt
10. VV Renswoude30 nov 1 feb23 mei 28 sep 7 mrt 9 mei15 feb28 mrt  2 nov18 apr12 okt14 dec
11. Unicum Lelystad23 mei28 mrt12 okt 14 dec30 nov 1 feb 9 nov28 sep25 apr 15 feb14 mrt 9 mei
12. De Valleivogels 7 mrt25 apr21 sep 28 mrt16 mei 8 feb14 mrt 2 nov19 okt 5 okt 25 jan30 nov
13. Veensche Boys 9 nov 2 nov18 apr 30 nov28 mrt28 sep14 dec 1 feb 8 feb19 okt 9 mei 23 mei
14. VV VRC25 jan 7 dec 8 feb 14 mrt 5 okt19 okt26 okt25 apr21 mrt23 nov 4 apr21 sep 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zaterdag 2e klasse G

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie