Zondag 4e klasse B

Stand

Bekijk: Wed W G V Pnt Doelp
+       -
Min Vorm
Wed = Gespeelde wedstrijden   |   W = Winst   |   G = Gelijkspel   |   V = Verlies   |   Pnt = Punten
Doelp + = Doelpunten voor   |   Doelp - = Doelpunten tegen   |   Min = Punten in mindering
Vorm = Vorm in laatste 5 wedstrijden   |   = Winst   |   = Gelijkspel   |   = Verlies
1 BSC Unisson 0 0 0 0 0 0 0  
2 Buurse 0 0 0 0 0 0 0  
3 VV Diepenheim 0 0 0 0 0 0 0  
4 FC Eibergen 0 0 0 0 0 0 0  
5 SV Hector 0 0 0 0 0 0 0  
6 Hoeve Vooruit 0 0 0 0 0 0 0  
7 Markelo 0 0 0 0 0 0 0  
8 Neede 0 0 0 0 0 0 0  
9 VV Reünie 0 0 0 0 0 0 0  
10 VV Rietmolen 0 0 0 0 0 0 0  
11 VV Twenthe 0 0 0 0 0 0 0  
12 UDI 0 0 0 0 0 0 0  
13 Victoria '28 0 0 0 0 0 0 0  
14 VIOS B 0 0 0 0 0 0 0  

Foutje gevonden? Laat het ons weten! Stand en periodes

Promotie/degradatieregeling

1e Periode
8 speelrondes
2e Periode
9 speelrondes
3e Periode
9 speelrondes


Download voor meer informatie over de promotie- en degradatieregeling en het schema van de nacompetitie de volgende officiële KNVB-documenten (PDF):




Zondag 4e klasse B

Uitslagenmatrix

Datum: 1. BSC Unisson2. Buurse3. VV Diepenheim4. FC Eibergen5. SV Hector6. Hoeve Vooruit7. Markelo8. Neede9. VV Reünie10. VV Rietmolen11. VV Twenthe12. UDI13. Victoria '2814. VIOS B
1. BSC Unisson 10 nov15 mrt29 mrt29 sep10 mei 2 feb27 okt13 okt26 apr15 dec24 mei16 feb 1 dec
2. Buurse 9 feb  5 apr20 okt17 mei 8 mrt19 apr26 jan22 mrt 6 okt 3 nov22 sep24 nov 8 dec
3. VV Diepenheim20 okt15 dec  3 nov 2 feb24 mei29 sep 8 mrt19 apr 9 feb 1 dec10 nov10 mei29 mrt
4. FC Eibergen26 jan10 mei22 mrt 15 dec19 apr 1 dec13 okt 8 mrt22 sep24 mei27 okt10 nov 9 feb
5. SV Hector 8 mrt 1 dec27 okt 5 apr 13 okt24 mei 9 feb10 nov26 jan10 mei19 apr22 mrt22 sep
6. Hoeve Vooruit24 nov27 okt22 sep 8 dec26 apr 20 okt17 mei 9 feb22 mrt15 mrt26 jan 5 apr 6 okt
7. Markelo22 sep13 okt26 apr17 mei24 nov16 feb  5 apr26 jan 8 dec 6 okt22 mrt27 okt15 mrt
8. Neede19 apr29 mrt 6 okt16 feb20 okt29 sep15 dec  1 dec15 mrt 2 feb10 mei24 mei 3 nov
9. VV Reünie17 mei29 sep 8 dec 6 okt15 mrt 3 nov29 mrt26 apr 24 nov16 feb 5 apr 2 feb20 okt
10. VV Rietmolen 3 nov16 feb13 okt 2 feb29 mrt15 dec10 mei10 nov24 mei 29 sep 1 dec19 apr 8 mrt
11. VV Twenthe22 mrt26 apr17 mei24 nov 8 dec10 nov 8 mrt22 sep27 okt 5 apr  9 feb13 okt26 jan
12. UDI 8 dec 2 feb16 feb15 mrt 6 okt29 mrt 3 nov24 nov15 dec17 mei20 okt 29 sep26 apr
13. Victoria '28 6 okt15 mrt26 jan26 apr 3 nov 1 dec 9 feb 8 dec22 sep20 okt29 mrt 8 mrt 17 mei
14. VIOS B 5 apr24 mei24 nov29 sep16 feb 2 feb10 nov22 mrt10 mei27 okt19 apr13 okt15 dec 

Competitie-indeling (geografisch)

Sommige verenigingen zijn niet direct zichtbaar op de kaart omdat ze dicht bij een andere vereniging liggen.
Zoom de kaart in om de ligging van alle verenigingen duidelijker te zien. ( + = inzoomen, - = uitzoomen )

De kaart wordt geladen...

Zondag 4e klasse B

Navigeer met je toetsenbord: Vorige competitie Volgende competitie